Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוסף לשמן מונוע, מועיל או לא מועיל? הרי הוא משאיר לכלוך

cgc
שימו לב! השרשור הזה בן 6908 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אל שחק כתוב בעברית

באנגלית כתוב MOS2

של LM.

אבל אם אתה שואל אותי - עדיף כבר לרכוש את שמן המנוע שלהם שמכיל את התוסף

10W40 MOS2 - זה כבר עולה זול יותר מאשר השמן והתוסף בנפרד - וכבונוס אתה מקבל שמן מנוע מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע בוא נעשה לך גם סדר בדברים

אתה יכול לקנות את השמן מעורבב עם התוסף בחברה

ואתה יכול לקנות את התוסף בלבד ולהוסיף בעצמך

לדעתי באוטו שלך אתה לא צריך את התוסף הזה

מאידך, אני באוטו שלי שם אותו כבר שנה אחרי כל החלפת שמן כי המנוע שלי גמע 215K והוא מצויין גרם שמן לא לוקח (אני שם שמן 10 על 40). אין איבוד מים, בקושי יש הזעות שמן וזה בריא לאוטו שהוא קצת מזיע, אין נזילות מאף מכלול, ז'תומרת המנוע שלי במצב מצויין למרות הקילומטרג' הגבוה שלו ולכן אני מעדיף לשים לו תוסף כי בכל זאת זה לא מנוע חדש ואני אוהב לפעמים לאמץ קצת פה ושם

גם האוטו של ניצן גמע הרבה קילומטרים ולכן הוא שם את התוסף הנ"ל

כמובן שגם מותר לשים את התוסף ברכב חדש אך לדעתי זה מיותר

אני יכול להעיד על התוסף שהשתיק לחבר שלי רעשים במנוע בטורים גבוהים שכנראה הגיעו מאחד השסתומים או מרימי השסתומים

יום טוב

אגב אי קניתי את התוסף מהום סנטר ב36 שקל

זה תלוי באיזה יום אתה נופל עליהם באוטו דיפו

פעם ראיתי 40 ואנשים אומרים כאן 100. אוטו דיפו התחרפנו על כל הראש ומנצלים חובבי רכב שמעוניינים להעניק אקסטרה לרכבם מבלי לדעת את המחיר ואוטו דיפו מנצלים את זה וב90% מהמקרים יקרנים ב 40-100 אחוזים ולפעמים גם יותר.

שיש לאוטו דיפו "מבצע" אולי הם מתקרבים למחיר השוק וזה גם בערבון מוגבל

יום טוב

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה גם אם אתה מחליט להוסיף תוסף זה או אחר-

רצוי לוודא שאתה משתמש בשמן איכותי ומחליף אותו בזמן.

אחרי הכל תוסף+שמן באיכות נמוכה- לא יתן כלום...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6908 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...