Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב בתקציב של 10k

Raz323F
שימו לב! השרשור הזה בן 6466 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יודע שכל 5 דקות נפתח אשכול כזה אבל לא מצאתי את מה שרציתי בידיוק. תודה

אני מחפש רכב אמין, צריכת דלק לא גבוהה ולא מכוער.

רצוי שיהיה עם ה"כ, ח"ח, נ"מ

חשבתי על כמה אפשרויות:

סיטרואן זד איקס 3 דל'- קשה למצוא

פיאסטה שנת 94-5

פגו' 306, 205

פיאט פונטו

רנו קליאו

סיאט איביזה שנת 94- שמעתי שהיא לא אמינה ועושה הרבה בעיות. זה נכון? באיזה שנה סיאט התחברו עם פולקסוואגן?

איזה רכב עונה הכי טוב על הקריטריונים ואיזה עוד מכוניות יש בתקציב הזה?

ד"א- הרכב ייסע כל יום לפ"ת הלוך חזור מראשון אז רצוי שלא יהיה מנוע חלש, ואני לפני צבא אז אני לא מחפש אוטו גדול.

תודה, רז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיאסטה היא אופציה טובה לדעתי, הרכב נחש לאמין יחסית וחסכוני.

אני גם הייתי בודק בכיוון של סובארו ג'אסטי.

וכמו ש"בבו" אמר, בשנים האלו הרכב במצב הכי טוב יראה אמינות הכי טובה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה..אויל לא מצאת בכל האשכולות את אותה תשובה, אבל היה משהו שחזר שם:

קנה את הרכב במצב הכי טוב שתמצא.

גם אני אומר, שלא משנה איזה רכב תקנה - גם הרכב שכביכול הכי אמין

מהרשימה שלך, אם לא טופל כיאות, יכאיב לך בכיס - מרכב שנחשב פחות אמין

אך טופל במסירות ואדיקות כל חייו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנה בנץ S600!

בן אדם כשתמצא רכב ישן ומתוחזק דבר עם בעליו ,לך לבדיקה קצרה ו...בהצלחה.

**בקיצור:**

קנה את הרכב במצב הכי טוב שתמצא.

גם אני אומר, שלא משנה איזה רכב תקנה!!

רבנו רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה הנכונה היא 1992.

התשובה שאתה מחפש היא 1994, היות ובשנה הזאת הגיעה לארץ האיביזה הראשונה המבוססת על מכלולי פולסוואגן.

אגב, אל תפסול את האיביזה מהדור הראשון. היא חביבה ביותר בתקציב הנתון - זריזה, קלה לאחזקה ואמינה למדי.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רז ,

1. אם אתה רוצה רכב אמין תוציא את הקליאו מהרשימה. הסיכויים שלך לאכול מרורים עם קליאו משומשת (שהיתה אמנם אוטו מוצלח כחדשה) גבוהים מכדי להסתכן. גם צריכת הדלק שלה לא נמוכה לסוגה.

2. הכנסת גם סופר מיני וגם קומפקטיות ברשימה. אם הגודל לא קובע מה דעתך על סיטרואן AX. לפני שנים היתה לי AX 1.4 ואהבתי מאוד את חדות הניהוג שלה. בתחילת שנות ה 90' היו גם לא מעט AX GT עם 90 כ"ס על גוף קליל. החשש הוא מרמת הבטיחות הפסיבית באוטו כל כך קל מול הטון שלש מאות של היפנומטיות החדשות.

3. לא ציינת אם אתה מעונין בידני או אוטומט.

4. הכי הרבה אוטו ש 10K ש"ח יכולים לקנות לטעמי הם ZX \ 306 (אותה פלטפורמה). ברמת השכל ZX היא האוטו ההגיוני ביותר - מעט קלה יותר ולכן המנוע 1.4 סוחב אותה יותר בקלות לאורך השנים. אבל 306 יותר יפה ומודרנית בעיצובה לטעמי (ולטעם רבים אחרים) מ ZX, יוצרת קשר רגשי אצל בעליה ולכן שמורה יותר חיצונית. אם אתה הולך על גיר רגיל אז 306 1.4 נראית לי התמורה הטובה ביותר עבורך. אם אוטומט אז אתה צריך 1.6 והלך על צריכת הדלק ובכלל באוטומט אופציות יפניות מתחילות להראות קוסמות הרבה יותר.

It's life, Jim, but not as we know it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אריק,

אני מעוניין רק בידני,

איך סיטרואן סקסו? ראיתי פה בפורום שהיא מקבילה ל106, וגם אפשר להביא שנתון גבוהה בתקציב הזה,

איך האיביזה דור 2 מבחינת אמינות, כח, דלק?

את הax וה zx לא אהבתי מבחינת מראה חיצוני בכלל.

תודה, רז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידני משאיר אותך אצל פיז'ו סיטרואן. אין לי הכרות קרובה עם סקסו ו 106 ואין לי מושג לגבי האיביזה אבל אני בטוח שיש בפורום הרבה חומר שהצטבר עליהן. ה 106 כזכור לי היתה מודרניזציה עיגול ועידון של הקטנות הקודמות לה ומעין קדימון ל 206 השיקית. הסקסו ל 106 היא כמו ה ZX ל 306- הגרסה הסיטרואנית לאותה פלטפורמה. בדגמים הקטנים של הקונצרן המשמעות היא בדרך כלל גרסה יותר ספרטנית ופחות מפנקת ושיקית. לכן גם הבדלי המחיר כמשומשת. ZX היתה ונשארה התמורה הטובה ביותר לכסף למאותגרים ויזואלית, וכן, ה 3 דלתות נראית יותר טוב גם בעיני.

It's life, Jim, but not as we know it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6466 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...