Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הערות על תפקוד המועדון

אבי נוף
שימו לב! השרשור הזה בן 6708 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה אתה רוצה בדיוק? לא הבנתי, שיו"ר המועדון ירד על הברכיים,אולי בני,או קובי? התשובה היא לא.

מה לעשות,כאלה אנחנו.אם יש טענות נא לפנות למבקר העמותה.-זאב

זאב ערב טוב

מדוע אתה מדבר בשם נחום, בני או קובי ?

הם מדברים בשם עצמם, אמנם, לדעתי, בצורה לא טובה, ואם שמת לב בצורה עיקבית עונים תשובות לא ענייניות או לא עונים בכלל, ודי באשמתם העסק הזה נמשך ונמשך, אבל תגובתך הנ"ל לא תרמה שום דבר פרודוקטיבי, לשרשור נהפוך הוא, הוסיפה דלק למדורה שלא מצליחים להנמיך, או שאתה חבר הנהלה ואז תשכח ממה שכתבתי בתגובה זו, וסליחה על ההטרדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 237
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אז ככה - ביומיים האחרונים, הנושא היחידי שעוסקים בו בפורום הזה הוא השירשור הזה. חשוב ככל שיהיה, הוא קצת משתלט לנו על החיים ועל דברים אחרים שבדרך-כלל קורים כאן.

לכן, אחראי הפורום נוקט בצעד בלתי דמוקרטי בעליל, ושולח את השירשור הזה לישון קצת. אחרי שנרגע כולנו, הוא יפתח מחדש תוך יום-יומיים, תחת האזהרה שכל מילה ופסיק הנוגעים לגופו של אדם ולא לגופו של עניין ימחקו מיד ובדיעבד.

לילה טוב

קובי

אחראי פורום

עריכה - נפתח מחדש, ו"על תנאי" שיהיה רגוע, לענין, וללא התלהמויות.

קובי

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'טער - אני איש רציני באופן מופלג. אני מבין מה שאני קורא, וקשה היה לי לנחש למה התכוונת.

מכיון שכתבת תשובה לדברים שלי, ואני "חבר ותיק", מישהו עוד עלול לחשוב שהציטוט שלך הוא מדברים שכתבתי. אז למען הסדר הטוב (וברצינות מופלגת) לא אמרתי דבר כזה. נכון שהייתי רוצה לראות יותר אנשים פעילים, אבל מכיון שאפילו אני עדיין לא חבר ועד, אין לי ממש זכות לטעון את זה. יש לי כן זכות לדבר על ה"מינימום האולימפי", שהוא חברות במועדון. אתה בוודאי תטען שגם לחברים רשומים לא מקשיבים ולא מתיחסים ברצינות לטענותיהם, כפי שטענת קודם.העניין הוא, שעם כל הכבוד לפורום הזה, הוא לא הכלי לקשר עם הועד. הוא ללא ספק כלי טוב להוצאת קיטור. יש לחבר מועדון הצעה/טענה/הערה? יתכבד ויצור קשר עם המועדון בטלפון או אימייל, יקבע פגישה עם היו"ר, או יגיע לישיבת ועד כדי להציע את הצעתו. אם הוועד לא מקבל את הצעותיו, יש לו זכות אחת פשוטה - להצביע עבור מישהו אחר בבחירות הבאות. זכותו כמובן גם לעזוב את המועדון. מה שקורה כאן בפורום הוא שחלק מחברי המועדון, בעיקר אלו שלא מקבלים את דעתם והצעותיהם, מסתפקים בשיחרור קיטור כאן בפורום, אבל זה לא המקום.

בברכה

קובי

אבקש לציין שאמצעי הקשר של החבר עם המועדון שמנית כאן אינם פועלים, (כבר הזכרת אותם בתגובה 20,כשאז כבר הועלו מספר בעיות, בעניו זה, בתגובה 25 ונשאלו מספר שאלות, ולא טרחת להתייחס , אלא נותנים להנהלת דרך לדחות בצורה נוחה כל נסיון שלא משרת ישירות את רצונם ומטרתם, כלומר, עוד שיטה ערמומית של שליטה מחלטת, דומה להפרד ומשול, שכן, כפי שראינו, בפורום, נוצרה אחידות דעים של רב הגולשים, נגד שיטות ההנהלה, היה צורך לנעול את השרשור לפני שיתאחדו כולם, וההנהלה תוצג כפי שתוצג.

