Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת שמן קיה פיקנטו

israel l
שימו לב! השרשור הזה בן 209 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

עוד מעט אני עושה טיפול לקיה פיקנטו שלי(דגם ספורט ידני 2014) ומתלבט קצת איזה שמן לשים. בספר יצרן אין המלצה על שמן ספציפי אלא אפשרויות צמיגות בהתאם לטמפרטורות(מצורפת תמונה) ודרישה של דרגת API SM ומעלה שכמעט כל שמן היום עומד בזה.

בטיפול הקודם שמתי שמן motul 8100 5W-30 ואני מתלבט אם להמשיך איתו או לעבור לשמן אם צמיגות גבוהה יותר בעקבות רעש שסתומים והמלצה ששמעתי מכמה אנשים להעלות צמיגות כשהרכב מתחיל להתיישן(הפוסט המלא על הנושא פה). הרכב כיום עם 123000 קילומטר

מה אתם חושבים?

image.png

עריכה אחרונה על ידי israel l
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב לא צורך שמן בין הטיפולים לדעתי תמשיך עם 5W30 איכותי כמו המוטול.

123K זה לא כל כך הרבה ק"מ לרכב שטופל כנדרש וגם הרעש מהסרטון שצירפת בלינק נשמע על גבול הסביר.

אם אחד ממרימי השסתומים או יותר יהרסו הרעש יהיה הרבה יותר חזק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, TZR84 כתב:

אם הרכב לא צורך שמן בין הטיפולים לדעתי תמשיך עם 5W30 איכותי כמו המוטול.

123K זה לא כל כך הרבה ק"מ לרכב שטופל כנדרש וגם הרעש מהסרטון שצירפת בלינק נשמע על גבול הסביר.

אם אחד ממרימי השסתומים או יותר יהרסו הרעש יהיה הרבה יותר חזק

הרכב אינו צורך שמן בין הטיפולים.

חשבתי להעלות צמיגות כי בעבר הרעש הזה לא היה והוא התחיל קצת אחרי שהתחלתי עם השמן 5W-30.(אין לי מושג מה היה השמן הקודם כי הבחור שהרכב היה שייך לו עשה את זה במוסך שקבלה רשום רק החלפת שמן). בפוסט על הרעש תיארתי הכל.

האמת אני כבר 9 חודשים עם הרעש הזה לא נראה שהוא מזיק או מתגבר אבל מי יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 209 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...