Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעידות הגה במהירויות גבוהות

X plane
שימו לב! השרשור הזה בן 6827 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני נוהג ביונדאי אקסנט פמילי ומעל בערך 120 ההגה מתחיל לרטוט קלות. עם הגברת המהירות הרעידות מתגברות עד שבסביבות 150 זה ממש בלתי נסבל וכתוצאה מאחיזה בהגה גם כל פלג הגוף העליון שלי רוטט... נהייתי ממש וויברטור אנושי.

מה עושים? ממה יכולה לנבוע הבעיה?

תודה

hagggg55 כתב:

ברשותי אייפון 3gs 32 גיג'ה בערך כ3 חודשים ואין ספק אני נהנה איתו ברמות מטורפות

אני מציע לנסות יחסי מין, לשם קבלת פרופורציה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

סתם שאלה:

למה כבנאדם שיש לו רישיון... (כמה זמן...?) אתה נוהג במהירויות כאלו?

אתה יודע לשלוט ברכב?

אתה יודע מה לעשות אם הוא יאבד אחיזה / שליטה?

במהירות כזו כל תגובה שלך תהיה קיצונית הרבה יותר ממהירות נסיעה רגילה (90),

מה גם שזמן התגובה יורד (מהירות, לא?) והנזק הפוטנציאלי גבוה (מאוד).

נקודה למחשבה.

חבל עלייך, ילד.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה:

למה כבנאדם שיש לו רישיון... (כמה זמן...?) אתה נוהג במהירויות כאלו?

אתה יודע לשלוט ברכב?

אתה יודע מה לעשות אם הוא יאבד אחיזה / שליטה?

במהירות כזו כל תגובה שלך תהיה קיצונית הרבה יותר ממהירות נסיעה רגילה (90),

מה גם שזמן התגובה יורד (מהירות, לא?) והנזק הפוטנציאלי גבוה (מאוד).

נקודה למחשבה.

חבל עלייך, ילד.

אמממ כמעט 3 חודשים...

פשוט יצא לי מדי פעם לעקוף מישהו. אני לא עושה את זה בכל כביש אלא רק בכביש 6 וגם זה קרה רק פעמיים או 3... לא יותר.

אני יודע לשלוט ברכב. לפחות ברמה סבירה.

לא אני לא יודע מה לעשות. אתה יודע?

כן זה ידוע לי.

זמן התגובה במקרים בהם כן נסעתי במהירות הזו הוא לא חשוב מכיוון שלא היו בסביבתי מכוניות וזה היה כביש ישר ובלי פניות או פיתולים.

hagggg55 כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמממ כמעט 3 חודשים...

פשוט יצא לי מדי פעם לעקוף מישהו. אני לא עושה את זה בכל כביש אלא רק בכביש 6 וגם זה קרה רק פעמיים או 3... לא יותר.

כן זה ידוע לי.

זמן התגובה במקרים בהם כן נסעתי במהירות הזו הוא לא חשוב מכיוון שלא היו בסביבתי מכוניות וזה היה כביש ישר ובלי פניות או פיתולים.

מספיקה פעם אחת ותאמין לי שהרכב שלך לא בטיחותי מספיק בשביל לעמוד בעוצמה בתאונה כזו.

מה זה רמה סבירה?

האם תת היגוי והיגוי יתר הם שמות עצם הזרים לך?

העברות משקל, בלימה תחת פנייה, התחמקות ממכשול... ושאר בני משפחתם...

אני יודע.

אם לא הייתי יודע לא הייתי יכול להסביר לך למה הגישה שלך שגוייה... לא?

זה מאוד חשוב.

כי אם יקרה משהו (ואתה יכול למות גם בכביש ריק, ילד שלי...) יש לך זמן מסויים (לעיתים אפסי) להגיב עד שהרכב יעבור את נקודת האל חזור שממנה והלאה אין לך אפשרות לתקן ולהשתלט עליו.

ככל שהמהירות גדלה הזמן הזה מתקצר.

אם אתה לא יודע להשתלט עליו על 90 קמ"ש אז בטח ובטח שלא תוכל לעשות זאת על 150.

אני יוצא מתוך נקודת הנחה שאתה לא יודע מה לעשות, מכיוון שבשיעורי נהיגה בטח שלא לימדו אותך...

תקן אותי אם אני טועה.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמממ כמעט 3 חודשים...

כן זה ידוע לי.

אתה קצת סותר את עצמך כי אם הכביש ריק אז אין לך את מי לעקוף, ואם יש לך את מי אז אתה יכול לעשות תאונה איתו..

שלא נדבר על זה שתאונה אפשר לעשות גם בלי רכבים מסביב ובכביש ישר, מספיק שיהיה משהו על הכביש, או שקצת תחליק לך היד..

