Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרדיו דיסק.טייפ הכי טוב בעולם???+ עוד שאלות

mooch
שימו לב! השרשור הזה בן 7683 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אנשים, השתגעתם!

אתם בוחרים מכשיר לפי היופי?

מה קרה לכם?

אז מה שבדנון אין דולפינים ותנינים מעופפים, אז מה שהפנל קבוע ולא נשלף?

עזוב אותך אחי...

זה מכוער...

ראלימן,

:roll::roll:

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראלימן אהבתי את התגובה שלך :lol:

שמע מישקה מה אתה יודע מה יש בתוך הדנון הזה? פתחת אותו? אני מוכן להתערב למרות שלא פתחתי אותו שאתה משלם כאן 60% על השם שהם בנו לעצמם ועל האקסקלוסיביות של המכשיר.

אה כן וגם מראה הוא חלק מהשיקול, כמו פיצ'רים, נוחות תפעול וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה טיפשית, אבל אני לא מקבל אותו בחינם. אם באמת הייתי מפנטז עליו אתה יודע שלא היה עובר זמן ואולי הייתי מגשים את הפנטזיה אבל האמת היא שאין רדיו דיסק שאני מפנטז עליו.

הייתי לוקח אבל בתנאי שהיית מחבר לי גם MP3 חיצוני :wink:

אני אבדוק היום אם היציאה המחשב הנייד בסדר, אם כן אז אולי יהיה מחר איזה מבחנון 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה טיפשית, אבל אני לא מקבל אותו בחינם. אם באמת הייתי מפנטז עליו אתה יודע שלא היה עובר זמן ואולי הייתי מגשים את הפנטזיה אבל האמת היא שאין רדיו דיסק שאני מפנטז עליו.

הייתי לוקח אבל בתנאי שהיית מחבר לי גם MP3 חיצוני :wink:

אני אבדוק היום אם היציאה המחשב הנייד בסדר, אם כן אז אולי יהיה מחר איזה מבחנון 8)

איל, אני יכול לסדר מחשב נישא אם אתה רוצה, אתם צריכים להביא רק מיקרופון (גם את זה הייתי יכול לסדר רק אם הייתם מדברים לפני כמה ימים!!!) אם אני מבין נכון מה שאתם מתכננים ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כניראה שלא הבנת נכון.

כן כנראה שלא הבנת נכון, סך הכל חשבתי לעשות שם למישהו איזה מבחן עיוור בMP3 אבל האמת לא יודע אם בכלל יש לי כח לזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בקיצור אני מבין שיש HU יותר טובים מנקמיצ'י??? תנו דוגמא לחברה אחת.

{אני רוצה שהחבר יראה במו עיניו מה כתבתם}

אני זוכר היה פה ויכוח שבמצב FLAT כולם נמשעים אותו דבר זאת אומרת שמה שמשנה את הסאונד זה האקווליזר.

אז מה זה משנה איזה HU לקנות אם לא להיסתכל על הפונקציות.?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי משקיע עליו, סתם פוזה שיש לך דנון. הוא גם מכוער :lol:

אם כבר מדברים על הפוזה אז ה P9 הוא האמא של הפוזות.

ולמי בכלל אכפת אם המכשיר הוא יפה ומכוער. אתה הולך לשמוע אותו או להסתכל עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לP9 יש אקולייזר 30 ערוצים ויש לו אחלה קרוס אקטיבי. למרות שלא שמעתי אף אחד מהשניים אני עדיין מאמין שהם נשמעים זהה (יש שיתמכו בדעתי ויש שבדעתך) רק שבפיוניר אתה מקבל עוד הרבה מאוד אופציות שימושיות.

וכן אתה גם מסתכל על המכשיר, זה גם חלק מהשיקול של הקנייה כי מכשיר צריך להיות נוח גם לעין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7683 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...