ולעניין החמור באמת- ואני מתייחס לקטע המדגש בקו, בתגובתך הנ"ל:

נידהמתי לקרוא שעבור הנהלת המועדון הפורום הוא מקום להוצאת קיטור עבור החברים, לתומי חשבתי, שיש התייחסות מלאה ורצינית להצעות החברים, כפי שהו מתבטאות בפורום, מצד שני זה מסביר את חוסר התשובות ו/או התשובות חסרות הערך של נציגי ההנהלה.

אני רוצה לציין שגם נעלבתי קשות לאור גילוי זה, ואני רוצה שתדע, שהקדשתי זמן רב ביותר לכתיבת הודעותי, הן מבחינת התוכן והן מבחינת הסיגנון, שחס וחלילה לא ישמע משהו שעלול להתפרש בניגוד לכללי הפורום, תוך כדי אמונה שאכן אני צריך להבהיר את עמדתי עד שתובן נכון, לטובת כולם, ובאותו זמן בעצם, ישבה ההנהלה מהצד וחיכתה עד ש"אגמור להוציא קיטור" ואחזור להיות החבר הצייתן.

עם זאת , מר מילוא, אני מעריך את עוז ליבך, לגלות את האמת, בניגוד לאינטרס של ההנהלה.

מאוכזב ונעלב

הפראייר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אני מבין שנדהמת ממה שכתבתי. זכותך. רק קח בחשבון שזו דעתי האישית והפרטית והיא אינה מייצגת את דעתו של ועד מועדון החמש. כזכור, אני כרגע לא חבר בועד. את התשובה המוסמכת לשאלה הזו אתה צריך לקבל מועד המועדון, לא ממני. למיטב ידיעתי הם קוראים ברצינות את ההודעות כאן, ולוקחים אותן לתשומת ליבם. אני אישית עדיין סבור שזה לא הכלי הנכון.
  2. למרות בקשה קודמת שלי ממך, אתה ממשיך לקרוא לי "מר מילוא". וותיקי הפורום יודעים שמשום מה אני רואה בזה צורת ביטוי מזלזלת. לא אכפת לי למה התכוונת - מה שקובע הוא כיצד אני מקבל את זה. לכן, בפעם הבאה שתשתמש בביטוי הזה כלפי, אני קובי שחבר בפורום, אבקש מקובי שמנהל בפורום למחוק לך את הביטוי הזה מההודעה. כמו שאתה רואה, יש לי מין סוג של פיצול אישיות, אבל אני חי איתו מצויין.

קובי

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אני מבין שנדהמת ממה שכתבתי. זכותך. רק קח בחשבון שזו דעתי האישית והפרטית והיא אינה מייצגת את דעתו של ועד מועדון החמש. כזכור, אני כרגע לא חבר בועד. את התשובה המוסמכת לשאלה הזו אתה צריך לקבל מועד המועדון, לא ממני. למיטב ידיעתי הם קוראים ברצינות את ההודעות כאן, ולוקחים אותן לתשומת ליבם. אני אישית עדיין סבור שזה לא הכלי הנכון.
  2. למרות בקשה קודמת שלי ממך, אתה ממשיך לקרוא לי "מר מילוא". וותיקי הפורום יודעים שמשום מה אני רואה בזה צורת ביטוי מזלזלת. לא אכפת לי למה התכוונת - מה שקובע הוא כיצד אני מקבל את זה. לכן, בפעם הבאה שתשתמש בביטוי הזה כלפי, אני קובי שחבר בפורום, אבקש מקובי שמנהל בפורום למחוק לך את הביטוי הזה מההודעה. כמו שאתה רואה, יש לי מין סוג של פיצול אישיות, אבל אני חי איתו מצויין.

קובי

יש לי תשובה ארוכה בשבילך, אך: נפתח מחדש, ו"על תנאי" שיהיה רגוע, לענין, וללא התלהמויות. מונע זאת ממני אז אסתפק במינימום הנדרש.

לגבי סעיף 1 לא ברורה לי תשובתך, אני דיברתי על ה"קיטור" ולא על ה"כלי" שכן, כבר מזמן היגדרתיו כעקר. ואם זה כל מה שיש לך להגיד על העוול שנגרם לגולשים בעניין ה"קיטור", אז כנראה שאתה מנסה להתחמק. חבל.

