Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יציאות מרמזורים

Leonid
שימו לב! השרשור הזה בן 7636 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ובתשובה לשאלה המקורית - והיית צריך לחשוב על זה לבד, זאת ישראל -

בירוק כולם מאחרים לצאת, כי מחכים לאוטובוס שתמיד יהיה האחרון שעובר לרוחב הצומת (באדום מלא, כמובן), ואח"כ נוסעים לאט כי אוטוטו צריך להגיע הנהג מונית שפשוט חייב להספיק לעבור את הרמזור (שכבר מזמן אדום בשבילו) שלא יפסיד את הבלונדינית שבצד השני, כי תיכף מגיעה עוד מונית מימין והיא תשיג אותו.

ואחרי זה זוחלים, כי במקום לנסוע קדימה, מסתכלים הצידה באחוריה של המונית המתרחקת תוך כדי לחישה עצבנית, "אדום מלא, יא זבל".

ברור? :D

כל מילה אמת ויציב.

שכחת להוסיף שבכוון ההפוך לאוטובוס ולמונית צריך לחכות שיתפנו כל אלה שנכנסו לצומת "כי היה להם ירוק" למרות שבהמשך שלהם יש פקק כי נפל בולדר על הכביש ואין סיכוי שהפקק יזוז בשבוע הקרוב.

ואגב, באירופה (לא כולל איטליה) זה כן קורה שיוצאים לאט, או אחרי כמה שניות. ושם אגב, אף אחד לא מתעצבן וצופר בגלל זה. באמריקה (בחלק המתורבת שלה) ראיתי נהג מחכה מאחורי אוטו אחר מחזור שלם של ירוק בלי להזיז אפילו וישר.

My responses are limited. You must ask the right questions

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

באמריקה (בחלק המתורבת שלה) ראיתי נהג מחכה מאחורי אוטו אחר מחזור שלם של ירוק בלי להזיז אפילו וישר.

אז זו כבר ממש טיפשות, לא?

בכל מקרה, אם תחשבו על זה - אם בשניה שהרמזור יהיה ירוק כולם ילחצו על הגז בבת אחת - כולם עד המכונית האחרונה, ולא משנה מה אורך הפקק - יצאו מהמקום באותה השניה!

הבעיה היא כמובן שמשה בלנטיס הראשונה קלט את הרמזור רק אחרי חמש שניות, ומשולם מאחוריו היה בניוטרל אז לקח לו עוד שתי שניות להתאפס, ברכה אחריו הביטה בדיוק אחורה כי היא חיפשה משהו במושב האחורי ומלכה אחריה התאפרה בדיוק והתחילה לנסוע רק עשר שניות וחמישה צפצופים אחרי...

אז מה הפלא שהעומד עשירי בפקק יוצא מהמקום רק חצי דקה אחרי שהרמזור נעשה ירוק...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי היקר,

קצת סבלנות לא תזיק.

אם כולנו היינו סבלניים קצת יותר, תאמין לי המדינה שלנו הייתה נראית הרבה יותר טוב. וזה לדעתי ההבדל הגדול בין תרבות לחוסר תרבות.

קצת סבלנות, תאמין לי, עוד חצי דקה או דקה, לא יקרה כלום!

יניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמריקה (בחלק המתורבת שלה) ראיתי נהג מחכה מאחורי אוטו אחר מחזור שלם של ירוק בלי להזיז אפילו וישר.

אז זו כבר ממש טיפשות, לא?

לא, זה נקרא נימוס מופלג. "נימוס בכביש": תופעה שבה אתה מניח שיש סיבה הגיונית למה שעושה הנהג במכונית לידך / לפניך, שהוא לא נוהג מתוך מטרה ברורה להשתחל לפניך או להתקדם בכל מחיר, ובעיקר שהוא ינהג כמוך אם המצב היה הפוך.

אני מודה עם זאת שבמקרה הזה הנימוס היה קצת מוגזם, ושברוב המקרים הדבר הנכון הוא צפירה קצרה ככל שאפשר (כזו שלא גורמת לנהג לפניך ולשאר עוברי אורח התקף לב וחרשות זמנית). זאת אחרי שבדקת שאכן אין סיבה הגיונית לעיכוב (למשל ילד / זקן "גונב" את האדום במעבר חציה).

בכל מקרה, אם תחשבו על זה - אם בשניה שהרמזור יהיה ירוק כולם ילחצו על הגז בבת אחת - כולם עד המכונית האחרונה, ולא משנה מה אורך הפקק - יצאו מהמקום באותה השניה!

