Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלטרנטור משופץ לפונטו 75 כ"ס מודל 95

gilcom
שימו לב! השרשור הזה בן 6823 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אני כנראה צריך להחליף את האלטרנטור בפונטו

הייתי שמח לדעת מה המחיר לאלטנטור משופץ והיכן יש משופצים טובים

חדש אני מבין שלא כדאי כי בטח יקר ..האומנם??

כי מה שיש לי עכשיו גם משיפוץ ..והחזיק שנתיים וחצי...

בברכה ותודה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון להחליף אותו בעצמך, יש את גרינוולד בת"א שמשפצים אלטרנטורים, מ.י.ר שישיגו לך אחד תמורת אחד וגם נחום סודאי.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפונטו 75 עם מזגן מקורי יש אלטרנטור חזק יותר....

אצלי זו לא הייתה בעיה (בפירוק והרכבה של האלטרנטור מהאוטו), ישנו בעל עסק ברחוב תושיה בת"א, זה עלה לי 480 ש"ח לפני שנה (בתמורה לאלטרנטור הישן, כולל מע"מ)

יאאלה, איך בא לי ג'חנון עכשיו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל בין אלטנרטור לפונטו עם מזגן מקורי ולבין אלטרנטור לפונטו שהגיע ארצה ללא מזגן והותקן בו מזגן ישראלי. בשניהם קשה הגישה לפרוק והוצאת האלטרנטור מהמכונית וביחוד בדגם עם מזגן מקורי.

ממילא חשמלאי רכב יחליף לך האלטרנטור ואז הוא גם יספק לך אלטרנטור משופץ.

כמעט שלא תמצא בעל מקצוע בתחום הרכב שיסכים לבצע החלפת חלק שאתה מביא לו אותו כי רווחיותו מבוססת גם על רווח (לגיטימי) מהחלק וגם על רווח העבודה עצמה. אל תשכח גם שבכך אתה מקבל ממנו אחריות גם על החלק וגם על העבודה.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פירקתי אותו מהאוטו, לא היה קשה מדי...

רפי, ב"עלמה" רק משפצים, לא ראיתי איזה ליפט או מקום להתקין את האלטרנטור שאתה קונה.

"עלמה" בד"כ עובדים עם מוסכים ולא עם יחידים

יאאלה, איך בא לי ג'חנון עכשיו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומרים שיש משפץ טוב של אלטרנטורים בשם יוסי ביפו . אין לי יותר פרטים אבל היה כבר שרשור דומה :

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=80494&highlight=%E0%EC%E8%F8%F0%E8%E5%F8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקום היחידי שאני יכול להמליץ עליו מבחינת משפצי אלטרנטורים וסטרטרים זה "אלקטרו -טיב " בפ"ת , אצל ראובן וחיים, 40 שנה במקצוע לא מאכזבים אףאחד. הם נמצאים צמוד ליופארט באיזור תעשייה סגולה פ"ת.

ממש כ 250 מטר אחרי הפניה לאיזור תעשייה הם נמצאים מצד שמאל של הכביש, אם לא תמצא תשאל פשוט איפה זה יוניפרט.

בכל מקרה כך בחשבון שהם לוקחים את האלטרנטור הישן שלך ותמורת סכום על השיפוץ אתה מקבל חזרה אלטרנטור משופץ עם אחריות.

אתה צריך להתקין אותו אצל מישהו אחר כי הם לא עוסקים בהתקנות, בכל מקרה יש שם לידם בחור חשמלאי שעובד איתם, והוא עושה להם מחיר טוב על התקנה, אתה פשוט יכול לקפוץ אליו אחרי שתקבל את האלטרנטור ושתתקין אותו, תוכל להביא להם חזרה את הישן.

לי עלה השיפוץ אלטרנטור לאלטרנטור אחר(מחוזק ל120A) , כאשר הוא דרש התאמה למיקום אצלי ברכב כי הוא היה "קצת" יותר גדול וזה כולל וסת חדש והתאמת הפולי והאוזניים למתיחה ,400 ש"ח.

פירוק הישן + הרכבת החדש+ רצועה חדשה 220 ש"ח כולל מע"מ, סה"כ 620 ש"ח על שדרוג אלטרנטור מ55A ל120A +וסת חדש+ התאמת אוזניים למתיחה ופולי תואם, כולל פירוק הרכבה ורצועה חדשה.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך אל מפעל שמשפץ אלטרנטורים , עם תו תקן ותקן איזו... ולא למכונאים שיקרעו אותך

הם בקרית אריה בפ"ת , קוראים להם דש.

מייסד מועדון החמש - בעל מרצדס 170v ליומן השיפוץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"דש" (_אלטרנטורים\סטארטרים) בפ"ת ,קריית אריה, הם מספר 1, גש אליהם, הם גם בודקים את שלך ומזכים אותך עליו, מתקינים לך במקום בלי שום בעייה , פשוט מקצוענים וגם זולים במיוחד לעומת מוסכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6823 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...