Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מד מהירות

usafun

פוסטים מומלצים

בהמשך לשאלה ששאלתי בפורום המשפטי - האם מישהו יכול לתת הפניה למד מהירות שהוא מעין כבל שפורסים אותו לרוחב כביש והוא מודד את מהירות הרכבים שנוסעים עליו?

אני חושב שזה נקרה "מד מהירות שטיח" וחיפשתי אחד כזה שעשוי להתאים להתקנה בחניון בית משותף - ולא מצאתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכבל שפורסים על הכביש נועד למדוד כמות/ נפח תנועה בכביש. אינו מודד מהירות.

בכדי למדוד מהירות, יש צורך במספר כבלים (מינימום של 3 כבלים). כאשר המרחק ביניהם ידוע, אז מודדים הפרש זמנים במעבר עליהם וכך ניתן לחשב את מהירות הנסיעה.

אם אתה רוצה להתקין בחניון משותף, אז יש את מד מהירות עם צג שעיריות נוהגות לשים (פועל ע"י גלי רדיו בעקרון דופלר). אמנם אינו מדוייק, אך נותן אינדיקציה מסוימת למהירות רכב. (אינני בטוח שמתאים לחניון, אך את זה צריך לבדוק מול היבואן)

עריכה אחרונה על ידי guya72
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, guya72 כתב:

הכבל שפורסים על הכביש נועד למדוד כמות/ נפח תנועה בכביש. אינו מודד מהירות.

בכדי למדוד מהירות, יש צורך במספר כבלים (מינימום של 3 כבלים). כאשר המרחק ביניהם ידוע, אז מודדים הפרש זמנים במעבר עליהם וכך ניתן לחשב את מהירות הנסיעה.

אם אתה רוצה להתקין בחניון משותף, אז יש את מד מהירות עם צג שעיריות נוהגות לשים (פועל ע"י גלי רדיו בעקרון דופלר). אמנם אינו מדוייק, אך נותן אינדיקציה מסוימת למהירות רכב. (אינני בטוח שמתאים לחניון, אך את זה צריך לבדוק מול היבואן)

יש קישור לרכישת כזה מד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, IsraCar כתב:

מדוע אתה מתעניין במוצר הזה?

האם אתה סובל מנהגים פוחזים שעושים רייסים בחניון הבניין / רחוב שלך?

אנא ספר , מעניין לשמוע.

בדיוק. אני רוצה לתעד כמה כאלו והמהירות שנסעו ואז להתקין באופן חד צדדי פסי האטה נוספים בחניון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי תמונת אילוסטרציה.

image.thumb.jpeg.d9e65c5e436da907cda1b597148b5320.jpeg

במגרשי החניה של תחנות רכבת חדשות, התחילו להוסיף פסי האטה בגלל החראקות והרייסים שעושים שם בזמן שהמגרש פנוי יחסית, סופ"שים, לילות וכו' וכנראה גם כאשר לא פנוי.

עריכה אחרונה על ידי IsraCar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, guya72 כתב:

נראה לי שזה יתן את הפתרון הכי קרוב.

אצלי בישוב הוא מצליח למדוד גם את מהירות הריצה שלי על המדרכה כשאני מגיע כ-10-15 מטר לפניו (11-13 קמ"ש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, גור אדם כתב:

נראה לי שזה יתן את הפתרון הכי קרוב.

אצלי בישוב הוא מצליח למדוד גם את מהירות הריצה שלי על המדרכה כשאני מגיע כ-10-15 מטר לפניו (11-13 קמ"ש).

שלח קישור!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא שאני מתקין את הדברים האלה... אני רק רץ ומרוצה מזה שהשלט מראה את המהירות שלי...

גוגל העלה לדוגמה את החברה הזו - https://www.reebak.co.il/speed-sign

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, מה ששלחת לי זה לא המכשיר שאתה משתמש בו??

לפני 8 דקות, usafun כתב:

שלח קישור!

הבנתי אותך... זה השלט הזה. אוקיי.

אני שללתי את הפתרון הזה כבר מזמן, כי כל הצעירים חמומי המוח בבניין שלוקחים את רכב הליסינג של אבא שלהם, ירצו לראות כמה מהר הם מצליחים להגיע לנסיעה בחניון. אז הפתרון הזה לא טוב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, usafun כתב:

בדיוק. אני רוצה לתעד כמה כאלו והמהירות שנסעו ואז להתקין באופן חד צדדי פסי האטה נוספים בחניון.

אם יש לך תיעוד שהם נוסעים על 50 קמ"ש לא תוכל להתקין אותו. 

1. מותר להם עקרונית לנסוע עד 50 קמ"ש בתוך החניון. אלא אם כן יש שלט מרשות מוסמכת (אולי הסכמת רוב דיירים הבעלים של החניון יכולים להיות רשות מוסמכת. לא יודע) יכולה להציב שלט המורה על מהירות נסיעה נמוכה יותר.

2. אם אם יש לך הוכחה חד משמעית שמישהו נוסע על מהירות הגבוהה מהמהירות המותרת. אתה לא יכול לעשות נגדו כל מעשה. אינך רשות מוסמכת לכך מטעם המדינה.

3. אינך יכול להציב על דעת עצמך פסי האטה. זה שינוי ברכוש משותף שצריך להתקבל באסיפת וועד עם רוב דיירים.

איני משפטן.

ליעוץ משפטי פנה לעו"ד

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, גור אדם כתב:

זה לא שאני מתקין את הדברים האלה... אני רק רץ ומרוצה מזה שהשלט מראה את המהירות שלי...

גוגל העלה לדוגמה את החברה הזו - https://www.reebak.co.il/speed-sign

אם יש אחד כזה עם זכרון - מתאים לי. אחרי כמה ימים שכל הצעירים המטומטמים ינסו לשבור שיאי מהירות, אני מסיר את זה ויש לי ביד פואנטה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 13.4.2024 בשעה 06:23, usafun כתב:

בהמשך לשאלה ששאלתי בפורום המשפטי

מד מהירות פחות רלוונטי פה, המספר עצמו חסר משמעות.

כדי להבהיר לאנשים שנוסעים שם מהר מידי צריך להמחיש להם את זה.

שים שם קונוס שאנשים ידרסו כמה פעמים ואולי זה יאט אותם :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...