Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הקטנת גודל קובץ

anonport

פוסטים מומלצים

צילמתי במצלמה 10 סרטונים לצרכי עבודה שהגיעו למשקלים מטורפים אחד 10 דקות הגיע ל- 1.5 ג'יגה ורובם מעל 500 מגה. עשיתי טעות שלא השתמשתי בכלים שיש לנו כי באותו רגע הם לא היו לידי ועכשיו הסתבכתי. אני צריך להעביר אותם למישהו אחר אבל לא יכול או שזה הפך למסורבל מאוד. איך אני מקטין אותם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להעלות ל google drive ומשם לשתף עם הנמען. עשיתי את זה בעבר עם קבצים הרבה יותר קטנים, אבל עבד בסדר. קראתי עכשיו ש drive תומך בקבצים עד 5TB. אני מניח שבשביל לעשות את זה צריך מספיק מקום פנוי עבור הקבצים שתעלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, avngas כתב:

אפשר להעלות ל google drive ומשם לשתף עם הנמען. עשיתי את זה בעבר עם קבצים הרבה יותר קטנים, אבל עבד בסדר. קראתי עכשיו ש drive תומך בקבצים עד 5TB. אני מניח שבשביל לעשות את זה צריך מספיק מקום פנוי עבור הקבצים שתעלה.

לעזאזל זה מה שאני עושה עכשיו אחרי שקולגה הציע לי בדיוק את מה שכתבת. יוצא שאני ממשיך לעבוד גם בבית.

ועדיין קובץ של 10 דקות אמור להיות עשרות מגה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעלה ליוטיוב כ-unlisted ושולח לבנאדם את הקישור

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, hans כתב:

מעלה ליוטיוב כ-unlisted ושולח לבנאדם את הקישור

אם זה סרטון לצרכי עבודה (כמו שמתואר) שעלול להכיל חומר פרטי לא חושב שהייתי עושה את זה, אמנם unlisted אבל עדיין נגיש ליוטיוב/גוגל על כל תנאי השימוש/פרטיות שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוטיוב בכל מקרה יודעים עליי הכול...

תלוי בחומר שמצולם, כולל עבודה - זה יכול להיות מצדי פומבי ואפילו listed - האלגוריתם לא יחשוף כלום עם כמויות הווידאו שכבר קיימים באתר.

בניסוח אחר: אם כרטיס אשראי מגיע אליך לתיבת המכתבים בדואר, וידאו רנדומלי ביוטיוב... אף נפש חיה לא תראה אותו לעולם.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, anonport כתב:

כי צילמת כנראה ב4K, תבדוק את ההגדרות.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, anonport כתב:

לא הגיוני שקובץ וידאו של 10 דקות יהיה כמה עשרות מגה... אולי עם איכות מחורבנת ושלא רואים בו כלום.

למה להקטין את הקובץ? שלח אותו ב- https://wetransfer.com/ אפשר להעלות קובץ עד 2GB.

ואם אתה מוכרח קובץ קטן יותר אז נסה דרך VLC

Media -> Convert -> Add -> Convert

ותבחר מהתפריט פורמט לקובץ.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לגבי ההצעה להעלות ליוטיוב- זה טוב אם הוא אמור רק לצפות בקובץ, אבל אי אפשר להוריד אותו למחשב (אולי אם יש לו פרימיום אפשר, אבל ברגיל למיטב ידיעתי לא)

עריכה אחרונה על ידי flytomars
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הנתונים של הקבצים? פיזית על כרטיס SD אין לך אפשרות להעביר לאותו מישהו שיחבר אותו למחשב ויקח אותם? זה יקח דקות, אם לא, כל תוכנת עריכה בסיסית תעשה חיתוכים של קטעים שאין בהם צורך ואם צולם על 4K תייצא את הקובץ ב-1080p ותקטין את מספר הביטים, קובץ גדול תלוי ברזולוציה וביטים לשנייה, אם אין לך מושג בזה אז תבקש ממישהו שכן, כל מיני תוכנות שמקטיות או מכווצות את הקובץ לא הייתי ממליץ הם פשוט יחרבשו את האיכות, אם אתה רוצה להעביר אותם איך שהם על גבי האינטרנט תנסה אתרים להלעת קבצים כמו rapidshare וכד' אולי גם כאלו דרך העבודה, אם יש לך מהירות העלאה של סיבים זה לא יקח הרבה זמן גם לקבצים מאוד גדולים, ואז אתה משתף את הלינק והצד השני מוריד אליו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, Mikelt89 כתב:

rapidshare

האתר הזה נסגר לפני כמה שנים..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, flytomars כתב:

לגבי ההצעה להעלות ליוטיוב- זה טוב אם הוא אמור רק לצפות בקובץ, אבל אי אפשר להוריד אותו למחשב

יש בערך 80 כלים חיצוניים שונים שמאפשרים את זה + youtube-dl למתקדמים. על הדרך אתה יכול לבחור עד כמה לכווץ אם בא לך.

אבל למה שמישהו אי פעם יוריד איזה שהוא קובץ למחשב? שיישאר ביוטיוב ותוכל לצפות בו מתי שמתחשק ואיך שמתחשק במחשב/טלפון/טלוויזיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...