Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ בנוגע לצביעת רכב, 700 שקל למכסה מנוע זה יקר?

Gforce
שימו לב! השרשור הזה בן 6805 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מעוניין לצבוע את המכסה מנוע שאיבד את הצבע (זהו החלק היחידי שאיבד מצבעו, לדעתי בגלל חום המנוע כי אין חומר מבודד מתחת למכסה).

הלכתי פה למישהו באזור תעשיה בכפר סבא והוא אמר לי שזה משהו כמו 700 שקל...

*השאלה אם זה הרבה או זול?

כי אני חשבתי על משהו כמו 150, 300 שקל..

*האם יש דברים מיוחדים שאני צריך לבקש\לדרוש\לשים לב?

*האם הוא אמור לשים אחרי זה ציפוי טפלון או משהו להגנה?

ראיתי עבודה שלו והיא סבבה, הוא לקח למישהו שאני מכיר 1500 על צביעת גג, שזה גם נראה לי הרבה.

זאת פשוט פעם ראשונה שאני הולך לפחח

תודה.

כולם מתים בסופו של דבר, אבל לא כולם חיים בדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפה מוגזם אבל ממש סביר בוא נגיד ככה שניתן למצוא מקומות שיעשו לך את זה ב 400 עד 500 ש"ח.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעבר צבעתי מכסה מנוע וגג במיצובישי לנסר, בסכום של כ-1100 ש"ח.

זול מאוד (אך העבודה הייתה בהתאם למחיר-זוועה).

צביעה ב-150 שקל קשה למצוא, אם בעל המקצוע שמצאת מוכר ועושה עבודה טובה, נראה לי סביר מאוד.

MITSUBISHI GALANT SPORT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה צבע מטלי לא יותר מ 500 ש"ח

אם זה רגיל -ברק חוזר עד 400 ש"ח

אפילו במרכזיים

לא מסכים איתך.

גם הצעות המחיר שאני קיבלתי לצביעת מכסה המנוע שלי - שחור, מטאלי, נעו סביב ה-700 שקל.

ההצעות היו כמובן מהאנשים הטובים ביותר שיכלתי למצא, וכללו שימוש בחומרים מהשורה הראשונה.

המחירים שציינת באמת מתאימים למוסכים מרכזיים או מוסכים כלליים שגם צובעים, אבל לא משקפים את המחירים שלוקחים "אמני עבודות פחחות" אם נקרא לזה כך.

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קיבלתי דווקא הצעה ממוסך מרכזי של פיג'ו דווקא שיש להם מקום שהם צובעים בו צמוד למוסך.

השאלה העיקרית היא על מה אני צריך לשים לב? איך אני יודע מה זה חומר איכותי ומה לא?

איזה ציפוי צריכים לשים לי על הצבע? יש לזה אחריות?

כולם מתים בסופו של דבר, אבל לא כולם חיים בדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום לפתוח שרשור, אם אפשר גם לשאול, אני צריך לצבוע גג ומכסה תא מטען, ששם אין הרבה פח, בצפון בלבד, איפה ניתן לעשות את זה יחסית בזול שכן הצבע לא כזה קריטי לי, סתם שיראה נורמלי, כי עכשיו זה זוועה. ירוק כהה מטאלי.

הצבע המוזר ההוא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני צבעתי את המכסה מנוע ב300 שקל תוך 4 שעות האוטו היה מוכן כבר לא יודע לגבי חומרים ואיכות אבל נראה מצויין התאמת צבע מצוינת ובינתיים מחזיק מעמד יפה

זה היה בחיפה במוסך שאני לא זוכר את שמו כי לא שמרתי את הקבלה אבל זה המוסך הגדול שם ליד מתחם אל פאשה מי שמכיר (ליד מועדון הפאצוס)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן. לפני כחודש עשיתי מכסה מנוע וגג ב600 ש"ח צבע מטאלי.העבודה יצאה יותר מבסדר.

לא שיא היופי והאיכות, אבל שוב..צבע מטאלי בתנור, בסדר גמור בשביל המחיר הזה ואפילו יותר מדי.

אם תרצה את פרטי הפחח רק תבקש ותקבל הודעה לפרטי שאת פרטיו אגב קיבלתי ממשתמש פה בפורום.

(בראשון לציון)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6805 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...