Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעד לירח דבש?

maor23

פוסטים מומלצים

לפני שעה, maor23 כתב:

האמת גם אני חשבתי על יוון, משהו כמו סנטוריני, אבל בתקופת הזמן שאנחנו מעוניינים אין טיסות ישירות וזה באסה

ספטמבר 24

אתם צעירים ובלי ילדים מה זה קונקשיין? גם מדובר בטיסה קצרה מאוד אז קונקשיין זה ממש לא נורא.
לגבי איזה אי אני ממש לא מומחה ליוון. רק יודע שיש שם הכל מהכל מהרים וטיולי ג'יפים ועד חופים מדהימים. זה גם קרוב וזה זול.

לפני כשעה, sperial כתב:

כנראה שספטמבר זה לקראת סוף העונה

בספטמבר הכל פתוח ביוון. עד סוף אוקטובר, ואז מת.

לפני שעה, Muzic4Ever כתב:

הייתי מציע תאילנד, אבל בספטמבר יהיה קשה למצוא מזג אויר שמתאים לחוף הים

לא מסכים. כשאתה טס לא בעונה לתאילנד תכין את עצמך לגשם ב-5 בבוקר ועוד גשם בין 4-5 בצהריים. זה יהיה קבוע.
בכל השאר אין לדעת. גם התחזית לא ממש יודעת להגיד פשוט רשום "סופות רעמים" תמיד, גם אם יש שמש בחוץ.
נהנתי מאוד בחופשה קצרה שם לא בעונה.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לכן רשמתי שיש סיכוי קטן, אבל עדיין קיים. אגב, גם ביום מעונן אפשר לשבת על החוף עם בירה.  זה לא שמזג האויר קר - פשוט קצת שונה מהחום ששורר שם מינואר והלאה. וכשיש גשם, עדיין 25 מעלות.

בכל אופן, זה לא "בטן גב" קלאסי.

אחרי 15 ביקורים שם, הגעתי  למסקנה שהזמן העדיף ביותר מתחיל בחנוכה ומסתיים בפורים (שלנו כמובן) לפני כן עדיין ימים רבים של גשם ושמיים אפורים, לאחר מכן חום גיהנום.

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שווה לשקול את האיים הקנריים.

צריך לבדוק לגבי העונה מבחינת תאריכים.

נופים? בשפע.

בטן גב? יש חוף נחמד בטנריף, השאלה מה אתם מחפשים.

טיול מאוד מיוחד וקסום, אטרקציות בשפע (פארקי חבלים, פארקי מים ועוד), לטעמי יעד מדהים לירח דבש(וגם עם ילדים, שכל שנה אני אומר לאישתי שעוד נחזור לשם עם הילדים).

אנחנו קצת אחרי החתונה טסנו לקרואטיה-סלובניה ל 8 ימים, אבל הקנריים מנצחים בקלות.

עריכה אחרונה על ידי yaniv572
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני זוכר מזג האוויר בקנרים טוב כל השנה, אני ביקרתי בטנריף בדצמבר והיה מושלם. האי הזה חי על תיירות, תמצא כל מה שאתה מחפש. הבעיה היחידה היא טיסה די מעיקה כי מאז הקורונה אין טיסות ישירות ותשרוף הרבה זמן בדרך, מעשית יום בכל כיוון (גם טיסה ישירה היא משהו סביב 7 שעות באוויר).

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, farkash7 כתב:

אתם צעירים ובלי ילדים מה זה קונקשיין? גם מדובר בטיסה קצרה מאוד אז קונקשיין זה ממש לא נורא.

הפוך גוטה.

כשיש טיסה ישירה ליעדים קרובים, אין טעם לעשות קונקשין ולהפוך את ההגעה לעניין של חצי יום או יום.

כשיש טיסה ארוכה, לפעמים כדאי לשקול קונקשין לחלץ עצמות , ואולי גם להוזיל את המחיר.

סלע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באדן באדן, בבוקר תטייל ביער השחור, תחפש את כיפה אדומה.

בצהריים/ערב/לילה, קזינו ומרחצאות (עירום אם בא לך) ומסז'.

קח רכב, סע לארדנים בבלגיה, יש שם כמה פארקי מים חביבים מאוד (לא סטייל מימדיון).

יום יומיים באירופה פארק.

תכנן כמה שיותר דרך בוקינג.

Peugeot  5008 2023 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מקפיץ את הפוסט כי לאחרונה יצא לי ולזוגתי לחשוב על יעד כמו תאילנד או ארה"ב.

וכן, גם בחשבון של הארכת הטיול לחודש בערך.

הבעיה שלנו שתאילנד בתקופת הזמן שאנחנו רוצים(ספטמבר-אוקטובר) הבנתי שפחות תיירותית והרבה מקומות סגורים בעקבות כך, כשגם מזג האוויר לא משהו בלשון המעטה.

לגבי ארה"ב, אני יודע שזה הרבה מאוד כסף אבל זה גם ללכת לאיבוד. כל כך הרבה מדינות וכל כך הרבה להספיק, שאיך לעזאזל מתכננים טיול שם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאילנד לא הייתי.

