Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב מפונצ'ר הרחק מהבית - עצתכם בבקשה

מעבר לפיתרון נפתר ע"י Buki,

פוסטים מומלצים

לא חדש בארץ, אבל תמיד ממשיך להיות מופתע. לא העליתי בדעתי שאני צריך לשקר בקשר לסיבת הגרירה

• אהבתי 1

-----------------------------

אם נוהגים לא מסמסים. אל תצאו בלי מסמס תורן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, M H כתב:

@Buki הקרדיט על ”הבעיה נפתרה” שייך ל @yuvk

לא ?

מי שסימן את זה על ההודעה שלי זה פותח השירשור מסיבות שלו...

לא אני סימנתי. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סימנתי כי בוקי הכניס לי לראש את המחשבה לא על סתם גלגל רזרבי, אלא על גלגל רגיל שזהה לרכב המדובר.

מודה לכולם על נסיונות הסיוע, נא לא להיפגע...

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

-----------------------------

אם נוהגים לא מסמסים. אל תצאו בלי מסמס תורן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Yellow Engine כתב:

לא חדש בארץ, אבל תמיד ממשיך להיות מופתע. לא העליתי בדעתי שאני צריך לשקר בקשר לסיבת הגרירה

למדתי את זה לפני שנים כחייל משוחרר, כאשר התקשרתי לחברת הגרירה בטענה שהרכב לא מניע כשאני בתחנת הדלק. סירבו לשלוח גרר כי אולי תדלקתי דלק לא מתאים. רק לאחר התעקשות ארוכה שעצרתי בתחנת הדלק רק כדי לקנות משהו בחנות שלחו גרר. 

פעם שניה הייתה כשההורים של אשתי נתקעו גם כן סמוך לתחנת דלק בערבה בדרך לאילת וחברת הגרירה התעקשה לשלוח "איש שירות" שינסה להניע את הרכב וביקשו שמישהו מאיתנו ישאר באזור (בשיא הקיץ באמצע הצהריים. כן, ממש נחכה לכם). רק כשהתערבתי והסברתי שאין מצב כזה שלחו גרר. בסוף אגב התברר שנקרע הטיימינג. 

מאז המקרים האלה אני משתמש במילות הקסם "הרכב התחמם" ואין תירוצים של חברת הגרירה ובטח לא לשלוח איש שרות שלהם שאין לי בו צורך. אם אני מתקשר לחברת הגרירה זה כי אני רוצה לגרור את הרכב למוסך שלי ולא כדי שעובד שלכם יתעסק לי ברכב.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...