האם מוכר לך המונח "שמירת מרחק" ? מה שאתה מתאר יכול להיות מעשי רק אם כל המכוניות נשלטות על ידי גורם אחד, שרק הוא יכול לבלום / להאיץ (למשל: רכבת). במצב שכל קופסה נשלטת עצמאית (וכידוע לא ניתן לצפות לאיכות שליטה גבוהה מדי), צריך spare לבלימה. מה יקרה אם הראשון שיצא בפול גז יגלה פתאום בור בכביש מהצד השני של הצומת ויבלום ? אתה מוכן להישאר מאחוריו באותו מרחק שהיית בעמידה ? כדי לפתוח מרחק צריך זמן לכל מכונית.

הבעיה היא כמובן שמשה בלנטיס הראשונה קלט את הרמזור רק אחרי חמש שניות, ומשולם מאחוריו היה בניוטרל אז לקח לו עוד שתי שניות להתאפס, ברכה אחריו הביטה בדיוק אחורה כי היא חיפשה משהו במושב האחורי ומלכה אחריה התאפרה בדיוק והתחילה לנסוע רק עשר שניות וחמישה צפצופים אחרי...

האמת שבדרך כלל רק משה אשם, והוא דווקא שם לב לרמזור, רק שהוא בדיוק דיבר עם חבר שלו שעמד במעבר חציה.

משולם, ברכה ומלכה עסוקים בפמפום הברקס במשפחתומטית שלהם ובסגירת מרחק ה-10 ס"מ שנשאר בינם לבין המכונית שלפניהם, בצעדים של 2 ס"מ כל פעם. זה נורא כיף ...

והנה לך עוד חוסר מרחק = עוד זמן שאתה צריך לחכות בירוק ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שלא פעם נתקלתם בתפועה:

רמזור, אתה עומד, נמאס לך לחכות.

מגיע האור הירוק המיוחל. ואתה עומד. ועומד. למה? כי כללללללל אלה שלפניך בקושי זזים.

זו אחת התופעות הכי מעצבנות שקיימות !!!

למה כשיש אור ירוק לוקח לכולם שנה לזוז !!! וגם כשהם זזים אז הם בקושי לוחצים על הגז!!! ותמיד אני נדפק ולא מספיק לעבור !

יש ירוק? יאללה ! שימו גז ותתנו לכמה שיותר רכבים לעבור ! :mad::mad::mad:

אולי בגלל שהנהג הרגיל (ברור ,לא אנחנו) לא קם בבוקר ומיד מחפש אותך ברמזור הקרוב ללכת נגדך פתיחות?

רוב הנהגים משתמשים בכביש כדי להגיע ממקום למקום ולחזור הביתה בשלום ולא למרוצי חובבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי היקר,

קצת סבלנות לא תזיק.

אם כולנו היינו סבלניים קצת יותר, תאמין לי המדינה שלנו הייתה נראית הרבה יותר טוב. וזה לדעתי ההבדל הגדול בין תרבות לחוסר תרבות.

קצת סבלנות, תאמין לי, עוד חצי דקה או דקה, לא יקרה כלום!

קצת אדומים גם לא :roll:

POWERD BY C....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שלא פעם נתקלתם בתפועה:

רמזור, אתה עומד, נמאס לך לחכות.

מגיע האור הירוק המיוחל. ואתה עומד. ועומד. למה? כי כללללללל אלה שלפניך בקושי זזים.

זו אחת התופעות הכי מעצבנות שקיימות !!!

למה כשיש אור ירוק לוקח לכולם שנה לזוז !!! וגם כשהם זזים אז הם בקושי לוחצים על הגז!!! ותמיד אני נדפק ולא מספיק לעבור !

יש ירוק? יאללה ! שימו גז ותתנו לכמה שיותר רכבים לעבור ! :mad::mad::mad:

אולי בגלל שהנהג הרגיל (ברור ,לא אנחנו) לא קם בבוקר ומיד מחפש אותך ברמזור הקרוב ללכת נגדך פתיחות?

רוב הנהגים משתמשים בכביש כדי להגיע ממקום למקום ולחזור הביתה בשלום ולא למרוצי חובבים.

מה קשור? אני מדבר פה על מניאקיות לשמה! מה הקשר למרוצים ? כל מה שאני רוצה זה שאנשים יזוזו ברגע שיש ירוק ! וזה לא מתבצע פה ! וזה שמעכב את כולם הוא זה שיספיק לעבור בצהוב, והאחרים לא!

vot tol'ko na nas gnat' ne nado....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קשור? אני מדבר פה על מניאקיות לשמה! מה הקשר למרוצים ? כל מה שאני רוצה זה שאנשים יזוזו ברגע שיש ירוק ! וזה לא מתבצע פה ! וזה שמעכב את כולם הוא זה שיספיק לעבור בצהוב, והאחרים לא!