אין לי שום בעיה להשתמש ב"קובי" אבל לפעמים כשהרישמיות דומיננטית אני משתמש במר מילוא, או כל אחד אחר. אין בכך בצורה זו, בשום אופן, שום הבעה של זילזול, נהפוך הוא זה סממן ליותר כבוד. אך אני מוכן להתחשב בפיצול, ואם בטעות ארשום בעתיד, מר מילוא אתה רשאי, בתנאי שזה לא ישנה את מהות התגובה, לשנות את זה לקובי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבקש לציין שאמצעי הקשר של החבר עם המועדון שמנית כאן אינם פועלים, (כבר הזכרת אותם בתגובה 20,כשאז כבר הועלו מספר בעיות, בעניו זה, בתגובה 25 ונשאלו מספר שאלות, ולא טרחת להתייחס , אלא נותנים להנהלת דרך לדחות בצורה נוחה כל נסיון שלא משרת ישירות את רצונם ומטרתם, כלומר, עוד שיטה ערמומית של שליטה מחלטת, דומה להפרד ומשול, שכן, כפי שראינו, בפורום, נוצרה אחידות דעים של רב הגולשים, נגד שיטות ההנהלה, היה צורך לנעול את השרשור לפני שיתאחדו כולם, וההנהלה תוצג כפי שתוצג.

ולעניין החמור באמת- ואני מתייחס לקטע המדגש בקו, בתגובתך הנ"ל:

נידהמתי לקרוא שעבור הנהלת המועדון הפורום הוא מקום להוצאת קיטור עבור החברים, לתומי חשבתי, שיש התייחסות מלאה ורצינית להצעות החברים, כפי שהו מתבטאות בפורום, מצד שני זה מסביר את חוסר התשובות ו/או התשובות חסרות הערך של נציגי ההנהלה.

אני רוצה לציין שגם נעלבתי קשות לאור גילוי זה, ואני רוצה שתדע, שהקדשתי זמן רב ביותר לכתיבת הודעותי, הן מבחינת התוכן והן מבחינת הסיגנון, שחס וחלילה לא ישמע משהו שעלול להתפרש בניגוד לכללי הפורום, תוך כדי אמונה שאכן אני צריך להבהיר את עמדתי עד שתובן נכון, לטובת כולם, ובאותו זמן בעצם, ישבה ההנהלה מהצד וחיכתה עד ש"אגמור להוציא קיטור" ואחזור להיות החבר הצייתן.

עם זאת , מר מילוא, אני מעריך את עוז ליבך, לגלות את האמת, בניגוד לאינטרס של ההנהלה.

מאוכזב ונעלב

הפראייר

מר זלינגר

שאלה לי אליך

למה אתה מסלף?

למשל אחידות הדעים של רוב הגולשים: ספרת?

בדיון השתתפו מספר חברים ורוב תוקפי הועד אינם חברי המועדון..

כתבת: אמצעי הקשר שקובי מנה אינם פועלים ובאותה נשימה הוספת שהם שיטה ערמומית של שליטה מוחלטת.אז תחליט..פועלים או לא?

אתה שכל כך מהר נעלב יודע גם להעליב "שליחי ציבור" ומוציא פשוט דיבתם רעה וזאת אגב לא פעם ראשונה בתרבות הדיבור שלך (רק אל תבוא אחר כך ב"לא הבינו אותי" או "מטאפורה" כמו שאמרת בעבר).

הסיבה שנתת לנעילת השרשור היא פשוט שקרית. קובי מילוא נעל את השרשור מתוך שיקול של מנהל או אחראי פורום. אבל כולנו, חוץ ממר זלינגר כמובן, ערמומים נורא..ממש חבורת ערמומים שיושבים במרתף חשוך וחושבים איך לסדר את חברי המועדון.

ואם מה שכתבת על ועד המועדון הערמומי הוא לאחר זמן ומחשבה וכו', אז עצתי לך, אל תבזבז זמן...

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם. היה נפלא במפגש ביום שישי (למרות שלא הספקתי להגיד שלום לכולם).

בימים הקרובים אני שולח רגלי למשרדי מועדון החמש ונרשם כחבר מועדון.

זאת לאחר יותר מחצי שנה שאני עוקב לעומק בעיניני המועדון, לטוב ולרע. הפורום (מעבר למפגשישי) מרשה לכל קול במועדון להתבטא בהתאם לגבול האפשרי והעדין.

הרבה בוץ זורם תחתינו אוהבי האספנות, תככים, בעיות וחיכוכים. כנראה שזה טיבעו של עולם לגבי מגוון כל כך גדול של אנשים המחובר באותה אהבה.

