Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפגישה של אור ירוק

neon turtle
שימו לב! השרשור הזה בן 6233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,מישהו יכול להסביר לי מה לעזאזל הולך שם בבקשה?:?

והאם זה ירגיע קצת את אמא שלי?:shock:

(למרות שניגמר לי המלווה כבר ליפני כחודש,צריך לציין שאני נוסע בערך פעם בשבוע עם הורי[בקטע עם ה"מלווה"])

תודה.

ליום יום BMW M3-לסופ"ש מרצדס SLK

אבל בתאכלס נוסע על הונדה סיוויק חמש דלתות 2008-טוטאלוס:cry:

עכשיו בתאכלס נוסע על גולף 1.6 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תערוך חיפוש בפורום על "אור ירוק" ותקבל מושג קצת יותר אובייקטיבי.

מדובר בעמותה שאולי הוקמה מכוונות טובות אבל הלכה למעשה זו זרוע איסוף כספים ומשאבים למשטרת התנועה, שכל מטרתה היא צמצום התאונות באמצעות דיכוי הנהגים במנגנון הלא יעיל הקיים של אכיפת העבירות הקלות לאכיפה במקום המסוכנות.

בקיצור - בהנחה שזו לא קונספירציה של משטרת התנועה, זו עמותה של אנשים שהוטעו בצורה צינית ומכוערת לחשוב שהם מקדמים מלחמה בתאונות הדרכים כשלמעשה הם מקדמים את אכיפת מיסי המהירות ואת שטיפת המוח של שאר ההוי פולוי.

אם אתה אוהב את אמא אל תיתן לה להצטרף לכת הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בקטע של לצרף אותה לעמותה,יותר בקטע של שהיא(ואבא שלי ואני)תשמעמה יש להן להגיד על כל הקטע של נהיגה עם מלווה,מה שהם אומרים לכאלו שרק קיבלו רישיון(אגב,שוב,האם זה בסדר שאחרי כ4 חודשים יעשו לי שיחה\פגישה?)

ליום יום BMW M3-לסופ"ש מרצדס SLK

אבל בתאכלס נוסע על הונדה סיוויק חמש דלתות 2008-טוטאלוס:cry:

עכשיו בתאכלס נוסע על גולף 1.6 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסדר גמור.

הם רוצים לדבר איתך בתור נהג חדש ולהסביר להורים שלך ולך "דברים שאתה לא יודע".

פעם יצא לי לשאול מישהו על זה והוא אמר לי שזה בזבוז זמן מוחלט מפני שהם אומרים דברים שהם ידועים וזה סתם גוזל זמן ולא מועיל כלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הפגישה הזאת מאוד עוזרת לנהגים חדשים, אתה מקבל דיסק עם הרבה מצבים שתיתקל בהם שלא נתקלת בהם בשיעורי נהיגה, במצבים כאלה אם לא תדע מה לעשות ואין לך את הניסיון להיתחמק אתה יכול לגמור אותם בתוך איזה עמוד\הולך רגל\מכונית אחרת.

בכל מקרה אין לך מה לדאוג, מי שבא לדבר הן בנות נחמדות וצעירות, לא חופרים ולא אומרים להורים שלך לא לתת לך לנהוג ולתת כללים נוקשים, רק מדגישים את הסכנות, ומנסים לעזור לך את התקופה של המלווה בשלום (כן, הם גם מדברים על ההורים איך כדאי להם להיתנהג..)

ומה אכפת לך.. תקבל תיק נחמד ושלט נהג חדש מתקפל חינם :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון, הפגישה עצמה היתה חסרת תועלת עבורי, החומרים שמגיעים איתה (ספר ודיסק הדרכה, אולי יותר מעניינים) - עוד לא יצא לי לעיין בהם, למעשה לפני 10 דקות פתחתי את התיק שקיבלתי מהם עם כל הדברים ולקחתי את השלט נהג חדש :lol:

יום טוב,

עמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שככה אתה חושב, כן אני יודע שאנחנו (הנהגים החדשים) יודעים הכל, מה, הרי אנחנו קוראים בפורומים של מכוניות באינטרנט

כן אנחנו גם לומדים הכל מהמגזינים, ובוודאי שיש לנו טונות של ניסיון במושב ליד הנהג.

תאמין לי, כדאי לך, אפילו פעם אחת, לעבור על הדיסק, יש שם מצבים שאתה עוד תיתקל בהם, ולא, אתה לא יודע הכל ואין לך את הניסיון לצאת מהם.

בנוסף יש שם הדרכות איך בכלל לא להיכנס למצבים האלו, מה שזה, בדרך כלל הנקודה החלשה יותר אצל נהגים חדשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מקבל דיסק עם הרבה מצבים שתיתקל בהם שלא נתקלת בהם בשיעורי נהיגה, במצבים כאלה אם לא תדע מה לעשות ואין לך את הניסיון להיתחמק אתה יכול לגמור אותם בתוך איזה עמוד\הולך רגל\מכונית אחרת.

