Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה שהלך היום במפגש ר"ג

CaRReRa
שימו לב! השרשור הזה בן 7610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זאת אולי תגובה טפשית אבל..אי אפשר לטשטש את הכיתוב של המידה באמצעות נייר זכוכית עדין מאד וטפטוף של פלסטיק\גומי על האיזור ?

אם השוטר יחליט לבדוק לך מידת צמיגים ובמקרה כל ארבעת הצמיגים שלך

יראו טוב אך רק הקטע שרשום עליו את הגודל מטושטש.. תגובתו לא תהיה

חביבה במיוחד. יש כאמור עוד דרכים למדוד את זה. ואם טשטש את כל המספרים

שרשומים על הגלגל (ויש הרבה מידע שם) תגרום לחוסר איזון מסויים. בקיצור

יש דרכים אחרות לדאוג שמשהו יהיה רשום ברישיון. ובמקרה של הראלי למשל מותר

לעבור ל 185 במקום 175. בצורה חוקית לגמרי. כל מה שצריך זה אישור מהיבואן ואז

עידכון ברישיון. וחלק מבעלי הראלי פה כבר ביצעו את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ח'ברה ח'ברה ח'ברה!! לא הבנתם אותי ! :)

אין לי חלונות כהים.....

אין לי מערכת פליטה.....

הדבר היחיד שעשיתי לא בסדר, זה שקניתי את הרכב לפני שבוע ומשהו ולא החלפתי לו את הצמיגים הלא מקוריים.....זה הכל.....

לא קיבלתי אפילו שקל קנס.. :D

נתתי דוגמאות לאנשים שם, ראיתי קנס של מישהו עם גולף אדומה, ראיתי במו עיני 1000 שקל על החלונות הכהים.....

ומערכות פליטה הייתה דוגמא נוספת.....

רשמתי שלי וויתרו בסוף אבל הרעיון הוא השטות שעליה עצרו אותי והזהירו אותי..

רצו לרשום לי 250 וברגע האחרון וויתרו.....רשמתי גם למה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעולה משטרתית.... עאלק.

חבר'ה, אני ממש מתבייש בכם!

אתם - חובבי המוטוריקה, מגיעים לרמת גן, נפגשים, נהנים, ולא שמים לב בכלל שביניכם מסתובבים עבריינים מסוכנים! פושעים! טרוריסטים!

אותם למשטרה!!!

אני לא מדבר על ההוא עם הצמיג הלא מתאים, וגם לא על ההוא עם הסופית לאגזוז.

אני מדבר על העבריינים האמיתיים - אלה שמפריעים לתנועה, אלה שנוסעים מהר ואלה שנוסעים נגד הכיוון!!!

והם גם חונים לפעמים לא לפי הקווים המפוספסים :D

קל לזהות את העבריינים עליהם אני מדבר - הם מסתובבים במכוניות משפחיות גדולות צבועות בכחול ולבן עם צ'קלאקות על הגג.

בפעם הבאה שאתם רואים אותם עושים עבירה - אני מבקש לתעד אותה בפירוט (יום, שעה, מקום מדויק, סוג העבירה, פרטים מזהים של המכונית ושל הנהג). ואח"כ לשלוח תלונה מפורטת למשטרה.

ואל תגידו לי שאי אפשר - בכל מפגש יש צלם פורום.

סביר להניח שהתלונה תידחה מטעמים "מבצעיים". במצב זה יש לפנות בערעור על סגירת התיק, ובפניה אגרסיבית לתקשורת (אולי פעם יצא משהו טוב מכרמלה מנשה).

כמובן - על "הילדים הטובים" של הפורום לבצע תיעודים אלה ולהגיש התלונות - שלא יווצר חשש לתלונה נקמנית.

ברור?

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז שאני אבין - מעכשיו צריך לפחד להגיע למפגש???

אני קניתי את הרכב שלי עם חלונות אחוריים צידיים מוכהים. פשוט לא טרחתי להוריד את זה כי לדעתי יישארו לי סימני דבק מגעילים. בהזדמנות אני אפרק את החלונות המסכנים האלו (כולה כמה עשרות סמ"ר) ואוריד את זה בצורה מקצועית. זה ממש לא דבר שעקרוני לי להחזיק על האוטו.

ובינתיים - מאחר וממש לא מתאים לי להקנס על השטות הזאת, כנראה שאני אמנע מהמפגשים. מספיק לי שעוצרים אותי בכל מחסום בדיקת רשיונות. לא צריך שגם יתחילו לפשפש לי באוטו.

תודה רבה למשטרת ישראל על עבודת הקודש שלהם במניעת תאונות דרכים על ידי הצקות והתמקדות בשטויות. אני בהחלט בעד שיתקעו את אלו שעוברים באדום ומדברים בפלאצפון בלי דיבורית (ע"ע אחד הת'רדים מהזמן האחרון). אבל הטפלות לאגזוזים, צמיגים גדולים במידה אחת וחלונות כהים - שישאירו לבוחני רישוי.

אני מודע לזה שהם אוכפים חוק שלא הם קבעו - ושחוק הוא חוק וצריך לציית לו. אבל חסרות בעיות אקוטיות? יש להם עודף כח אדם? זו סתם התעללות בקבוצה מסויימת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למשל עצרו אותי על חלונות כהים אני חושב 30 אחוז .. גם מקדימה וגם מאחורה והשוטר אמר לי: "בשביל מה זה מזה בשביל הפוזה? אתם הצעירים..............." ואמר שהוא יכל להביא לי קנס של 250 ש"ח וחבל בסוף נסגר טוב אבל אם זה היה שוטר אחר הוא יכל לדפוק אז זה קשור בסוג האופי של אותו שוטר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קריאה נרגשת לכל מי שחטף דו"ח על אגזוז או כל רכיב אחר באישור יבואן!

ח'ברה - אל תערערו על הדו"ח! אמנם מכתב שמצורף אליו האישור יכול לבטל את הדו"ח, אבל אם תבחרו להשפט על העבירה (בעזרת הטופס המצורף לדו"ח), ותגיעו לבית משפט - (השוטר שרשם את הדו"ח חייב להופיע שם), ותציגו בפני שופט את האישורים ותטענו שמדובר בהטפלות. השוטר יחטוף שטיפה, ויכול להיות מאוד שבהכרעת הדין השופט יציין לגנאי את המשטרה על העניין. אם מספיק מקרים שכאלו יגיעו למשפט ויגמרו כך - בהחלט ייתכן שהתביעה תבקש משוטרים להפסיק עם זה!

אנא - תחשבו על זה. כל מה שזה עולה לכם זה חצי יום עבודה בעוד איזה חצי שנה ביום המשפט. אבל התוצאה הסופית תהיה לטובת כולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיוני מאוד מה שאתה אומר... אם יעצרו אותי על הצמיגים או על פילטר או משהו אני אשפט

והשוטרים האלה כן בני ז!&@* בגלל שלכל הניידות של המדורניקים יש חלונות כהים...

ואני מתכוון אטומים!

באשדוד כל הלילה רואים אותם מחפשים ילדים מטומטמים שעושים שטויות...

אז למה לדרדסמוי מותר ולי לא?

למרות שבחיים אני לא אשים את כל אביזרי הערס מוביל על האוטו שלי...

HU: JVC KDBT1 AMP:JBL Cs50.4

COMP: MTX RTS652 SUB: Magnat Xpress 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...