Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך המלצה למשחק!

.tommy g
שימו לב! השרשור הזה בן 7886 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

משחק נוסטלגי ישן וטוב.

אם כי קצת ארוץ וקצת הרבה משעמם.

בכל מקרה את גירהד תורידו זה משחק שווה ואם מישהו ירצה שיבקש ממני ואני ישלח לו עוד מכוניות, כי המבחר שם הוא די נמוך משהו באיזור ה12 מכוניות. אני הוספתי עוד 90 מכוניות.

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה באמת מימי ה-XT. קנית כל מיני מכוניות מגניבות של תחילת ה-70 וסוף ה-60, יכלת לקנות ולהחליף בלוק מנוע/מערכות הזנת דלק/תיבות הילוכים/תמסורות ועוד. ואז לקחת את הבייבי (נגיד פורד פאלקון עם מנוע 428 סופרצ'רג'ר) שלך למירוצים על כסף או על שטר הבעלות. היה כיף.

אם הייתי מולטי-מליונר הייתי קונה:

ב.מ.וו. M5 ליום-יום, בגלל ההנאה

בנטלי Azure לסופי-שבוע, בגלל הגריל

ומיורה שהייתי שומר במוסך ומקריב לה קורבנות כל לילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) למשחק המדובר קוראים STREET ROD ויש לו שתי גרסאות

2) איפה אני מוריד את המשחק דטרויט ?

לגבי 2... בעיקרון יש אותו בקאזה, אם לא הולך צור איתי קשר באיי סי קיו

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עושים ב"דטרויט"?

משחק ישן וחמוד שתופס לא יותר מ-3 מגה

במשחק אתה צריך לבנות רכבים מהתקופה של 1900 בה לא היו בלמ"ז, רק מרכב מנוע ובלם ים, עד לזמנים יותר מודרניים

הבניה של הרכבים כוללת מחקר ופיתוח חלקים חדשים, שיווק, ועמידה בסטנדרטים של אחיזה, מרווח, תאוצה, בלימה וכו'

(יש לציין שהממשק של המשחק גרוע משהו, אבל ככה זה במשחקים ישנים)

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה פג'ו.

היום אני ככה מפשפש לי בערימת דיסקים ישנים, ופתאום אני רואה עטיפה של די.וי.די, די חדש, ועליה שום "Gearhead Garage", אני כזה לא מאמין :shock: , בדיוק סיימתי להוריד אותו ועכשיו קיבלתי את המקורי! מאלוהים!

אז התקנתי את המשחק, הכל טוב, ולחצתי על אייקון הפעלת המשחק.

ואז מה קרה?! הודעת שגיאה מעצבנת, כמו כל ההודעות המעצבנות שמקבלים לפעמים ב-XP כשמשחקים במשחק די ישן... התעצבנתי וכל זה, אבל עכשיו אני כבר איכשהוא אפתור את זה.

מקווה לשחק בזה לפחות עד סוף החופש.

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה פג'ו.

היום אני ככה מפשפש לי בערימת דיסקים ישנים, ופתאום אני רואה עטיפה של די.וי.די, די חדש, ועליה שום "Gearhead Garage", אני כזה לא מאמין :shock: , בדיוק סיימתי להוריד אותו ועכשיו קיבלתי את המקורי! מאלוהים!

אז התקנתי את המשחק, הכל טוב, ולחצתי על אייקון הפעלת המשחק.

ואז מה קרה?! הודעת שגיאה מעצבנת, כמו כל ההודעות המעצבנות שמקבלים לפעמים ב-XP כשמשחקים במשחק די ישן... התעצבנתי וכל זה, אבל עכשיו אני כבר איכשהוא אפתור את זה.

מקווה לשחק בזה לפחות עד סוף החופש.

ויירון....... כנס לכאן פשוט והורד את הטלאי

http://www.gearheadgarage.com/updates.htm

זה אמור לעבוד

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פג'ו תודה!!! אין כמוך!

חחח...אני מתחיל לשחק אבל אני לא יודע כלום, אני הורס לאנשים מכוניות.

אבל לא נורא, לאט לאט לומדים.

תודה!

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...