Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אימפרזה טורבו

shaigti
שימו לב! השרשור הזה בן 6414 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

היום בעזרת השם אני הולך לראות אימפרזה טורבו יש לציין במטרה לקנות.

אשמח עם תתנו לי כמה טיפים וכמה הערות לגבי הרכב , וכמו כן לבעלי ניסיון עם אמפרזה כמה טיפים למה צריך לבדוק לפני הקניה

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל אימפרזה טורבו, WRX, GT או STI בעצם, בכל רכב בו מותקן מגדש טורבו.

שום דבר מיוחד.

בדיקה כמו כל רכב רגיל.

מאחר והרכב הנ"ל מועד לפורענות ועובר ברוב המקרים הרבה ידיים וכך גם תאונות, סביר להניח שברוב האקזמפלרים קיימת פגיעה כזו או אחרת בשלדה. כמו כן, שים לב שהגיר במצב תקין מאחר והנל יקר.

וודא מתי בוצע טיפול שכלל החלפת רצועת תזמון ומותחנים, כמו כן החלפת מצמד.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הוא אימפרזה GT שנת 99 יד 4 ללא תאונות ללא פגיעות בשילדה אותו אדם מתחייב לי על גיר מנוע ושילדה בבדיקה כדבריו לאחרונה בוצע טיפול גדול הכולל החלפת קלאצ' ומשאבת קלאצ' הכול בוצע בחברה כולל קבלות

הינכם ודאי תוהים מה ההתלבטות.

אומר את האמת לדעתי הרכב הזה יותר מדי טוב משהו לדעתי מסריח ובגלל זהפניתי אליכם לקבל פרטים נוספים ותגובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה יותר מדי טוב?

יש לי חבר שיש לו GT 2000 יד ראשונה (שלו) שעשתה 120K ק"מ והיא במצב מעולה (חוץ מספויילר שנגנב ועיקום בדלת).

אסור כבר למכור רכב בלי לעבוד על מישהו במדינה הזאת?

בצע חיפוש על אימפרזה טורבו בפורום.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6414 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...