בארה״ב, אם יש לך תקציב וזמן, אפשר לתפור בקלות טיול מוצלח. ספטמבר אוקטובר זו תקופה מעולה. פחות עומס של מטיילים ומזג אויר בד״כ לא חם או קר מדי.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, פינדר כתב:

בתאילנד לא הייתי.

בארה״ב, אם יש לך תקציב וזמן, אפשר לתפור בקלות טיול מוצלח. ספטמבר אוקטובר זו תקופה מעולה. פחות עומס של מטיילים ומזג אויר בד״כ לא חם או קר מדי.

כשאתה אומר תקציב, כמה תקציב? אני אשב שלא אקבל התקף לב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה טווח רחב מאוד.

הייתי עם אשתי לפני עשרים שנה כשהתחתנו ויצאנו בערך ב 15 אלף שקל של אז. היום הכל הרבה יותר יקר.

הייתי בקיץ 2022 עם כל המשפחה. 5 נפשות. שלושה שבועות. מפונקים שאוהבים מסעדות ומלונות שווים. גם טסנו בטיסות ישירות. יצא לנו כ 100 אלף שקל, וזה כששבוע ישנו אצל אחותי.

בתור זוג צעיר, שטסים לא בעונה ולא חייבים טיסות ישירות ולא חייבים לשכור רכב גדול ויכולים להסתפק במוטלים, מסעדות זולות וקניות בוולמארט, אני מעריך ש50 אלף שקל יכולים להספיק לחודש.

תלוי במספר טיסות הפנים ובכמה אתרים ואטרקציות מבקרים.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, פינדר כתב:

זה טווח רחב מאוד.

הייתי עם אשתי לפני עשרים שנה כשהתחתנו ויצאנו בערך ב 15 אלף שקל של אז. היום הכל הרבה יותר יקר.

הייתי בקיץ 2022 עם כל המשפחה. 5 נפשות. שלושה שבועות. מפונקים שאוהבים מסעדות ומלונות שווים. גם טסנו בטיסות ישירות. יצא לנו כ 100 אלף שקל, וזה כששבוע ישנו אצל אחותי.

בתור זוג צעיר, שטסים לא בעונה ולא חייבים טיסות ישירות ולא חייבים לשכור רכב גדול ויכולים להסתפק במוטלים, מסעדות זולות וקניות בוולמארט, אני מעריך ש50 אלף שקל יכולים להספיק לחודש.

תלוי במספר טיסות הפנים ובכמה אתרים ואטרקציות מבקרים.

טוב, נראה לי תאילנד IT IS חחחח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ארה"ב - תקציב תלוי בעונה, במשך הנסיעה ובמה שאתה מחפש. מחירי טיסות אתה יכול לבדוק נכן להיום, עם המלחמה כל תחזת תהיה פחות מדוייקת מהימור.ל

לינה ושכירת רכב - תלוי אם תישן במוטלים או במלונות 4*. רכב - תלוי בסוג. בעונה במקום השכירה, והייתי מוסיף גם עמלת on ,way rental אם המסלוח אינו מעגלי.

וכמובן - לחפש יעדים שלא צפוי בהם מזג אויר בעייתי כמו הוריקנים או גלי קור. ארה"ב גדולה והאקלים שונה מאוד באזורים שונים.

בכל מקרה, תצטרך להקציב הרבה יותר מכפי שציינת בתחילת השירשור. לילה במלון זה עניין של מאות דולרים, בוודאי בעיר גדולה. חלק מהכניסות לאתרים יקרות. טיסות - ראה את השירשור של תינוקי מהשבועות האחרונים, אבל סדר גודל של 1000 דולר לכרטיס יהיה אומדן ראשוני לא רע, וזה לא כולל טיסות פנים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בספט--אוק' האחרון בארה"ב.

כיף לא נורמלי ויש הכל מהכל, אבל מדממים שם כסף.

אנחנו התרכזנו בצפון מזרח, בדגש על טיולי טבע. טיול מעגלי של 5,300 ק"מ שנראים על המפה בגודל של גבעתיים.

תתרכזו באיזור מסוים, בהתאם להעדפות הטיול ותפנימו שיש המון דברים שיחכו לטיול הבא.

אני מניח לזוג, חודש בארה"ב זה סד"ג של 50-80k ש"ח

• אהבתי 1

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, maor23 כתב:

טוב, נראה לי תאילנד IT IS חחחח

אם נסגרת על תאילנד, אל תהסס ליצור קשר לטיפים. אגב טס בעוד כשבוע וחצי.

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Muzic4Ever כתב:

אם נסגרת על תאילנד, אל תהסס ליצור קשר לטיפים. אגב טס בעוד כשבוע וחצי.

אעשה את זה! אפשר לקבל בפרטי מספר/כל דרך אחרת שיהיה נוח ליצור בו קשר?(מבחינתי גם אינסטגרם).

אני עכשיו כבר אשאל את השאלה הראשונה שלי עד שתחזור

סגרת את הכל מראש, לבד, או שנעזרת בסוכן עבור כמה דברים?

עריכה אחרונה על ידי maor23
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...