Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם יש איזה חוק בנוגע להובלה התקנה בבניינים ללא מעלית

aviaviavi

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

אין לבניין מעלית חיצונית שמשמשת את הפועלים והקבלנים?

אני עובד על מעלית כזו והעליתי לא מעט דלתות ומטבחים.

• אהבתי 1

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על ההתלהמות, אבל באמת...

רק לקבלנים של תמא"ות ולקבלני טנדר אין פתרו כלשהו להעלאת משאות לבניין בבנייה. אפילו אם זו בניה נמוכה  אז יש לפחות משאית מנוף זמינה באתר, אם לא עגורן קבוע.

וכן, בשלבים מאוחרים (לאחר פירוק עגורני צריח ומעליות חיצוניות) ממגנים את אחת ממעליות הנוסעים ומעלים בה דברים להרכבות והתקנות (לא קרמיקה וכלים סינטריים, אבל מוצרי נגרות וכו').

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות

אני משלם על הובלה בנפרד ועל התקנה בנפרד במזומן ביום שהם מגיעים.

לא ברור מה מכסה התשלום שלו(קרוב ל2000 שקלים לא כולל תוספות כמו התקנת דלתות אינטגרליות)

רוב השכנים עשו דרך הנגר של הקבלן כך שיהיה קשה לתאם את זה.

מה גם שאני לא מכיר אף אחד מהם.

הצעתי לעזור בעצמי להעלות את הציוד ולא נתנו לי תשובה חד משמעית.

בשבוע הבא אקבע איתם ונראה מה יגידו לגבי המתקין. מצידי אני חושב להגיד להם שאני מביא מעלית משא פעם אחת, שיעלו בה מה שהם רוצים. 

כבר אין מעלית לעובדים, הבניין מוכן חיצונית ופנימית, נשאר רק פינישים, מעלית ועוד כמה דברים קטנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי באותו סיפור.

העלאת הציוד הראשונה זה פתיר בעזרת כסף/עזרה

לא רציתי שכל דבר יצטרכו לרדת כמה קומות לאוטו כל פעם בשביל איזה בורג או ציר שחסר עד שלבסוף מתוך יאוש יתחילו לחפף גם בחלק וגם בזמן העבודה שיתבזבז להם.

אז פשוט תיאמתי את אספקת החומר שהעלו עם מנוף ואחרי שבועיים את ההתקנה כאשר כבר היתה מעלית והמתקינים עבדו כמו בני אדם.

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...