חשבתי לעצמי, האם יש צורך להביע דעה. האם לאחר דיון כל כך "מסיבי" (לצורך העיניין הפך הדיון בסופו להתנצחות של 5 אנשים בערך) יש עדיין סיבה להשמיע את דברי. הגעתי למספר מסקנות בסוף הדיון הארוך הזה. ובבקשה מי שחושב אחרת מוזמן לתקן אותי בצורה בוגרת.

* המועדון מורכב ממספר דעות שבגדול מתחלקות ל2, אלה שרוצים שינוי ואלה שלא.

הדילמה היא בין להשאיר את המועדון כמועדון חברים או עמותה, קרי להשאר עם הפעילויות והמצב כפי שהוא כרגע. לבין להתחיל בשינוי, שסביר להניח יפגע בתצורה הקודמת של המועדון.

עלי לציין שלדעתי, למרות שהמועדון הוא דמוקרטי, ניתן להבין את אנשי הוועד או "הותיקים" בכך שהם רוצים לשמור על הגחלת שהדליקו כפי שהיא. אך להבין אותם לצערי זו לא סיבה מספיק טובה לתת למועדון לאבד את כוחו. ימים יגידו האם המועדון כרכב אספנות שעבר שיפוץ יזדקק לשיפוצון נוסף.

* בני, שיהיה בריא, מייצג אם ירצה או לא את ועד המועדון ואת דעותיו בפורום. ואכן, עם כל הכבוד שאני רוכש לו. המצב הנוצר לגבי קבלת חברים חדשים הוא מצב כושל. ואני בספק אם מישהו יצא עם הרגשה טובה מהשרשור הזה. המסקנה שנובעת (ואין מה לעשות) מהדברים היא כזו : המועדון פועל למען החברים ולא צריך להוכיח את עצמו. חברי הועד (סליחה בני, היית צריך לקבוע מי מאחורי הדברים) לא נותנים תגובה ראויה לאנשים שרוצים להרשם למועדון. השאלה הנשאלת : האם בתור חבר מועדון אני אקבל יחס שונה?, האם הועד לא מוכן לשמוע גם לחבריו ומדוע לי להווסף לקלחת שכזו?

הדבר החשוב ביותר הוא : חברי הועד וחברי מועדון החמש, צריכים לפני הכל לקבל את העובדה שיש בעיה. לא יתכן שהמסקנות שהעלתי למעלה ישארו ללא פיתרון לטוב או לרע במועדון שמחשיב את עצמו בריא.

המועדון הוא מקום נפלא. אני מסתובב בחברותא כבר כמעט חצי שנה ונהנה מכל רגע. יש פה המון אנשים מדהימים שמוכנים להשקיע מעל ומעבר, והרשימה ארוכה ולכן לא ארשום את שמותם. יש המון סיבות להרשם למועדון החמש. הפורום הוא החצר השכונתית שלנו שבו אנו צועקים וכל השכונה שומעת שצועקים, השכונה לא רואה את הצחוקים, השמחה, ההשקות, הבירות והאהבה הגדולה שרובצת.

יש עתיד למועדון החמש. רק תנו לנו לעזור ולהשתתף. גם מבחוץ כדי לנקות את הבוץ מהכביסה.

לתשובתכם "הרשם ותשנה" : אני הולך להרשם, אני הולך להכנס ולראות את מה הצבע מתחת לכביסה מלאת הבוץ. אני מאמין שיש מקום לשינויים, שיתקבלו גם על ידי אחרון "השמרנים".

"חצי מהפיתרון הוא להודות שיש בעיה"

השרשור ארוך והשעה כמעט 4:00, אך זה כלום לעומת הצער שפועם בליבי.

בברכת אחדות לכולם.

אבי .פ.

:shock:פג'ו 205 ג'ונייייר 3 דלתות - אספנות בשנת 2021 :shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאבי ויתר החברים

שבת שלום ובקר טוב.

שלום לכולם. היה נפלא במפגש ביום שישי (למרות שלא הספקתי להגיד שלום לכולם). ואני עד לכך... :-D

בימים הקרובים אני שולח רגלי (ניתן גם בטלפון - אך רצוי באמת לבוא ולראות ולשוחח פא"פ )למשרדי מועדון החמש ונרשם כחבר מועדון.