אני מצטער לידעה אותך, אבל כנראה שלא ישאר לך רישיון לעוד הרבה זמן, מהסיבה הבאה: כביש 6 הוא כביש פרטי (למחצה) שיש עליו יותר מצלמות ממה שיש בכל ישראל ביחד, ועם תעשה 1 + 1 תבין שזה = להזמנה למשפט ושלילת רישיון גם לך וגם למלווה שלך שאמור להשגיח עליך, דבר שהוא לא עושה כנראה, אם בכלל הוא נוכח ברכב..

יום טוב

ותתרגל ללכת ברגל..

-לאון חבקין-

:loco:How can I be lost, If I've got nowhere to go?

:loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נוסע ביונדאי עם הגה רועד ועוד מגביר את המהירות ל150 קמ"ש ועוד אתה לא חווית פעם אחת בחייך בלימת חירום והחלקה.

אז מה אתה יודע?

וכל מה שכותבים לך כאן לא כותבים לך מהתנשאות של אנחנו יודעים ואתה לא כי ברור שאנחנו יודעים יותר ממך וגם אנחנו לא נוסעים 150 קמש. אין לך ניסיון וברגע של כניסה למצב מסוכן (ראה מה שקונדסון כתב ועוד) אתה תקרא לאמא הצילו, רק עם הזמן ונהיגה על מכוניות והשתפשפות שלך עם קילומטרים ונהיגה חכמה והפקחת לקחים+התבגרות שלך, רק אז תדע להשתלט טוב על רכב ותדע לצאת ממצבים מסוכנים וגם זה בגדר אולי... :?

בקשר לרעידות בדוק צמיגים קדמיים, אזן/החלף אם צריך

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספיקה פעם אחת ותאמין לי שהרכב שלך לא בטיחותי מספיק בשביל לעמוד בעוצמה בתאונה כזו.

מה זה רמה סבירה?

האם תת היגוי והיגוי יתר הם שמות עצם הזרים לך?

העברות משקל, בלימה תחת פנייה, התחמקות ממכשול... ושאר בני משפחתם...

אני יודע.

אם לא הייתי יודע לא הייתי יכול להסביר לך למה הגישה שלך שגוייה... לא?

זה מאוד חשוב.

כי אם יקרה משהו (ואתה יכול למות גם בכביש ריק, ילד שלי...) יש לך זמן מסויים (לעיתים אפסי) להגיב עד שהרכב יעבור את נקודת האל חזור שממנה והלאה אין לך אפשרות לתקן ולהשתלט עליו.

ככל שהמהירות גדלה הזמן הזה מתקצר.

אם אתה לא יודע להשתלט עליו על 90 קמ"ש אז בטח ובטח שלא תוכל לעשות זאת על 150.

אני יוצא מתוך נקודת הנחה שאתה לא יודע מה לעשות, מכיוון שבשיעורי נהיגה בטח שלא לימדו אותך...

תקן אותי אם אני טועה.

אני מקווה אף פעם לא לבדוק כמה הוא בטיחותי בעת תאונה.

רמה סבירה זה אומר שכל עוד אין פניות במהירות הזאת- אני בסדר..

ואתה צודק. הם זרים לי.

אוקיי אם אתה יודע- תסביר. האר את עיניי

אין לי בעיה להשתלט ב90. מי אמר שיש?

hagggg55 כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרדו מהילד. כאילו שאתם לא נהגתם כמו מטורפים בצעירותכם?

עזוב אותך ממצלמות, תשמור על החיים שלך ושל אחרים יותר חשוב.

תראה שאתה קולט מה אתה עושה, תנהג בהתאם לתנאי הדרך, ותן בגז.

אני נוהג על vr6 ועל אקסנט כמו שלך. עם האקסנט אני לא עושה חצי ממה שאני עושה ב vr6 כי האוטו לא בנוי להתעללות במהירויות גבוהות, מבחינה מכנית וגם ברמות ההגנה על הנהג. שלא יהיו טעויות, עדיין, אם משהו נוסע כמו עגלה, צריך לתת לו בראש.

תזכור תמיד שחוץ ממך יש נהגות על הכביש. מאוד מסוכן!:wink:

"I want to die like my grandma, Peaceful in her sleep Not like the 4 other passengers in her car..."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ליאוניד:

אתה צריך לנהוג לאט בשביל החיים שלך, לא בשביל הרישיון (סליחה, ליאוניד, התפיסה שלי שונה...).

לגבי יונתן:

שכחתי לכתוב את זה בכלל - ההגה רועד לך ואתה עוד מגביר מהירות?!

אם משהו הכי קטן מרגיש לי לא בסדר אני מייד עוצר בצד, בודק, ואח"כ גם הולך למוסך.

