Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי שמע מה על האופטרה MORE החדשה?

ורררום
שימו לב! השרשור הזה בן 6221 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי מעדיף לנהוג על פח אשפה ממונע מאשר לקבל אופטרה למרות כל הג'אנק שדחפו לה.

פח אשפה ממונע ואופטרה זה אותו הדבר.

לפי דעתי סתם תוספות סתמיות שלא ממש יעזרו למשוך לקוחות.

הGPS הוא לא מובנה בתוך הדש, אלא מכשיר MIO שמגיע עם מעמד פלסטיק זול ולפי דעתי ניראה לא יפה על הדש בורד.

שליטה מההגה יש בהרבה רכבים, לא משהו שאפשר להתלהב ממנו.

הדבר היחידי שיכול להיות באמת שימושי זה התמיכה בMP3.

ניב

מבולבלים? גם אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואותי היא מרשימה יותר מאשר המזדות והטויוטות למיניהן. נראה לי שמכולן מקבלים פחות או יותר אותו הדבר ואם כבר, אז שיהי לי מאובזר נוח ומפנק בפנים...לא?

ב-1500 ש"ח אפשר לקנות בדיוק את אותו GPS שהם שמים.

ההבדל הוא שבטיפול 10,000 שלהם צריך לחזוק את הברגים של הפלסטיקה כדי שלא יקרקשו (וזה היה טיפול ראשון).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמא שלי קיבלה לפני חודשיים את הרכב הנ"ל 2007, ובאמת שלא ציפיתי לזה. הוא נוסע מצויין, שקט מאוד, אין אפילו קירקוש קטנטן, ומרגיש יותר מה1600 שיש לו. הוא גם לא מרגיש זול. לא מרגיש מיליון דולר, אבל גם לא זול. לדעתי רוב האנשים שמלכלכים או שהולכים אחרי איזשהוא אפקט עדר לא ברור ולא נהגו באוטו, או שמשווים לאוואו, שבאמת אוטו לא משהו.

כל קרב הוא קרב אוכל כשאתה קניבל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא שהיא מכונית רעה כמו העובדה שבאותו כסף אפשר לקנות מכוניות הרבה, הרבה יותר טובות (מגאן, C4, קורולה, פוקוס, מאזדה 3, והרשימה עוד ארוכה), כולן יותר איכותיות ובטיחותיות.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[ההודעה נערכה - שימו לב, בבקשה - נוסחה1 ופותח השרשור הינם אותו אדם המגיב משני חשבונות שונים]

גם לי יצא לנהוג על האופטרה החדשה ולדעתי אתם עושים לה עוול. אוטו חמוד ומפנק עם לא מעט אופי בנהיגה. נדמה לי שהיא מתחרה בכבוד עם כל מזדה, שמזדה, טויוטה וסיטרואנים שאוהבות לשבת במוסך יותר מאשר על הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגה עור - חבל על החיות המתות, עדיף היה אם היו משקיעים בבלמים נורמלים.

אותי היא מרשימה ממש כמו עגלת סופרמרקט.

הגה מצופה עור - נעים מאוד למגע, ומצ'פר את ההרגשה בתא הנוסעים

זו דעתי (אני משוחד :-P).

למען האמת, העגלת סופרמרקט מרשימה יותר :lol:

Mosho, יצא לך לסוע בפוקוס, מזדה 3, אוקטביה/ג'טה/גולף?

האופטרה מרגישה זולה - וזה בלשון המעטה.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יצא לנהוג על האופטרה החדשה ולדעתי אתם עושים לה עוול. אוטו חמוד ומפנק עם לא מעט אופי בנהיגה. נדמה לי שהיא מתחרה בכבוד עם כל מזדה, שמזדה, טויוטה וסיטרואנים שאוהבות לשבת במוסך יותר מאשר על הכביש.

נו, מה? כל יומיים יבואו סוכנים חדשים? :?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה למחלקת יחסי הציבור של UMI על תגובה זו.

בכל מקרה, מנסיוני עם האופטרות של העבודה: האוטו לא מאיץ, לא עוצר (הבלימה הכי גרועה מכל הרכבים בהם נהגתי בשנים האחרונות, והיו הרבה כאלו!) וגם שובר לי את הגב (כסא הנהג פשוט נוראי!).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובעניין ה"פאר", העור על ההגה, הוא עור מתחת של קוף, נגן ה-MP3 זה נגן ב300 שקל מתחנה מרכזית.

חוצפה להציע כזו גרוטאה ב100 אלף שח

קרעת אותי עם התגובה שלך :lol: :lol: :lol:

ניב

מבולבלים? גם אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התוספות מרשימות ביותר: הגה עור, GPS, בקרת שמע על ההגה, MP3...

מה דעתכם?

נוסחה1 וורררום הינם אותו אדם.

איש UMI חביב (אני מנחש, לפי הודעה אחרת שפירסמת לגבי אופל כזאת או אחרת) - פרסום בפורום נעשה בתשלום, ובאופן ברור ומסומן היטב.

אם ברצונך לפרסם באחד מהבאנרים, הפנה אלי את משרד יחסי הציבור שלכם. איננו מאפשרים פרסום סמוי במסווה של הודעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שמכולן מקבלים פחות או יותר אותו הדבר ואם כבר, אז שיהי לי מאובזר נוח ומפנק בפנים...לא?

אתה נשמע ממש כמו ג.יפית. :)

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת אבזור ונוחות הרכב עדיף על המתחרות שלו. הוא מאד מרווח. חמישה אנשים גבוהים נכנסים בו בכיף. גם הפלסטיקה בסדר גמור.

מבחינת נהיגה הרכב פשוט איום. ברקסים חלשים מאד מהיום הראשון. הגה לא מדוייק. מנורות שמתקלקלות כל חודשיים. ראיתי אופטרה שחודש אחרי שקיבלו אותה פשוט שבקה חיים ולקח לחברה שבועיים לתקן אותה.

אגב, הרכב לפחות בעבר היה זול ב10,000 שקל מהמתחרות שלו ככה שגם זה שיקול. ולא מדויק להגיד שהוא באותו המחיר כמו המתחרות שלו.

בשורה התחתונה, הרכב גרוע. היחידים שאולי כדאי להם לחשוב לקחת אותו הם אלו שמקבלים אותו בליסינג (לא משלמים על תיקונים), לא מחפשים להנות מהנהיגה, צריכים רכב מרווח (הייתרון היחיד שלו) ושאר הרכבים יעלו להם הרבה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6221 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...