זה מעשה נכון, שמוכיח שלא כל מה שכתבת בהמשך נכון . . . :wink:

זאת לאחר יותר מחצי שנה שאני עוקב לעומק בעיניני המועדון, לטוב ולרע. הפורום (מעבר למפגשישי) מרשה לכל קול במועדון להתבטא בהתאם לגבול האפשרי והעדין.

הרבה בוץ זורם תחתינו אוהבי האספנות, תככים, בעיות וחיכוכים. כנראה שזה טיבעו של עולם לגבי מגוון כל כך גדול של אנשים המחובר באותה אהבה.

חשבתי לעצמי, האם יש צורך להביע דעה. האם לאחר דיון כל כך "מסיבי" (לצורך העיניין הפך הדיון בסופו להתנצחות של 5 אנשים בערך)

לא מדוייק. יש יותר מ-5 משתתפים בדיון הנוכחי, אך הרבה אחרים אינם מגיבים מתוך שיקולי עצלנות/מה זה עזור כבר/ההוא כתב בדיוק את מה שרציתי וכד'. על פי מס' הצפיות, ועל פי העובדה שקובי נעל (בצדק לטעמי) את השרשור לכמה ימים עקב התרוקנות הפורום מנושאים חדשים, ניתן לראות שהנושא בהחלט מסיבי. יש עדיין סיבה להשמיע את דברי. הגעתי למספר מסקנות בסוף הדיון הארוך הזה. ובבקשה מי שחושב אחרת מוזמן לתקן אותי בצורה בוגרת.

* המועדון מורכב ממספר דעות שבגדול מתחלקות ל2, אלה שרוצים שינוי ואלה שלא.

הדילמה היא בין להשאיר את המועדון כמועדון חברים או עמותה, קרי להשאר עם הפעילויות והמצב כפי שהוא כרגע. לבין להתחיל בשינוי, שסביר להניח יפגע בתצורה הקודמת של המועדון.

עלי לציין שלדעתי, למרות שהמועדון הוא דמוקרטי, ניתן להבין את אנשי הוועד או "הותיקים" בכך שהם רוצים לשמור על הגחלת שהדליקו כפי שהיא. אך להבין אותם לצערי זו לא סיבה מספיק טובה לתת למועדון לאבד את כוחו. ימים יגידו האם המועדון כרכב אספנות שעבר שיפוץ יזדקק לשיפוצון נוסף.

* בני, שיהיה בריא, מייצג אם ירצה או לא את ועד המועדון ואת דעותיו בפורום. ואכן, עם כל הכבוד שאני רוכש לו. המצב הנוצר לגבי קבלת חברים חדשים הוא מצב כושל. ??? ואני בספק אם מישהו יצא עם הרגשה טובה מהשרשור הזה. המסקנה שנובעת (ואין מה לעשות) מהדברים היא כזו : המועדון פועל למען החברים ולא צריך להוכיח את עצמו. אבי ידידי, המועדון צריך לפעול בשביל החברים - ואם כדבריך הוא עושה את זה, זה הכי טוב שיש. לאחר שתרשם, תראה שזו תהיה גם דעתך.

חברי הועד (סליחה בני, היית צריך לקבוע מי מאחורי הדברים) לא נותנים תגובה ראויה לאנשים שרוצים להרשם למועדון. השאלה הנשאלת : האם בתור חבר מועדון אני אקבל יחס שונה?, האם הועד לא מוכן לשמוע גם לחבריו ומדוע לי להווסף לקלחת שכזו?

חד וחלק, לא תקבל יחס שונה בתור חבר מועדון, מאחר וגם מי שלא חבר מועדון מקבל יחס טוב.

מה שכן, בתור חבר מועדון תוכל להשפיע, ולגרום לכך שהמועדון יתנהל בשינויים מסויימים מאשר התנהלותו הנוכחית, כמובן - אם לא תהיה היחיד בדיעותיך, ואם גם תרצה להושיט יד ולא רק לקטר על הגדר (כמוני למשל...).

הדבר החשוב ביותר הוא : חברי הועד וחברי מועדון החמש, צריכים לפני הכל לקבל את העובדה שיש בעיה. לא יתכן שהמסקנות שהעלתי למעלה ישארו ללא פיתרון לטוב או לרע במועדון שמחשיב את עצמו בריא.

נכון, יש בעיה, אבל אינני בטוח שכולם מדברים על אותה הבעיה. הועלו בשירשור מספר בעיות, חלקם קשורות להתנהלות המועדון ומנהיגותו וחבריו, היחסים הפנים מועדוניים. חלקם קשורים ליחסי החוץ של המועדון, אשר בדבר זה יש מחלוקת בין חברי מועדון לאלו שאינם.