אה, אז תגיד שאתה מתעצבן על זה שהעולם לא הוגן ... שמי שדופק את האחרים מרוויח ... אולי כדאי שתסתכל קצת בפרסומות של ביטוח ישיר :)

זה גם לא הוגן שאני מחכה שתי דקות בתור לפניה ימינה (למשל ביציאה לאיילון צפון מגשר ההלכה, יציאה לראשון מערב וכו') ואז מגיע מישהו משמאל, מתעלם ממני ומכל התור שמחכה לפנות, ומשתחל ישר ביציאה. הוא מרוויח - אני נדפק. ובניגוד ללעיכוב ברמזור, זה גם לא חוקי.

מה שאני מנסה להגיד: אם מישהו עושה לך את זה בכוונה, הוא מניאק, וזכותך להתעצבן כמו שזכותי להתעצבן במקרה שתיארתי. ואגב, זהו. לא זכותך לעשות משהו מסוכן / פראי / אלים כדי להביע את זה שהתעצבנת.

אם כל מה שאתה מתרגז עליו הוא שלוקח זמן למכוניות לצאת ברמזור, ושאתה לא עובר רק בגלל שאתה אחד אחרי האחרון שעבר, ואם הראשון לא היה מחכה 2 שניות היית עובר ... זה עובדות החיים. זה מקרי בדיוק כמו העובדה שדווקא אתה יצאת בהגרלה להישאר שבת, מקרי כמו זה שדווקא את ה-BMW M3 שלך דפקה בחורה גיברלטרית עד כדי טוטל לוס כשהוא עמד בחניה, מקרי כמו זה שיום אחד תלך ברחוב ותחרבן עליך יונה.

"אבל אם הראשון לא היה מחכה 2 שניות!".

על זה אומרים "אילו לסבתא היו גלגלים" (מי המציא את השטות הזאת ?). באותה מידה יכל לשבוק לו המנוע בגלל שהוא לא שם לב למד חום או לא עשה טיפול כבר 100000 ק"מ, ואז היית מחכה יותר מרמזור אחד. אז תגיד תודה שזה לא קרה ותיסע ברמזור הבא.

נ.ב. גם אותי זה מעצבן כשאני לא מספיק לעבור רמזור בגלל שמישהו חיכה יותר מדי, בעיקר אם אני ממהר. אני רק לוקח את זה, כמו שאמרתי, באיזי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נחזור לשאלה המקורית, אז זה קורה כי לאנשים כאן לא אכפת, וממש לא מעניין אותם אם אתה תעבור אחריהם או לא(כמו ברוב הסיטואציות בישראל).

הם גם לא מבינים מה אתה רוצה מהם, כי הרי יותר חשוב לקרוא עיתון, לדבר בפלאפון, או להסתכל על בחורות חולפות, ומה כל זה קשור ללראות מתי יש אור ירוק? הרי ממילא הם בטוחים שיצפרו להם ברגע שזה קורה, אז מה הם צריכים לדאוג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעלה נושא קצת שונה אבל גם קשור לתזוזה ברמזורים.

קודם כל אני אציין שאין לי שום דבר נגד רוכבי הדו גלגלי אבל...

אני נוסע בעיר, תקוע בכל הפקקים ולאחר דקות ארוכות מגיע לרמזור ראשון, אני עומד בנתיב השמאלי וכבר מחייך שמקדימה הכל ריק ואפשר לנסוע ואז...

באים לי חבורה של קטנועים שרובים 50 סמ"ק וחלקם רכובים עם 2 אנשים ולא אחד ונעמדים בכל נתיב שנראה להם וחוסים את כל הכביש.

ירוק, והם מתחילים לזחול באופן שחוסם את כל הכביש.

בקיצור, מה איכפת להם, ברגע שהם יגיעו לרמזור הבא הם שוב יעקפו את כולם.

שי

גולף GTI סטנדרטית....כמעט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע בעיר, תקוע בכל הפקקים ולאחר דקות ארוכות מגיע לרמזור ראשון, אני עומד בנתיב השמאלי וכבר מחייך שמקדימה הכל ריק ואפשר לנסוע ואז...

באים לי חבורה של קטנועים שרובים 50 סמ"ק וחלקם רכובים עם 2 אנשים ולא אחד ונעמדים בכל נתיב שנראה להם וחוסים את כל הכביש.

