Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תיקון פחחות

מעבר לפיתרון נפתר ע"י Tom_22,

פוסטים מומלצים

הי.. החניתי את הרכב ומתברר שמישהו נכנס בי ולא השאיר פרטים .

הנהיגה ברכב מרגישה לי שונה .. יכול להיות שמשהו בהגה גם נדפק ?

קיבלתי הצעת מחיר להחלפת כנף במשומש במחיר 1500 לפני מע"מ.. וזה עדיין לא נשמע לי הגיוני לשלם רק על החלפת כנף באחד משומש , והטמבון נשאר במצב לא טוב ..

מה הייתם עושים ? 

אשמח למידע על היקף הנזק לדעתכם

ועל *המלצות למוסך פחחות*

מומלץ וזול באיזור המרכז 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

7b22330d-94f0-436b-b636-a25a5f7faa5d.jpeg

cdbbe5a6-d2d7-4580-a459-6ec8aa22d77b.jpeg

7c990981-8284-4ebe-860f-b566ca981ec6.jpeg

IMG_9314.jpeg

עריכה אחרונה על ידי טרולית
  • מבאס 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, טרולית כתב:

הנהיגה ברכב מרגישה לי שונה .. יכול להיות שמשהו בהגה גם נדפק ?

יכול להיות שנדפק משהו מחלקי המתלה או פרונט וכו'.

סוזוקי ספלאש 2013, נכון? כדאי לציין בהודעה.

עריכה אחרונה על ידי topop
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי כמו פגיעה שעברה את הרף של הפעלת הביטוח , בעיקר אם מרגישים גם משהו שונה בנהיגה.

ואם מחליטים לתקן עצמאית , לקחת בחשבון שיש פה גם כנף , גם פגוש ומכסה מנוע שקצת עלה למעלה , עדיף 

לתקן שיראה טוב, ושלא יעשו עבודה חאפרית בזול.

יש לי נסיון טוב עם "מוסך זרח" בבני ברק , גם מבחינת היחס והגישה וגם מבחינת איכות העבודה.

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• פיתרון
לפני 3 שעות, Uri82 כתב:

לתקן שיראה טוב, ושלא יעשו עבודה חאפרית בזול.

מבלי כוונה לפגוע בפותחת השרשור, ברכב ששוויו לא גבוה במיוחד ועם תקציב מוגבל למדי כשמשתמע משרשור הרכישה וענין הביטוח, נראה לי שזה דווקא שיקול.

כלומר, ככל שזה נוגע לנזק הקוסמטי בלבד - כן לתקן בזול עד כמה שאפשר, גם אם זה אומר רק לישר עד כמה שניתן את הפח של הכנף (לא לגמרי PDR, אבל בכיוון) ולצבוע עם מכחול איפה שהצבע נסדק כדי למנוע חלודה ולראות מה ניתן להסיר עם פוליש.

את הפגוש באופן דומה וחיבור חזרה עם ברגים ו/או אזיקונים.

לגבי פנס - לוודא שלא נסדק ואם כן, לאטום עם סיליקון/דבק כלשהו. כמו כן לבדוק שאין תושבות שבורות.

אבל, מה שכן חשוב מאוד לבדוק ולתקן בצורה נאותה, זה נזק למרכב הרכב. והייתי מתחיל משם בשביל הערכת מצב כללי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפה וצביעת כנף(עדיף כמובן כנף שכבר בצבע הנכון אם יש) אמרת 1500 שקל.

תיקון וצביעה של טמבון 1000 שקל?

לבדוק אם אין סדק בפנס, אם כן להחליף 500 שקל?

בדיקה למערכת ההיגוי, גלגל, מתלה - גם התעקם שם משהו כנראה לא יותר מ 1000 שקל.

קצת ליישר את המסביב.

סך הכל לא נראה לי שזה יכול לעבור את ה 4000 שקל.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, Uri82 כתב:

גם אצלי אין מקיף ופעמיים תיקנתי שם ב10 שנים אחרונות, מוזר, כנראה זה ישתנה.

אבל אם אין לך מקיף ואף אחד לא השאיר פרטים על הפגיעה כמו במקרה שלי איך אפשר לתקן זאת דרך הביטוח ? 

