Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הנושא שונה - ספורטיביות, דיזל והקשר בניהן

kgsax
שימו לב! השרשור הזה בן 6227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם פורום מאוד מרניין יש לנו כאן ממש לא ציפיתי לפורום ברמה כזאת בארצנו. הופצעתי לטובה -אחלה חברה' , תשובות לעניין, הרבה חומר למחשבה , תשובות מקצועיות. תודה לכולם :))

השאלה שלי האם משהו הזמין חלקים מחו"ל כמו פילטרים פטוחים, מוטות מיצבים, צמיגים.

ישנו מכס על הדרים הלו.

מישהו יכול להמליץ על אתרים אמינים ששולחים לארץ ?

תודה מראש וחג שמח.

Ibiza TDi 130 Sport

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם אתה נוסע בעצמך,אתה מכיר את החלקים הדרושים, יודע לזהות בוודאות שהחלק נכון, מצוין, סע , תהנה וקנה.

בדרך זו גם אין משלוח ולרוב אין מיסים ומכסים.

אם אתה מיבא,אם זה חלקים שאין בארץ ואתה לא יכול להביא בעצמך, אז אין ברירה.

אם אלו חלקים שיש בארץ והמתרה היא חסכון בכסף, תימנע מזה.

חפש בפורום מכירה ותראה הרבה הודעות בסגנון "שלחו לי חלק לא נכון" או "סבא היה בפריז והביא לי חלק לא נכון".

בנוסף, בקניית החלק בארץ יש לך אבא ואמא לחזור אליהם עם בעיות טענות, עם חלק מחו"ל אין למי לחזור.

אז עכשיו, אחרי ההסבר הזה הגיע תורך, באילה חלקים מדובר?

החלקים שציינת כולם זמינים בארץ ואני לא רואה שום סיבה לייבא אותם.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על תשובה המהירה.

המטרה העיקרית היא החסכון בכסף, החלקים הם KIT 57 (אשמח לרעיונות לקיטים טובים יותר,של חברות אחרות) של חב' K & N (דרך אגב מה לעשות עם צינורות הקטנים שמתחברים לבית הפילטר המקורי, ברגע שנפטרים ממנו)

וצמיגים ספורטיביים כגון : Goodyear f1 בגודל 205.45.15 אשמח להמלצות נוספות ממנוסים ממני.

רכב: איביזה FR Diesel 2005.

תודה וחג שמח.

Ibiza TDi 130 Sport

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה ליבא. לא צמיגים וגם לא פילטר. כמו שציינתי, אם אתה נוסע בעצמך, תביא את הפילטר אבל סתם לייבא, לא רואה סיבה.

במעבר לפילטר פתוח אין ביטול של צינורות. אם יש איזה צינור שמתחבר לבית הפילטר עצמו אז בקיט יהיה לו לאן להתחבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

fr דיזל?? יש חיה כזאת בכלל??

מה אתה צריך לייבא פילטר? כנס לפיט סטופ ותקנה...

יש חיה כזאת.

ותתפלא,היא עושה בית ספר לאיביזה שלך בכל הקשור להתנהגות ,אחיזה, ספורטיביות ודעתי אולי גם בהאצות ביינים (בהנחה ששתיהן סטנדרטיות)

ולא הזכרתי את החבילה הכוללת.

31.5 ק"גמ ו מ נ ט!!!

156 סוסים אלכוהוליסתים

172 סיבות לחייך:wink:

206XS 110 (רכב ראשון)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש המון אתרים

אני רכשתי כלי עבודה ושטויות לא חלקי רכבים מהאתר

www.ebay.com

אם אתה לא מבין איך רוכשים מהאתר הזה

אתה יכול לקבל סיוע בפורום EBAY באתר YNET.CO.IL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חיה כזאת.

ותתפלא,היא עושה בית ספר לאיביזה שלך בכל הקשור להתנהגות ,אחיזה, ספורטיביות ודעתי אולי גם בהאצות ביינים (בהנחה ששתיהן סטנדרטיות)

ולא הזכרתי את החבילה הכוללת.

