Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חניית סוף שבוע בתל אביב

misterb

פוסטים מומלצים

לפני 39 דקות, קורן בן אשר כתב:

זה לא ג'וניור, זה בכלל משרת סטודנט.

אתה מודע לזה שאיפה שיש חניה בשני הצדדים, כללי החניה (והשלטים) עשויים להיות שונים בכל צד? כזה יש לכם שמה בירושלים?

וואלה כן, אצלי ברחוב ברוך השם.

הצד שקרוב לבניין עם תו חנייה מהשעה 4 שמציל לי את החיים.

לפני 39 דקות, קורן בן אשר כתב:

זה לא ג'וניור, זה בכלל משרת סטודנט.

אתה מודע לזה שאיפה שיש חניה בשני הצדדים, כללי החניה (והשלטים) עשויים להיות שונים בכל צד? כזה יש לכם שמה בירושלים?

וואלה כן, אצלי ברחוב ברוך השם.

הצד שקרוב לבניין עם תו חנייה מהשעה 4 שמציל לי את החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 3 שעות, eladns כתב:

הייתי במלון דן מיום ראשון עד חמישי

כל יום הסתכלתי על הרכב היפה הזה {אוהב פורשה}

רק ברביעי בבוקר קיבל דוח על סך 250 שקל.

במקום לשלם 100 שקל יומית חנייה חנה 5 ימים ב250 שקל.

שווה?

כן

האם אני הייתי מהמר ככה???

ממש לא

image.thumb.jpeg.dfa0040f30ea10256edb69432b6b24a3.jpegimage.thumb.jpeg.654c6d81fd82623f56af0736d6446844.jpeg

יש לו מזל שזה רק דוח. אני חוויתי גרירה בתל אביב, ואז זה דוח פלוס עוד איזה 500 שקל על הגרירה.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Igalz כתב:

יש לו מזל שזה רק דוח. אני חוויתי גרירה בתל אביב, ואז זה דוח פלוס עוד איזה 500 שקל על הגרירה.

הכסף זה החלק הקל, הבעיה הרצינית יותר לדעתי זה כל החוויה מסביב.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, קורן בן אשר כתב:

אתה מודע לזה שאיפה שיש חניה בשני הצדדים, כללי החניה (והשלטים) עשויים להיות שונים בכל צד? 

#רק_בישראל

עריכה אחרונה על ידי ezuf

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, Igalz כתב:

יש רכבים שלא גוררים. בעל המאה הוא בעל הדעה. 

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.6.2024 בשעה 19:23, סולל הדרך כתב:

חניתי בשרונה עם אפליקציה של central park

האפליקציה הזו הזויה. ניסיתי להירשם וקיבלתי הודעה שמספר הרכב שלי כבר קיים. כתבתי לתמיכה שלהם וענו לי שאני צריך לפנות לבעלים הקודם של הרכב (אין כזה) שיסיר את המספר מהרישום שלו כי להם אין אפשרות לשנות את המספר שרשום במערכת... 

אין ברישום שדה שמשווה בין מספר רכב לסוג ודגם בשביל למנוע טעות הקלדה.

נרשמתי שוב הפעם עם מספר רכב שמצאתי בשירשור תצפיות - זה עבד. עכשיו אני רשום עם הסופרב המשוריינת של שר הטיק טוק שמצאתי (איך לא) בטיק טוק שלו.

אעדכן אם ישיבו לי תשובה נורמלית.

image.thumb.png.fb5df687e71f306567a553a6c4b3fc28.png

• מצחיק 5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, ArikB כתב:

האפליקציה הזו הזויה. ניסיתי להירשם וקיבלתי הודעה שמספר הרכב שלי כבר קיים. כתבתי לתמיכה שלהם וענו לי שאני צריך לפנות לבעלים הקודם של הרכב (אין כזה) שיסיר את המספר מהרישום שלו כי להם אין אפשרות לשנות את המספר שרשום במערכת... 

אין ברישום שדה שמשווה בין מספר רכב לסוג ודגם בשביל למנוע טעות הקלדה.

נרשמתי שוב הפעם עם מספר רכב שמצאתי בשירשור תצפיות - זה עבד. עכשיו אני רשום עם הסופרב המשוריינת של שר הטיק טוק שמצאתי (איך לא) בטיק טוק שלו.

אעדכן אם ישיבו לי תשובה נורמלית.

הבעיה היא שאם הזנת את פרטי כרטיס האשראי שלך בכל כניסה... אתה תחוייב
לשרות הלקוחות יש את הטלפון והפרטים של בעל הרכב
מה הבעיה להתקשר אליו ולסגור פינה?
ואם כבר הרכב שלך רשום ע"ש מנוי אחר, אז אולי הוא משלם עליך?

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו, שלא הכנסתי מספר כ"א. דילגתי על השלב הזה. כשאגיע לשלב התשלום ביציאה מחניון או שאצטרך להכניס מספר כ"א או שאשלם דרך הטלפון. לא יודע כי עוד לא הגעתי לזה עדיין.

אבל עדיין בתוך האפל' במסך של האיזור האישי מופיע השם שלי עם מספר הנייד הנכון (היה אימות ע"י 4 ספרות שנשלחו ב- SMS), ומספר הרכב של איתמר.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, סולל הדרך כתב:

מה הבעיה להתקשר אליו ולסגור פינה?

אחלה גישה ל-debugging, בוא נוציא מוצר לא אפוי וניתן ללקוח לשבור את הראש. ללקוחות כאלה מגיע מוצרים כאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דריש, אני חושב שסולל הדרך התכוון שלסנטרל פארק יש את הפרטים ומה הבעיה שלהם להתקשר ללקוח ולוודא.

גם קל מאוד להוכיח בעלות ע"י משלוח רישיון רכב מעודכן למשל. אבל כן, בהחלט מוצר לא אפוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...