Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת מה לבחור רכב פנאי מהעבודה

Tomerny

פוסטים מומלצים

באופן כללי, אם זה רכב מהעבודה ושיקולי דלק/אמינות/ירידת ערך וכד' פחות רלוונטיים, אני חושב שההכרעה צריכה להיות לפי הלב ופחות עניין להתייעצות בפורום. ברור שכדאי להכיר ולשמוע עצות, אבל השאלה היא בעיקר מה חשוב לך ומעניין אותך ברכב עצמו.

באתר ICAR למשל יש אופציה להשוואה מאוד נוחה, תוכל שם לראות בדיוק מה מהאיבזור (למשל) קריטי עבורך ובאיזה מהם  יש/אין או מדד אחר.

בהצלחה!

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, פיני חד כתב:

ההכרעה צריכה להיות לפי הלב

סליחה, אבל לטעמי לאף אחת מאלה אין לה דיבור לא עם הלב ולא עם הבטן.

לדעתי, רק מהתרשמות מהנתונים - שברולט טראקס החדשה היא הבחירה המושכלת.

היחידה עם גיר אוטומטי רגיל, השאר עם רציף שהוא די מעצבן,

והיא גדולה ומרווחת יותר מהטרייל-בלייזר, וחדישה יותר מכל השאר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא דיברתי על לב בהקשר של אלפא, אבל בהחלט של "מה אתה אוהב" ומה חשוב לך, לא מדדים יבשים של מי טובה יותר.

למשל, יכול להיות באמת שהטראקס היא הטובה ביותר אבל אני לא הייתי לוקח אותה בשום אופן: בגירסה הפשוטה שמוצעת לליסינג יש מפתח פיזי שמחובר לשלט. מבחינתי זה דיל ברייקר כי אני כמה שנים עם מפתח חכם, שכרתי לאחרונה רכב ללא הנ"ל וזה היה סיוט! יכול להיות שלפות"שנו החביב זה פחות איכפת.

עריכה אחרונה על ידי פיני חד
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, פיני חד כתב:

מבחינתי זה דיל ברייקר כי אני כמה שנים עם מפתח חכם (שכרתי לאחרונה רכב ללא הנ"ל וזה היה סיוט!). יכול להיות שלפות"שנו החביב זה פחות איכפת.

אחרי 6 שנים עם קילס חזרתי לפני פחות משנה למפתח רגיל.

די חששתי מזה בהתחלה, אבל איכשהו היום זה ממש לא חסר לי, למרות שבעליל זה פחות נוח.

אז כנראה שזה באמת עניין אישי, השקלול של הנוחות הזו בתוך מכלול השיקולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחלוטין.

עשרות אחינו ואחיותינו שיסתפקו רק בלחזור הביתה בריאים ושלמים, ואנחנו מקטרים פה על הטירחה בלנעוץ מפתח בסוויץ'...

לא יודע אם לזה כיוונת אבל בוודאי תסכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפתח בסוייץ פחות בעיתי לי יש לי הנעה ללא מפתח ניסאן סנטרה שלי שעובדת על הפנים, מה שחשוב לי באמת זה נוחות נסיעה מרווח לנוסעים ותא מטען וכמובן שתיהיה גבוהה כי נמאס לי מכבים נמוכים 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה זה, מביניהן האמריקאיות עדיפות - בעיקר במרווח ובנוחות.

שברולט טריילבלייזר יותר גבוהה מהשברולט טראקס, אבל חסרת בקרת-שיוט אדפטיבית . אין לה גם בלימה אוטונומית במהירות בינעירונית (ככל הנראה יש בטרקס בלימה אוטונומית במהירות בינעירונית, אבל כדאי לוודא).

מומלץ שתבקש נסיעת מבחן בכל ה-4 ,או לפחות באלה שאתה מעדיף מהשאר.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...