מה שתגיד... :lol:

איביזה טורבו 20VT

190 סוסונים עושים את העבודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הפירגון דודי172- לפחות מישהו מכיר חיית מחמד שלי :)

AUDI6-לגבי איביי אני יודעה תודה-קונה ומוכר שם, אבל מעוניין באתרים כמו:http://www.sportcompactonly.com/default.htm

מומלץ בחום

אביעד106- למה לקנות בפיט-סטופ ולשלם פי 2 , אם אפשר להזמין קיט 57 ישירות מהיצרן ב 70-80$

?

עדיין לא מסכים עם BAGIRA למה לא לקנות בחו"ל- אמור להיות חסכון די משמעותי בהזמנה מחו"ל ?

דרך אגב מישהו יודעה לגבי מכס?

Ibiza TDi 130 Sport

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא מסכים עם BAGIRA למה לא לקנות בחו"ל- אמור להיות חסכון די משמעותי בהזמנה מחו"ל ?

דרך אגב מישהו יודעה לגבי מכס?

בא נראה, 80$ בנתונים רחמניים של היום זה 320 ש"ח.

20$ משלוח לארץ הקודש, סה"כ 400 ש"ח.

תוסיף לזה מעמ,מס קניה, מכסים ומה שלום הגליל ובא נגיד שחסכת 100 ש"ח.

סבבה. אבל אתה לוקח סיכון שקנית ב 550 ש"ח פילטר שלא מתאים לאוטו שלך כי המוכר ניאו נאצי או סתם אידיוט שלא מבין מהחיים שלו או שמתעצל בכלל לבדוק את המק"ט ומה יצא?

מודעה בפורום מכירה "אחים שלי, תעזרו לי, שלחו לי פילטר לא מתאים ועלה לי 600 ש"ח ועכשיו אני מוכר ב 400"

חסר לך בקיט הרכבה איזה בורג או מתאם, מה תעשה? סריות של פקסים ואטי-מיילים בילתי נלאים לחנות הקטנה בחצר האחורית של איזה סימטא בקואלה לומפור?

אם יש אפשרות לקנות בארץ, זאת האופציה מבחינתי.

שוב,אם אתה נוסע בעצמך ויודע מה אתה צריך, לך על זה.

מעניין שאתה לא מסכים איתי בזמן שאתה לא יודע את גובה המכס. עפ"י איזה תחשיב חישבת שאני טועה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שתגיד... :lol:

אני לא מבין למה אתה לא מאמין :|

תאמין לי שאין לי כלום נגד האיביזה שלך, לומר את האמת אני גם מחפש אחת כזאת (רק לא צהוב :nono: )

אבל אין מה לעשות, מבחינת התנהגות האיביזה דיזל לוקחת בלי למצמץ, ויש לה מומנט שלא להאמין + הילוך יותר ממך

ואגב צ'יפ בTDI מקפיץ את ההספק בבערך 40 כוח (ממה ששמעתי, וממש לא מילדים), זה בגלל שיש לו טורבו מניפות משתנות או משהו כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתה לא מאמין :|

תאמין לי שאין לי כלום נגד האיביזה שלך, לומר את האמת אני גם מחפש אחת כזאת (רק לא צהוב :nono: )

אבל אין מה לעשות, מבחינת התנהגות האיביזה דיזל לוקחת בלי למצמץ, ויש לה מומנט שלא להאמין + הילוך יותר ממך

ואגב צ'יפ בTDI מקפיץ את ההספק בבערך 40 כוח (ממה ששמעתי, וממש לא מילדים), זה בגלל שיש לו טורבו מניפות משתנות או משהו כזה.

קצת אוף טופיק אבל זה מאוד מסקרן אותי.

אם הדיזל עדיפה מבחינת ביצועים, והרי מי שקונה איביזה טורבו מעוניין בביצועים-

אז למה לא כולם קונים דיזל?

הוא חסכוני ועדיף מבחינת ביצועים (לפי מה שאמרתם) אך בכל זאת אני רואה יותר בנזין מדיזל, למה??

תודה , בן

- 306 XSI -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי יש סטיגמות לגבי דיזלים- ואין הרבה שמבינים עניין!

דיזל נותן לך חסכון בצריכת דלק , למרות הביצועים .

אולי בכל זאת מהבזין אפשר להוציא יותר סוסים, אבל עדיין תמיד נשאר היחס

ביצועים/חסכון-----ובמנועי דיזל הספורביים היחס הזה הוא הקלף המנצח.

תודה ושבת שלום.

Ibiza TDi 130 Sport

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...