Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי סופר לאנסר 1994 חיישן חמצן

tomer--g
שימו לב! השרשור הזה בן 6825 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חיישן החמצן במכונית אינו תקין קראתי בפורום ובאינטרנט עליו מה הוא עושה איפה הוא וכדומה,

אני לא מצליח למצוא אותו אצלי במכונית אני מניח שהגישה אליו צריכה להיות מתחת לאוטו?? אם יש למישהו תמונה או קישור המראה את מיקומו המדויק זה ממש יעזור או כל דבר שיכול לעזור לי למצוא אותו במדויק.

דבר נוסף לאחר מציאת החיישן האם ניתן להחליף אותו לבד או שיש צורך בכלי מיוחד?

לאחר ההחלפה האם מחשב המנוע זקוק לאיתחול או שהוא מייד יקבל את הנתונים החדשים מהחיישן?

תודה רבה וחג שמח

תומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל שזכור לי החיישן נמצא כ 10-20 סמ' מסעפת הפליטה , על הצינור שהולך לדודים.

החלפה אינה כרוכה באיתחול מחשב

חיישן תקול לחלוטין אמור להדליק נורית תקלת מנוע

בברכה

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תלוי איפה הוא ממוקם וגם בגמישות שלך :wink: . ברכב שלי לא הצלחתי להגיע אליו מתא המנוע אז הייתי זריך לזחול מתחת לרכב.

צריך מפתח גדול, נראה לי מס' 22 וקאטר.

חיישן תחליפי חדש עולה בסביבות 300-400 שקלים.

רק אל תתעסק שם כשהרכב חם ואם תרים עם מגבה אז אל תשכח גם לאבטח שלא יפול עליך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6825 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...