לפני 20 שעות, Tom_22 כתב:

מבלי כוונה לפגוע בפותחת השרשור, ברכב ששוויו לא גבוה במיוחד ועם תקציב מוגבל למדי כשמשתמע משרשור הרכישה וענין הביטוח, נראה לי שזה דווקא שיקול.

כלומר, ככל שזה נוגע לנזק הקוסמטי בלבד - כן לתקן בזול עד כמה שאפשר, גם אם זה אומר רק לישר עד כמה שניתן את הפח של הכנף (לא לגמרי PDR, אבל בכיוון) ולצבוע עם מכחול איפה שהצבע נסדק כדי למנוע חלודה ולראות מה ניתן להסיר עם פוליש.

את הפגוש באופן דומה וחיבור חזרה עם ברגים ו/או אזיקונים.

לגבי פנס - לוודא שלא נסדק ואם כן, לאטום עם סיליקון/דבק כלשהו. כמו כן לבדוק שאין תושבות שבורות.

אבל, מה שכן חשוב מאוד לבדוק ולתקן בצורה נאותה, זה נזק למרכב הרכב. והייתי מתחיל משם בשביל הערכת מצב כללי.

הלכתי למוסך פחחות וצבע שנראה בסדר מבחינת אמינות והוא הציע לתקן את הנזק הקוסמטי מבחינת ליישר קצת את המכה, להחזיר את החלקים למקום שיהיה ללא מרווח , להוריד קצת את השריטות בפנס וקצת צבע עם מכחול ב 500 שקל . כרגע זאת ההצעה הכי רלוונטית בשבילי כי אכן הכסף לא נקנה בהרבה  אז חבל להוציא עליו יותר מדי ובלי קשר אני די בלי כסף מיותר אז אשמח לשמוע אם זה בעצם הדבר הנכון לעשות ? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, טרולית כתב:

אבל אם אין לך מקיף ואף אחד לא השאיר פרטים על הפגיעה כמו במקרה שלי איך אפשר לתקן זאת דרך הביטוח ? 

לא תיקנתי דרך ביטוח , אז הם תיקנו גם באופן פרטי גם למי שאין מקיף , אולי זה ישתנה מאז.

זה היה 2 מקרים של "תאונות חנייה עצמיות" פעם אחת שלי ופעם אחת של אשתי.

בכל מקרה ניתן לפנות למקום אחר שמתקן גם באופן פרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, טרולית כתב:

אז אשמח לשמוע אם זה בעצם הדבר הנכון לעשות ?

לגבי הקוסמטיקה, לטעמי כן. בוודאי אם "שלמות" הרכב לא קריטית עבורך.

אבל, חשוב יותר לדעתי לבדוק את ענין הפגיעה בשלדה/מתלים/גלגל (בעיקר שציינת שמרגיש לך טיפה שונה בנהיגה). כדי לוודא שהרכב בטוח לנסיעה!

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי נראה שהמחיר מוגזם,
נראה כמו שפשוף, הפנס נראה שלם ולפי התמונה הטמבון שלך היה מוברג יש כי יש שם שני חורים שכנראה החזיקו אותו על ברגים מה שכבר מעיד על טמבון שלא נמצא במצב הכי טוב שיש.
אין למה להחליף את הפנס, ואולי הנהיגה מרגישה לך שונה כי הכנף התעקמה ויכול להיות לפעמים בנסיעה נוגעת בגלגל ועושה רעשים, תנסי לעקם את הכנף כמה שאפשר ביד כדי שהיה מרווח לגלגל קודם ותראי אם יש שינוי,

אם עדיין מרגיש שמשהו לא בסדר תקפצי למוסך ותבקשי שיסתכלו אם לא נפגע משהו בההיגוי.
לגבי הכנף אם תרצי להחילף תחפשי את הכנף באופן עצמאי במגרשי גרוטאות תעשי כמה טלפנים לא נראה לי שתעברי את ה500 שקל לכנף אולי גם תהיה בצבע המתאים וגם במצב טוב, אין לדעת תנסי את מזלך במקרה הגרוע לקנות את הכנף לבד ולספק אותה יצא לך יותר זול.
את הטמבון עם הידיים הנכונות אפשר לסדר, ורוב השירטות נראה כמו שפשוף בצע שאפשר לנסות להוריד עם שיוף קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...