המועדון הוא מקום נפלא. אני מסתובב בחברותא כבר כמעט חצי שנה ונהנה מכל רגע. יש פה המון אנשים מדהימים שמוכנים להשקיע מעל ומעבר, והרשימה ארוכה ולכן לא ארשום את שמותם. יש המון סיבות להרשם למועדון החמש. הפורום הוא החצר השכונתית שלנו שבו אנו צועקים וכל השכונה שומעת שצועקים, השכונה לא רואה את הצחוקים, השמחה, ההשקות, הבירות והאהבה הגדולה שרובצת.

יש עתיד למועדון החמש. רק תנו לנו לעזור ולהשתתף. גם מבחוץ כדי לנקות את הבוץ מהכביסה.

ולדעתי, הפיסקא האחרונה שלך, הינה ההוכחה לנכונות דברי אליך בתגובתי זו . . .

לתשובתכם "הרשם ותשנה" : אני הולך להרשם, אני הולך להכנס ולראות את מה הצבע מתחת לכביסה מלאת הבוץ. אני מאמין שיש מקום לשינויים, שיתקבלו גם על ידי אחרון "השמרנים".

ברוך הבא למועדון ! ! !

"חצי מהפיתרון הוא להודות שיש בעיה"

השרשור ארוך והשעה כמעט 4:00, אך זה כלום לעומת הצער שפועם בליבי.

בברכת אחדות לכולם.

אבי .פ.

בברכה - אבי נוף.

המקום הנכון:

מפגש השרון - מפגש בלתי תלוי לרכבי אספנות - בארומה שפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבי, כל מילה בסלע

ייתכן שבעקבות השרשור הזה מצטרפים אלינו שני חברים חדשים, אז המאמץ היה כדאי.

ואני מביא ציטוט ממסר של קובי מילוא מהיום (שבת) בבוקר שהתפרסם בשרשור על FS.

זה להשלמת התמונה:

-------------------------------------------------------------------------

אני אנסה לענות על השאלה הזו:

• בני הספל חבר ועד בסביבות 4 שנים ב"סיבוב הנוכחי". היה גם חבר ועד בשנות השמונים ועשה פסק זמן ארוך.
  • נחום קדמיאל חבר מועדון 7-8 שנים בסה"כ, אני מעריך שמתוכן הוא 5-6 שנים חבר וועד.
  • מתניה הלוי - שנתיים בועד (ויתכן שאני אפילו טועה ורק שנה).
  • מנחם ניר - כמו מתניה.
  • משה שטיין - שנתיים בועד.
  • צביקה מרגלית - שנה בועד.
  • זמי לוין - ותיק בועד, להערכתי לפחות 5-7 שנים ויו"ר לשעבר. לזכותו יאמר שהוא מנג'ס לי כבר שנתיים לרוץ לועד, כי לדעתו ותיקים כמוהו צריכים לפנות את הבמה לדם חדש.

אגב - לעניות דעתי ועד של ארגון ותיק ובעל נסיון כמו מועדון החמש, צריך לכלול MIX של חברים חדשים, אבל גם כמה ותיקים ובעלי נסיון. לא כל "חידוש" הוא מוצלח, והחכם לומד גם מנסיונם של אחרים.

שבת שלום,

קובי

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר.....יש עוד אנישים שחושבים כמוני, זאת אומרת שהאויר הדליל של י-ם הוא לא הגורם היחידי...

טעיתי וטעיתי בגדול.....אבי, לדרוש ממועדון שחרט על דיגלו לפאר את מורשת העבר, לשחזר ולשמר במצב מקורי את הבייבי שלו...לקום ולהתחדש והיתעדכן ולהיתפתח? מה עלה בדעתי?...אני משול לאדם שמביא צימחוני לאכול במסעדת אל גאוצ'ו.....

בני שני חברים חדשים , ו....זהו? בחוץ יש עוד רבים אחרים.....

הפוליטיקה מניעה מהלכים נסתרים, אולי חמישה איש מדברים בפועל אבל אלה ששותקים קוראים וחושבים אלה שישפיעו.....

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר.....יש עוד אנישים שחושבים כמוני, זאת אומרת שהאויר הדליל של י-ם הוא לא הגורם היחידי...

