Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרדיו דיסק.טייפ הכי טוב בעולם???+ עוד שאלות

mooch
שימו לב! השרשור הזה בן 7683 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלןם לכולם.

א.השאלה שלי היא{היא בישבילי אלא בישביל חבר}חבר שלי אומר שנקמיצי עושה את ה HU הכי טובים בעולם......

מישהו יודע על זה???

נ.ב בכמה דברים

ב.למה יש קרוסים אקטיביים של HPF שמתחילים מ 40 HZ???זה לא נמוך ??

ג.לחבר יש לי מגבר של סוני ואליו מחובר סאב. מה שקורה זה שלפעמים כשמדליקים את ההד יוניט הסאב לא מנגן והמגבר נכנס למצב OFFSET.

מה זה יכול להיות.

זהו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלןם לכולם.

א.השאלה שלי היא{היא בישבילי אלא בישביל חבר}חבר שלי אומר שנקמיצי עושה את ה HU הכי טובים בעולם......

מישהו יודע על זה???

נ.ב בכמה דברים

ב.למה יש קרוסים אקטיביים של HPF שמתחילים מ 40 HZ???זה לא נמוך ??

ג.לחבר יש לי מגבר של סוני ואליו מחובר סאב. מה שקורה זה שלפעמים כשמדליקים את ההד יוניט הסאב לא מנגן והמגבר נכנס למצב OFFSET.

מה זה יכול להיות.

זהו!

ב) בשביל סאבים קדמיים (שנחתחים באיזור ה-50 הרץ) ...

ג) התחממות או כבל מינוס לא מחוזק מספיק טוב ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת???

סאב נחתך על HPF???

איזה אפקט זה מקבל?? נרי ישמעו הרבה צלילים{יחסית}

התחממות אני לא חושב, כי ברגע שהוא מכבה ומדליק בחזרה לרוב זה עובד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרוב אקטיבי יתחיל מאיפה שאתה רוצה שהוא יתחיל.

ולגבי ההד יוניטים - אייל יטען שמרמת מחירים מסוימת ומעלה אין הבדל. אני טוען - למי אכפת :?::lol::D:wink:

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחממות אני לא חושב, כי ברגע שהוא מכבה ומדליק בחזרה לרוב זה עובד.

חבל שלא אמרת מראש :roll:

לפי דעתי לבדוק כבל REMOT ומינוס ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל אחד יש העדפה למכשיר,רמקול ומה לא, יש הרבה מילים טובות על מכשירים מסוימים של נקמיצי אבל יש גם יותר טובים ממנו, הכל תלוי בתקציב שלך.

אם יש לך מעל 2000$ ואפשרות להביא מכשיר מחו"ל תגיד לי :lol: נמליץ לך על משהו יותר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל אחד יש העדפה למכשיר,רמקול ומה לא, יש הרבה מילים טובות על מכשירים מסוימים של נקמיצי אבל יש גם יותר טובים ממנו, הכל תלוי בתקציב שלך.

אם יש לך מעל 2000$ ואפשרות להביא מכשיר מחו"ל תגיד לי :lol: נמליץ לך על משהו יותר טוב

שאלה מצויינת!!!

לצערי הרב אין HU באיכות גבוהה בארץ. יש יבואנים שהיו פעם מביאים NAKAMICHI לארץ אבל הם הפסיקו מהסיבה שרוב הישראלים מחפשים לא סאונד אלא "פוזה". אנשים רוצים שיעופו להם דלפינים וכל מיני שטויות כאלה וממש חבל שהמצב הוא כזה.

לגבי NAKAMICHI אז כן הם מצויינים. אני אוהב במיוחד את דגם MB100 שהוא מכשיר 24BIT ובמקור מוציא סאונד נקי, מדוייק ושקוף. למה אני אומר במקור? בגלל שרוב האנשים שקונים מכשירים כאלה משפרים אותם ע"י החלפת חלקים בפנים ומשחקי יציאות.

ל NAKAMICHI יש גם דגמים כמו Z45 שהוא מכשיר 20BIT ו Z35 שהוא 1BIT ונחשב למכשיר פשוט. לסיכום, הם מכשירים מצויינים וחבל שאנשים לא מבינים שכל החברות כמו פייוניר וקנווד הם בסך הכל מכשירים בינוניים ולא יותר מזה.

אבל אבל אבל......

כמובן שקיימים מכשירים יותר טובים כמו DENON, MACINTOSH והמחירים שלהם יכולים להגיע ל 4000 דולר בחו"ל.

CLARION הוציאו פעם מכשיר בסדרה מוגבלת (LIMITED EDITION) שהוא מכשיר, לפחות לדעתי, בין ההכי טובים שיש. אני לא זוכר בדיוק את הדגם אבל למי שמעוניין שיפנה אליי ואני אברר. המכשיר הוא 24BIT, אם BIPOLAR DC POWER, ספק כח חיצוני וכמובן קירור. המכשיר מסוגל להוציא כ 9V PRE OUT.

היום כמעט בלתי אפשרי להשיג את המכשיר הזה בעולם כי הוא מיועד יותר לשוק היפאני, אבל יש כ 4-5 מכשירים כאלה בארץ והם נמכרים בסביבות 1800 דולר.

שמעון מ SOUNDSTORM רכש מכשיר כזה לאחרונה ולהגיד לכם את האמת אני יכול להיתקע אצלו ברכב לכמה שעות טובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפיוניר יש את הP9 שזה ממש לא הד יוניט צעצוע.

הDENON Z1 עולה בסביבות ה2000$ ולא 4000$.

גם לקלריון פשוטים ולא יקרים יש היום DUAL 24BIT DAC ההד יוניטים של מקינטוש מיוצרים ע"י קלריון אם אני לא טועה.

לגבי המכשיר של שמעון, הוא הוצע גם לי, לא זוכר בדיוק בכמה ואני לא זוכר בדיוק את הדגם אבל הוא לא כל כך אקזוטי כמו שאתה מתאר אותו. הוא נחשב ברמה אבל הייתי מעדיף במקומו את הP9 בכל רגע נתון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7683 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...