Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמונות ממפגש הפורום היום באשדוד

ירוני
שימו לב! השרשור הזה בן 6534 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 97
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קבל תיקון 280 SE

דורון

דורון היי

ראינו אותך ב- Ynet ,

מקצוען אמיתי עם החלקות מרשימות

גדול!!!

משה

Morris- Motoring in a BIG way...economically

...Peugeot - Vous pourrez toujours compter sur votre voiture

..!"Si c'est une "203

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנהג המרצדס SE280 - יש בסרטון בלינק הבא פניה מאוד פוטוגנית שלך.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3261357,00.html#n

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אולי קצת באיחור.אני חייב לומר היה אירוע גדול!!!

מגיעות תודות לכל הנוגעים בדבר,ולכל מי שעזר לארגן אירוע יוצא דופן כזה.:-P הנה קצת תמונות שצילמתי,וגם שתי הכוכבות שלי,שנאלצו להישאר בבית..

שמחתי להכיר כמו כולם את הפרצופים הנחמדים מאחורי המקלדת,ותודה גדולה ליונתן מקלארן F1 שנתן לי טרמפ לאירוע.

אין בעד מה חבר, שמחתי להכיר אותך, ונתראה עוד בשכונה :-P.

לירון- אתה מתכוון לשיער של אור מהפורום (לוטוס אומגה)?

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי עלי פויה כזו...גם אני רציתי... אני אעזוב את הועד כדי שבפעם הבאה לא יהיו לי תפקידים ציבוריים ואני אוכל גם icon_cry.gif ...

ועכשיו ברצינות - למיטב זיכרוני זו פעם ראשונה שעשינו דבר כזה מאז קום המועדון. הג'ימקאנה הזו הוכיחה כמה דברים: זה יפה, דינאמי ומושך קהל, החבר'ה דווקא שמחים "למתוח קצת את הרגליים" של הזקנות הקלאסיות שלנו, ואני יודע שכל מי שעלה עם הרכב נהנה מאד. אם היינו יכולים להעלות עוד 10 רכבים, לא היו חסרים מתנדבים.

עבורי זו נקודה חשובה שצריך לקחת בחשבון לארועים בעתיד - לא רק "תצוגה סטאטית של פסלים מוטוריים", אלא גם תצוגה חיה של המכוניות בנסיעה ספורטיבית ומושכת עין.

היה ענק - אהבתי במיוחד את הענתיקות "האמיתיות", שעשו את המסלול "בסגנון של פעם"- זה היה קורע מצחוק! לראות אוטו בן 40+ עושה את המסלול בין הסמנים במהירות של הליכה!:-D ואיזטה בכלל הרגה אותי!:-D :-D :-D

מאידך - מאד התרשמתי מכמה ענתיקות האחרות, שהוכיחו, שלא נופלות בהרבה מרכבים הרבה יותר חדשים!

שמחתי לעזור, היה נחמד, רק ש"קצת" נשרפתי.

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהנתי מאד לראות את הרכבים הקלאסים על המסלול!!!!!!!!!!!!

והיו כאלה שהיו יכולים בכיף להתמודד עם החדשות!

כל הכבוד !

ולבחור עם החיפושית ! אתה מלך פשוט מלך!

ואני דווקא פספסתי את החיפושית, כי עמדתי בכניסה...:?

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה אירוע נהדר למרות שלא היה לי הרבה זמן להסתובב ולראות את הסחורה (הייתי עסוק לעזור בש.ג. ובדוכן של המועדון). סה"כ הגיעו כ-45 רכבים. כל הכבוד לכל המציגים והמשתתפים בתצוגה.

לצערי כפי ששיערתי לעצמי מועדון החמש הביא לתצוגה רכבי יוקרה. אני הייתי רוצה לראות בין המשתתפים איזה אסקורט, קורטינה או חס וחלילה חיפושית (היו 2 חברי מועדון שהגיעו עם החיפושיות שלהם לאירוע). להזכיר לכולם שעם כל הכבוד ליגואר XK המדהימה שעולה כמו החיים שלי, אספנות מתחילה מדברים פשוטים. עם כל הכבוד להגרלה שהייתה, צריך להכניס גם קצת גיוון. סה"כ בחירת הרכבים הייתה מצויינת אבל הייתה השקה של אלפא, וזה מצויין, אבל למה צריך עוד 2 אלפות? למה לא להכניס איזה רכב נוסטלגי אחר? לפי דעתי זה חומר מחשבה טוב לאירוע הבא.

REDROZE, אדום כעגבניה ...

דווקא הייתה אסקורט, אם שכחת, הייתה גם קורטינה של יריב, היה BMW של מצא (שהוא די "עממי", לטעמי), היו עוד כמה רכבים "עממיים" יותר. לטעמי היה מצויין! בנצי הרג אותי עם הספינה שלו!:shock::-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6534 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...