אין לי מושג איזה דיסק אתה מקבל ומה תוכנו (מעבר למה שציינת), אך ללמוד כיצד לנהוג מספר / דיסק זה לא כמו ללמוד לנהוג בפועל (בקורסים, צבירת ניסיון ותירגול) וברגע האמת אתה לא תפתח ספר אלא תפעל באינסטינקט ולפי נסיונך (מה גם שיש הבדל בין להבין מספר / דיסק איך לעשות פעולה זו או אחרת ובין עשייתה בפועל).

לעניין דבריך בהודעתך השניה לגבי "הדרכות איך בכלל לא להיכנס למצבים האלו", אומנם זה חיובי, אך גם בעניין זה ישנה תחולה מסויימת לרישא דברי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל - זה שאתה תראה בדיסק (אם ישנו בכלל כזה דיסק) מאיזה מצב אפשר וכדאי להימנע - עוד לא יכשיר אותך איך להימנע מאותו מצב.

כלומר - אתה עדיין צריך לדעת מה לעשות ואת זה חביבי, לא לומדים בהתכתבות (או בצפייה).

מעבר לכך, הרי שתרגול של מצבי חירום הוא דבר אינדיבידואלי, למשל - בלימה.

כל רכב בולם שונה וכל אדם בולם בצורה שונה. אז הם יגידו לך "בלום בחוזקה". יופי. מה זה "חוזקה"?

לנעול גלגלים? אז אין לך הגה. עד מתי בולמים? אולי בעצם להתחמק זו הדרך הנכונה. אבל אז צריך להעיף מבט. איך מסובבים את הראש נכון ושומרים שהרכב ימשיך בינתיים ישר? את זה נראה לך שהם ילמדו אותך? לא.

הם גם לא יכולים.

ובינינו - אני לא כל כך בטוח שהם אפילו יודעים.

קורסים, קורסים, קורסים - זה הפתרון וזו התשובה.

מגרש נהיגה סטרילי ומבוקר, "סקיד קאר", ומדריך מיומן. אלו הדברים שיצילו אותך מתאונות.

תרגול תרגול ושוב תרגול.

לשבת בבית ולצפות בדיסק? הצחקת אותי כהוגן!

חבל על הזמן שלך, וחבל שאמא ואבא שלך יפלו לתוך האמונה ש"מהירות גורמת לתאונות".

הכי קל לחפש את השקל מתחת לפנס, ידידי, רק חבל שהאמת יושבת לבדה בחושך.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפגישה הזאת חסרת תועלת,אומרים לך כל מיני שטויות אבל היא הביאה לי מזל.

הייתה לי פגישה יומיים לפני הטסט הראשון שלי ועברתי..:-P

נ.ב

התיק שלהם עשוי מסלעים מרוסקים- הוא כ"כ אבל כ"כ לא נוח!!

אם אתה לא יודע לנהוג על 100 כ"ס, לא יעזרו לך 500.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהרצאה שהייתה לי בבי"ס (לא יודע אם זה אור-ירוק או עמותה אחרת שחיה באותו ראש) למדתי דבר אחד:

סע לאט.

הדגימו מצב של תת היגוי (סימולטור מחשב): הושיבו את אחת מהבנות מול ההגה אמרו לה תאיצי לסיבוב, הרכב קיבל תת היגוי והיא נכנסה במשאית.

וואללה.

כששאלתי אותו איך מתנהגים במצב כזה (וידעתי את התשובה) המדריך נבהל ואמר שאין לו זמן להסביר.. לי הייתה הרגשה שהוא לא ידע להסביר, הדבר היחיד שהוא אמר היה - נוסעים לאט יותר :\.

אותו דבר ההרצאות האלה.

במקום להביא הבייתה אנשים שמקריאים טקסט מפגר, תארגן 800 שקל ותעשה קורס נהיגה מתקדמת, מה שאתה תלמד שם - שום בנאדם שיש לו קשר לאור ירוק לא ידע להסביר לך.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום להביא הבייתה אנשים שמקריאים טקסט מפגר, תארגן 800 שקל ותעשה קורס נהיגה מתקדמת, מה שאתה תלמד שם - שום בנאדם שיש לו קשר לאור ירוק לא ידע להסביר לך.

תנסה להכנס לאתר של מסלולים או שתתקשר ותבקש מידע אני בטוח שאם ההורים שלך מודאגים לך יש אהבה לנהיגה

כל הצדדים יהיו מרוצים אם תעשה קורס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעדיף להמליץ על אלטרנתיבי, יש להם צוות הדרכה מיומן ומוכשר וסקיד קאר, שאין בשום בית ספר אחר.

עוד אופצייה היא "דרייב ארט" של ליאור ואון יעקבסון, והכח החדש - דני.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...