Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב 1000 סמ״ק יכול לעלות עליות של קריית שמונה?

אסיף-יוסף תמם

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, liorwohl כתב:

ההורים של הבת זוג שלי גרים בקרית 8, היה לה c1 מנוע 1000 רובוטי, נסעה איתו שמה מלא פעמים ותמיד התלוננה שהישראלים האיטיים מפריעים לה בעליות. פשוט אמרתי לה שסבבה שהסלד יהיה על 6000. 

מתי זה היה? אולי יש הבדל משמעותי בין הטכנולוגיה הנוכחית שמייצרים דרכה מנועי 1000 לבין הטכנולוגיה הקודמת והפער הזה הוא מהותי.

ייתכן והאמירה שצריך מנוע 1200 מינימום זה כלל אצבע וקביעה לפי המנועים של טכנולוגיית עבר…- כך שתמיד אם אני הולך לפי הכלל אצבע הכל יהיה בסדר

עריכה אחרונה על ידי אסיף-יוסף תמם
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה ממש עכשיו.. בקיצור המכוניות עם ה60+ כ"ס ששוקלות פחות מטון יכולות לנסוע בכל מקום במדינה הזאת בכיף ועם עקיפות חופשי, רק צריך ללחוץ חזק.

• רעיון טוב! 1

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספר את זה לפיאסטה 1.3 שנת 2000 שהייתה לי..

סתם האמת גם היא הייתה גיבורה, כל עוד לא הדלקתי מזגן!

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, זה שבעליות ב120 קמש נגמר הכוח כבר ולחיצה על הגז לא עוזרת כי אתה כבר על השטיח אני יודע. הקטע הוא שבישראל גם ככה ב120 אתה עוקף אנשים מימין ושמאל כבר, נוסעים פה 90 במקרה הטוב בכביש מהיר ואם יש טיפה פיתולים הישראלים כבר יורדים ל50 וזה המכונית מיני עושה בקלילות כאילו היא מכונית ספורט ליד כל הזקנים האלה. הכל יחסי.. 

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאמא שלי יש פיג'ו 108 1.0 רובוטית שקנתה חדשה, יש לה אותה כבר 7 שנים, ומסתדרת יופי עם כל העליות של חיפה,

ויצא לה המון פעמים לנסוע איתה לטיולים למרחקים לצפון ולדרום ללא שום קושי מיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים לגבי ה 108.

הייתה תקופה בעבודה שקצין הרכב היה נותן לי לבדוק את כל הרכבים שנתנו להדגמות.

אמר אתה מבין בזה לא?

קיצר הייתה לי גם את ה 108 רובוטית לכמה ימים.

בשביל הקטע העמסתי אותה באנשים וציוד, סחבה יפה מאוד בעליות ארוכות.

באמת אין לה משקל.

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלל האצבע הזה לקוי, כי הכושר של הרכב נגזר לא רק מנפח המנוע אחא גם מתכונות אחרות. אני חושב,על הרנו 14 מנוע 1400 שהיה לאבא שלי ועל המאזדה 3 1600 (דור 2) שהיתה לאישתי - לכאורה מנועים "גדולים" (יחסית לנושא השרשור, כן?) שלא אהבו לטפס את הכרמל. מה לעשות, כנראה שהמרכבים האלה היו יחסית כבדים ומיועדים למנועים יותר חזקים. אז עוברים לנתיב הימני, מורידים הילוך ומגיעים הביתה רמזור אחד יותר מאוחר. חוץ מזה אין שום בעיה.

ולעומת זאת הארונה 999 סמ"ק (טורבו) טורפת את פרויד בעליה כאילו ס כביש 1 בירידה. יחב ההספק והמומנט למשקל עושה את העבודה.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
בתאריך 11.12.2023 בשעה 09:45, sperial כתב:

כלל האצבע הזה לקוי, כי הכושר של הרכב נגזר לא רק מנפח המנוע אחא גם מתכונות אחרות. אני חושב,על הרנו 14 מנוע 1400 שהיה לאבא שלי ועל המאזדה 3 1600 (דור 2) שהיתה לאישתי - לכאורה מנועים "גדולים" (יחסית לנושא השרשור, כן?) שלא אהבו לטפס את הכרמל. מה לעשות, כנראה שהמרכבים האלה היו יחסית כבדים ומיועדים למנועים יותר חזקים. אז עוברים לנתיב הימני, מורידים הילוך ומגיעים הביתה רמזור אחד יותר מאוחר. חוץ מזה אין שום בעיה.

ולעומת זאת הארונה 999 סמ"ק (טורבו) טורפת את פרויד בעליה כאילו ס כביש 1 בירידה. יחב ההספק והמומנט למשקל עושה את העבודה.

הזכרת לי את הפוקוס דור 2 1.6 שהייתה לאמא שלי, אחד הרכבים הכבדים שנסעתי בהם מרגישים שהבודי כבד מידי למנוע הזה ,הדור הראשון היה יותר קליל

מה שמוכיח שנפח מנוע זה לא פקטור וגם במנועים בעלי אותו נפח יכולים להיות הבדלים (להוציא מנועי טורבו) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...