טעיתי וטעיתי בגדול.....אבי, לדרוש ממועדון שחרט על דיגלו לפאר את מורשת העבר, לשחזר ולשמר במצב מקורי את הבייבי שלו...לקום ולהתחדש והיתעדכן ולהיתפתח? מה עלה בדעתי?...אני משול לאדם שמביא צימחוני לאכול במסעדת אל גאוצ'ו.....

הפוליטיקה מניעה מהלכים נסתרים, אולי חמישה איש מדברים בפועל אבל אלה ששותקים קוראים וחושבים אלה שישפיעו.....

רנצ'יק היי

הבנתי את הפיסקא הראשונה שכתבת,

לצערי ממש לא הבנתי את הפסקא השניה והשלישית.

בנוסף, וייתכן שאני חלש בחשבון, אולם על פי שספרתי, השתתפו קצת יותר מ-5 חברים בדיון.

להלן פירוט ...

אבי נוף

בני הספל

אבי פ.

אירית

רן

יוליה

איל פלד

סורין

צביקה

קובי

עידן

גלעד

אילן

עופר

טציו

אזולאי

קוביסו

לביא

ארנון

ליאור

ירון

זאב

נמרוד

אני ממהר כעת למפגש של חברי המועדון בבית קפה ברעננה. נמשיך את הדיון,

ואולי עם תמונות מהמפגש - בערב.

ד"ש - אבי.

המקום הנכון:

מפגש השרון - מפגש בלתי תלוי לרכבי אספנות - בארומה שפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא כל כך הבנתי את הפיסקה שלך:

שני חברים חדשים?

אהממ...תבדוק שוב את הרכב הועד. ארבעה מתוך שבעה הם חדשים.

ומי שישפיע רן, זה מי שיעשה אולי כמוך: יצטרף למועדון וינסה להשפיע: מתניה, מנחם ניר(גזבר העמותה), משה שטיין וצביקה מרגלית היו חברי מועדון מהשורה לפני כשנתיים. נחום קדמיאל כלל לא היה במועדון לפני כשבע שנים. המועדון הוא בן 20 כך שקצב ההתחלפות של "הועד הנצחי" הוא בהחלט משביע רצון וזאת תשובה לכל אלה שאומרים שאי אפשר לשנות.

אבל אל תתנו לעובדות האלה לבלבל לכם את המוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשובה, בגוף ההודעה, לבני הספל שכתב (תגובה 171), ותגובה בהמשכה.

מר זלינגר

שאלה לי אליך

למה אתה מסלף? אינני מסלף, ושאלתך זו, כמו כל הודעותיך בעבר, היא קנטרנית ובאה לעזור לך לצאת ממה שאתה כ"כ פוחד ממנו (גם אני לא יודע מהו)

למשל אחידות הדעים של רוב הגולשים: ספרת? למה אתה מתחכם ? ספרת מה? אם אתה מתכוון למשאל בין משתתפי הפורום, אז התשובה, כמובן, לא. אני עוקב אחר השירשור+שיחות במפגשישי+ עוד עמה פרמטרים, ומגבש דעה.

בדיון השתתפו מספר חברים ורוב תוקפי הועד אינם חברי המועדון..כתשובה הרשה לי לצטט את קובי מילוא מתגובה 135 שאומרת: "אנשים שאינם חברי מועדון, שיש להם הצעות לגבי שיפורים ושינויים - לגיטימי, והועד צריך להיות קשוב להם משום שהם פוטנציאל להצטרפות למועדון. יחד עם זאת, לחברים רשומים, לדעותיהם ולרצונותיהם צריכה להיות עדיפות", ואם שמת לב, הטיעונים היו די דומים אז ? WHAT'S YOUR POINT

כתבת: אמצעי הקשר שקובי מנה אינם פועלים שוב אתה מתחכם: כשכלי לא משיג את המטרה שלשמה הוא נוצר אומרים, בשפה העיברית, שהוא לא פועל, זה לא אומר שאי אפשר לעשות איתו שימושים אחרים, וזו בעצם התשובה להמשך המשפט הזה, שלך ובאותה נשימה הוספת שהם שיטה ערמומית של שליטה מוחלטת.אז תחליט..פועלים או לא?