בד"כ אצלי זה קצת חוסר איזון של אויר בין קדימה לאחורה והרכב מתנהג שונה... איזה פדנט אני, הא?

ולגבי עצמי:

המלצה אישית - לך תעשה קורס נהיגה.

תוריד את הרגל מהגז.

תשנה גישה.

אני יודע מה לעשות (ולא מהתנשאות חס וחלילה) ואני לא נוהג במהירויות כאלו. כל אחד עושה את השיקולים שלו בחיים, אני עשיתי את שלי והבנתי שמי שנוהג ככה לא יאריך ימים.

הבור / כתם שמן / זקנה על הכביש יתפסו אותך בסוף.

בהצלחה בכל דרך שתבחר ואני מקווה שלא תיקח איתך עוד אנשים על הדרך.

הכל נכתב מתוך איכפתיות ודאגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה קצת סותר את עצמך כי אם הכביש ריק אז אין לך את מי לעקוף, ואם יש לך את מי אז אתה יכול לעשות תאונה איתו..

שלא נדבר על זה שתאונה אפשר לעשות גם בלי רכבים מסביב ובכביש ישר, מספיק שיהיה משהו על הכביש, או שקצת תחליק לך היד..

אני מצטער לידעה אותך, אבל כנראה שלא ישאר לך רישיון לעוד הרבה זמן, מהסיבה הבאה: כביש 6 הוא כביש פרטי (למחצה) שיש עליו יותר מצלמות ממה שיש בכל ישראל ביחד, ועם תעשה 1 + 1 תבין שזה = להזמנה למשפט ושלילת רישיון גם לך וגם למלווה שלך שאמור להשגיח עליך, דבר שהוא לא עושה כנראה, אם בכלל הוא נוכח ברכב..

יום טוב

ותתרגל ללכת ברגל..

-לאון חבקין-

התכוונתי מאחורי או מלפני. כלומר, מישהו שיכול להשפיע עלי. מישהו שגם לא בנתיב שלי וגם נמצא עכשיו מאחורי כבר לא מהווה סכנה בשבילי.

בכביש 6 אין מצלמת מהירות אחת אפילו. אם כן כבר מזמן הייתי שם לב כשהייתי מקבל את הקנס בדואר.

hagggg55 כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרדו מהילד. כאילו שאתם לא נהגתם כמו מטורפים בצעירותכם?

עזוב אותך ממצלמות, תשמור על החיים שלך ושל אחרים יותר חשוב.

תראה שאתה קולט מה אתה עושה, תנהג בהתאם לתנאי הדרך, ותן בגז.

אני נוהג על vr6 ועל אקסנט כמו שלך. עם האקסנט אני לא עושה חצי ממה שאני עושה ב vr6 כי האוטו לא בנוי להתעללות במהירויות גבוהות, מבחינה מכנית וגם ברמות ההגנה על הנהג. שלא יהיו טעויות, עדיין, אם משהו נוסע כמו עגלה, צריך לתת לו בראש.

תזכור תמיד שחוץ ממך יש נהגות על הכביש. מאוד מסוכן!:wink:

אני לא.

ואין קשר בין הרכב לבין ידע בנהיגה.

מי שיודע לנהוג נכון יעשה זאת בכל רכב.

נכון, המגבלות יהיו שונות אבל הכללים זהים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואתה צודק. הם זרים לי.

מאיפה אתה יודע? ניסית?!

אני זוכר שבפעם הראשונה כשקרה לי מצב של האוטו מחליק על שלולית וההגה לא מגיב ישר, עוד שניה התחלתי לבכות ואני זוכר שכבר ראיתי תמונות מתקופת ילדותי והייתי בטוח שאני מתנגש, ורק אז הכל הסתדר ויצאתי בשלום.. אה ושכחתי לציין נסעתי על 40 בפנייה רחבה מאוד

ואתה יודע מה, גם אני הייתי בטוח שאני יודע לשלוט על הרכב.. נסעתי כבר הרבה פעמיים לפני זה על 100 קמ"ש

-לאון חבקין-

:loco:How can I be lost, If I've got nowhere to go?

:loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואתה צודק. הם זרים לי.

אז תפסיק לנהוג ככה.

החיים לא ישרים. וגם אם אין פניות - אתה עדיין צריך להפנות את ההגה (מכשול, בור, מכונית חונה באמצע נתיב... עגלת קניות באמצע כביש החוף...).

הם זרים לך - קח קורס.

אני ממש לא מתכוון להסביר את כל העקרונות התיאורטיים והמעשיים של נהיגת כביש.

בשביל זה יש קורסים של נהיגה מתקדמת.

ויש לך בעייה. כי אתה לא יודע מה לעשות. אז איך לא תהיה לך בעייה?

פשוט עוד לא נתקלת בה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6827 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...