Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם זה מה שאני צריך בשביל להתחבר לOBDII ?

חנן-ג'יפולוג
שימו לב! השרשור הזה בן 6780 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקורולה 97 שלי?

או שיש כאן זה איזה CATCH וחסר כאן משהו חיוני?

לפטופ יש לי, כמובן.

Digimoto 4.02 ELM Package

The Digimoto 4.02 ELM package includes the software and the interface you will need for a fully supported OBD II diagnostic solution. This package includes an ElmScan interface of your choice (with enclosure), the Digimoto 4.02 software, a serial cable and an OBD II cable.

Sale Price: $109.95 (Regular Price:$119.00)

Interface Type: ISO (Import)VPW (GM)PWM (Ford)

Quantity:

מכאן:

http://www.digimotosales.com/shop/?shop=1&cart=21139&cat=1&PHPSESSID=f0655bb9d1430cf96b4b19fceabbbfff

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ושאלה נוספת:

אם אתם מכירים תוכנה חינמית שאני אוכל להשתמש בה, ואני רק אצטרך לבנות את הכבל או לקנות אותו.

בג'יפ, שהסבתי אותו ממאייד והצתה אלקטרונית למערכת ניהול מנוע ממוחשבת- הצתה והזרקה , של GMC ספארי, הורדתי תוכנה חינמית WINALDL מהרשת, ובניתי כבל על פי הוראות מהרשת , אבל שם זה OBDI.

יש כזה דבר לOBDII ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי עכשיו תוכנה חינמית:

http://www.scantool.net/software/scantool.net/index.shtml

מעניין אותי למצוא עכשיו סכימה של כרטיס שמחבר בין הOBDII ללפטופ. עושה רושם שזה משהו מורכב הרבה הרבה יותר מאשר הOBDI שבניתי לג'יפ, עם טרנזיסטור וכמה נגדים שמצאתי בג'נקיה שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חנן,

בשנים 2004-2005 התפרסם פרוייקט לבניית OBD 2 בחוברת אלקטור אלקטרוניקס בשפה האנגלית.

ניתן להזמין את המעגלים המודפסים עבור הפרוייקט או קיט ללא כבל חיבור לרכב (נמכר בנפרד).

מנסיוני עם פרוייקטים שהתפרסמו בחוברת אלקטור הם די אמינים ועובדים היטב.

במידה ואתה מעוניין במאמר והוראות בנייה של הפרוייקט אוכל לשלוח לך במייל את הקבצים.

כמו כן ניתן להוריד בתשלום את הקבצים מהאתר בקישור:

http://www.elektor-electronics.co.uk/Default.aspx?tabid=30&ProductID=2582

מרק

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקורולה 97 שלי?

לפני שאתה בונה מתאם תבדוק אם לטויוטה 97 יש מערכת ניהול המנוע על תקן OBDII.

לדעתי לא.

הנה נסה כאן:

Does My Car Have OBD-II?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק, מסתבר שההינס שלי טועה וברכב שלי אין OBDII .

קיצרתי, בדקתי הבהובים, וראיתי קוד תקלה 14

code142js.jpg

עכשיו תשאלו, על מה בכלל אני טורח?

פעם בחודש, בממוצע, רק בקיץ האחרון, וזה עוד לא קרה לי בלי מזגן, בסיבובי סרק, כשהרכב חם, המנוע מגמגם לאיזו חצי שנייה, וחוזר לעבוד פיקס, בכל מצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי יש לך בעייה בסלילי הצתה (אני כמעט בטוח).

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שם סליל אחד, זה לפני המודלים של 98 .

יש לי דרך לוודא שזה אכן הסליל? כי מסתם להחליף אני לא אלמד כלום, עקב נדירותו של הסימפטום, ובמיוחד עקב העובדה שמתקרב החורף, ובינתיים עוד לא נתקלתי בסימפטום כשהמזגן היה כבוי (יכול להיות שזה מקרי ולא קשור) .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחשבה עשירית, יכול להיות שהקוד הזה מטעה והוא לא קשור לתקלה האמיתית מכיוון שהאימובילייזר מנתק את ההצתה בלבד, ויכול להיות שהקוד הזה נרשם עקב נסיון התנעה בלי נטרול של האימובילייזר. זה קורה לי פה ושם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה יכול תמחק את התקלה מהמחשב ותתאמץ להניע אחרי הניטרול של האמובילייזר ואז שוב לבצע בדיקת מחשב לאחר שמופיעה שוב הבעיה ואז לראות אם המחשב מראה משהו.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי בעיה למחוק את התקלה מהזיכרון, אבל לוודא שאני , או אשתי, לא מפספסים אף פעם את האימובילייזר, זה יותר בעייתי, ויכול להיות שהתקלה תופיע רק בקיץ הבא.

כנראה שאצטרך לחכות שהתופעה תחמיר ויהיה אפשר לתפוס אותה יותר בקלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי בעיה למחוק את התקלה מהזיכרון, אבל לוודא שאני , או אשתי, לא מפספסים אף פעם את האימובילייזר, זה יותר בעייתי, ויכול להיות שהתקלה תופיע רק בקיץ הבא.

כנראה שאצטרך לחכות שהתופעה תחמיר ויהיה אפשר לתפוס אותה יותר בקלות.

שלב ראשון, תעביר את ניתוק האימובי' לנקודה אחרת (כזו שלא תמתג קוד תקלה- מש' דלק לדוגמא),ותעקוב.

אם התופעה ממשיכה בצע מבחן הטלטול (לא רק בשב"כ משתמשים בזה).

בזמן עבודת המנוע בסרק, נער בחוזקה (לא חזק מידי כמובן) צמות חשמל ומחברים בתא המנוע, וצפה לתגובה כל שהיא בעבודת המנוע.

כמו כן אם או בלי קשר, ניקוי בית מצערת ומעברי אוויר, תמיד מומלץ לביצוע תקופתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חנן כמה דברים, בקוד התקלה שסרקת למעלה, אין ולא מופיע שום דבר על משאבת דלק, כתוב שם שהמחשב לא מקבל אות שיש הצתה, אולי יש חוט בקרה מהCOIL שהולך למחשב והוא רופף?

ועוד משהו לא ברור, רשום בדף שסרקת שנת 95 ומטה.

האוטו שלך שנת 97.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6780 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...