שי

יו, זה קטע ממש מבאס, שבאמת עד שסופסוף אתה ראשון ברמזור, מדמיין איך אתה נעלם לשיירה שמאחוריך, ופתאום מגיע לו פיאג'ו סי, עם שני רוכבים, שעד שהוא זז, כל הטור מימינך עבר...למרות שאני דיי מבין אותם, אין להם אפשרות אחרת, כי מה לעשות, בכביש של חיות אדם, ירמסו אותם אם הם לא יעשו את זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו שמביא לי את הנרוויםבעניין רמזורים:

הדבר שהכי, אבל הכי מוציא את הHULK שבי הוא הבני אלף ז#$%ת שחותכים את כל התור לפניה ברמזור. אני נוסע כל יום בכניסה לראשון מבית דגן וצריך לפנות שמאלה באיזור תעשיה. זה בדרך כלל לוקח יותר ממחזור אחד של הרמזור (בגלל נהגים שהם עפיפונים ונהגות שלא יודעות שכשעושים פרסה צריך לסובב את ההגה יותר מרבע סיבוב ועושות שני רוורסים).

אז אני עומד לי בתור שמאלה כמו ילד טוב, ותמיד - אבל תאאאאאאאמיד, יבוא איזה ערס באונדה שפיץ עם ספויילר (או כל חיה דומה) יעקוף את כל התור שמאלה ויעמוד באלכסון לפני המכונית הראשונה, או גרוע מזה - יחתוך בין המכוניות, ואז בגלל שאף אחד לא רוצה לתת לו להכנס הוא ייכנס בכח ויגרום לכך שרק שתי מכוניות עברו ברמזור שאמורות לעבור עשר.

העיקר שהוא עבר!

ומה אני עושה בנידון? קודם כל לא נותן להם להשתלב ולא יעזור בית דין של מעלה! פעם אחד ממסלול ימני (כשהפניה שמאלה היא ממסלול אחד למסלול אחד) ניסה לחתוך אותי ובסוף דפק ברקס לפני המדרכה כי לא נתתי לו להכנס. אני יודע שזה לא בוגר במיוחד - אבל אני לא אתן לזבל אפס להנות מההתנהגות הגועלית שלו.

ואם כל הסיפור קורה כמה מכוניות לפני (שזה רוב המקרים), אני מתנחם בלשבת את שאר הרמזור, ולפנטז שאחרי הפניה אני מוצא את הרכב הזה הפוך על הגג עם ריח חריף של דלק, יוצא ומחייך לזבל שבפנים שצורח תוך כדי שהוא מתחיל לבעור.

זו פנטזיה נורא מרגיעה. מומלץ.

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה אני עושה בנידון? קודם כל לא נותן להם להשתלב ולא יעזור בית דין של מעלה! פעם אחד ממסלול ימני (כשהפניה שמאלה היא ממסלול אחד למסלול אחד) ניסה לחתוך אותי ובסוף דפק ברקס לפני המדרכה כי לא נתתי לו להכנס. אני יודע שזה לא בוגר במיוחד - אבל אני לא אתן לזבל אפס להנות מההתנהגות הגועלית שלו.

.

צודק! גם אני לא נותן להם להיכנס לפניי, למה מגיע לו לחתוך את כולם שיחקה בתור כמו כולם, אתם יודעים איזה כיף זה לראות ערס יושב במכונית שלו ומנסה להיכנס לשורה ללא הצלחה. :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

צודק! גם אני לא נותן להם להיכנס לפניי, למה מגיע לו לחתוך את כולם שיחקה בתור כמו כולם, אתם יודעים איזה כיף זה לראות ערס יושב במכונית שלו ומנסה להיכנס לשורה ללא הצלחה. :lol:

החלק שאתם מפספסים פה, הוא שכל המלחמות האלה מעכבות גם אותכם, וגם את כל החפים מפשע שמחכים בתור מאחוריכם. ברוב המקרים, אם מי שלפני הערס פשוט ייתן לו להיכנס ויבלע את הצפרדע, כולם יתפנו מהצומת יותר מהר. זה מעצבן רצח, אבל אם מעניין אותכם מבחן התוצאה (כמה זמן עמדתם בצומת) ולא כמה יצאתם פראיירים, תתפלאו לגלות שאם תתנו לרכב לשהשתלב תצאו מהצומת יותר מהר.

הטיפול בעוקפים צריך להיות במסגרת החוק, לא בנקמות על הכביש. נקמה יותר טובה היתה אם הייתם יכולחם לצלם אותו, ולפנטז אחר כך על איך הפרצוף שלו נראה כשהוא הולך לדואר לשלם את הקנס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי

אויי !!! זה כ"כ מבאס !!!! אין דבר יותר מבאס מזה !!! אגב, באירופה הקטנועים לא נדחפים ראשונים !!! (טוב, פה זה לא אירופה... :? )

vot tol'ko na nas gnat' ne nado....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7636 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...