אתה שכל כך מהר נעלב יודע גם להעליב "שליחי ציבור"מעולם לא העלבתי איש וזו חוצפה והעלבה, מצדך לכתוב זאת (וכרגיל ללא גיבוי עובדתי) ומוציא פשוט דיבתם רעה (כנ"ל) וזאת אגב לא פעם ראשונה בתרבות הדיבור שלך (כנ"ל)רק אל תבוא אחר כך ב"לא הבינו אותי"(לידיעתך: לא הבינו אותי, היתה הדרך הנימוסית והעדינה, שלי, לומר לבן שיחי שהוא לא מבין עניין. מה שאני אמרתי-תמיד תקין, הגיונית וקורקטית-אלא אם צויין אחרת. או "מטאפורה" (כנ"ל) כמו שאמרת בעבר).

הסיבה שנתת לנעילת השרשור היא פשוט שקרית אני לא נתתי סיבה מדוייקת אלא כללית שיכולה להשתמע למספר פנים ומשאירה פתח למספר אפשרויות-מענייו שאתה כבר קבעת שהכל שיקרי. קובי מילוא נעל את השרשור מתוך שיקול של מנהל או אחראי פורום והוא, כנראה מתאים למה שאמרתי . אבל כולנו, חוץ ממר זלינגר כמובן, ערמומים נורא..ממש חבורת ערמומים שיושבים במרתף חשוך וחושבים איך לסדר את חברי המועדון. מכיוון שאתה שולל את המטאפורות שלי אבקש ממך לא להשתמש בכאלה, אלא אם המשפט האחרון אינו מטאפורה אלא אמיתי, ואז אפילו אתה מגזים, בהתיחסותך להנהלה.

ואם מה שכתבת על ועד המועדון הערמומי הוא לאחר זמן ומחשבה וכו', אז עצתי לך, אל תבזבז זמן...

משפט מכוער ומזלזל. נושא הערמומיות (שגם ניפחת אותו מעבר לכל פרופורציה) משתרע על שתי שורות, בה בשעה שנושא "הזמן והמחשבה"מתייחס למה משתרע על עשרות, ואולי יותר, שורות,(ובמיקרה זה, בפירוש,לא לנושא ה"ערמומיות"-תקרא כמו שצריך ותבין נכון) שהתייחסותך אליהם- או לא קיימת או ריקה מתוכן ענייני, כמו תגובה זו, שלך.

בני (בקרוב מר הספל)

מכיוון שאתה ממלא פונקציה חשובה במועדון, אני מבקש ממך להתחשב במה שאני (וגם אחרים) כותבים לך, ולמה אני מתכוון:

תגובתך האחרונה (171) אינה "מתאימה", (ואני כותב עכשיו במלוא הרצינות והכבוד, וכתבתי "מתאימה" בהעדר אופציה שתשמע, או, תפורש כפי ששלושתנו לא רוצים), וזו לא פעם ראשונה.

אבקש לציין, שאני תמיד מחזיר לך תגובה עם הסברים, שמזימים את טיעוניך, באשר לקונוטאציה שלילית מצידי בתגובותי. מעולם לא ענית לי אבל תמיד, כשאתה לא מבסוט ממני, מופיעה תגובה, שלך, שמשתמשת בעבר כאילו אני לא קיים, והסברי לא ניתנו. דבר נוסף "לא מתאים" הוא הנוהג שלך להיתפס למילה או נושא פיצפון, שאפשר "לסובב" אותו ולבנות עליו את מגדל התגובה, כאשר את הנושא העיקרי אתה משאיר בצד, ולא מתייחס אליו (כמו כאן שנתפסת ל"ערמומיות" ונושא ה"קיטור" והקשר עם הנהלת המועדון שהם בעצם הנושא העיקרי- כלום).

יש כמובן אפשרות, שזה נעשה בכוונה תחילה, ובמקרה כזה, שכח, כל מה שכתבתי, מ-בני(בקרוב מר הספל) ועד כאן.

ברגשות מאד מעורבים

אילן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שאתה צודק והשירשורים האלו אינם מקדמים דבר. הסברתי קודם שלדעתי הם גם לא מיועדים לזה, ובפועל מסייעים רק לשיחרור קיטור. מה שמעניין הוא, שלמרות הכל אלו השירשורים הפופולאריים ביותר בפורום - למשל הנוכחי: 161 תגובות, 2446 צפיות עד-כה. מה זה אומר עלינו? וואלה לא יודע, אבל שווה לחשוב על זה...

קובי

תגובה זהב. נו, אז אחרי מחשבה וניתוח השירשור, הנהלת המועדון, בכל אופן צריכה להבין שהם כן מיועדים לזה ולא להוצאת קיטור.

יש תקווה

אילן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6708 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...