Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות למגבר ורמקולים

AE
שימו לב! השרשור הזה בן 262 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צהריים טובים לכל המומחים - חדש פה.
רכשתי סובארו פורסטר 2023 והסאונד בה על הפנים (בלשון המעטה) - ברשותי גם רכב אחר והשוני בניהם מטורף.

הלכתי לכמה מתקינים ורק הסתבכתי יותר  למעט דבר אחד - אי אפשר להחליף את המערכת הקיימת.

רציתי לשאול כאן מה ההמלצות שלכם לגבי התקנה  - איזה רכיבים יתאימו (תניחו שאני קונה בארה"ב את הכל ומביא לארץ ) 
איזה מגבר כדאי ? איזה רמקולים וכמה רמקולים (קדמיים/קדמיים ואחוריים ) ואם כדאי סאב .
ראיתי אנשים שגם שמים בידוד לדלתות - זה מועיל ?
אני לא רוצה להרעיש בשכונה ולשים מערכת משוגעת ,  אלא לשפר את איכות השמע ברכב לאיכות טובה++.

תעזרו למישהו מבולבל :-).

לא רוצה להשקיע יותר מכמה אלפי ש"ח (נגיד 5) . ואיפה אפשר להתקין אם אני מביא מחו"ל או שלא כדאי כי ההבדל יהיה קטן (מוכן להשקיע יותר בכמה מאות כדי לפרגן למישהו בארץ )

תודה מראש לכל העונים 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן

אשמח שתעלה תמונה של המסך שיש לך 

צריך להיות תואם מקור לדגם הזה. 

למרות שלא בהכרח אתה חייב להחליף 

איטום לדלתות אכן משפר מאוד 

יש מגברים משולבים עם מעבד סאונד DSP (יש גם בניפרד) 

שקע תקע יתן לך עוד עוצמה וכיונים הרבה יותר טובים דרך לפטופ. ותוכל להוסיף סאבוופר

ולאחר מכן להחליט אם להחליף רמקולים ולהוסיף איטום שאכן משפר מאוד. 

דוקטור קארלד-מתקין מערכות שמע ומסכים לרכב (גילוי נאות ! )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה 
אין תואם מקור שמעביר את כל האופציות (חלק מהאופציות לא עובדות בתואם מקור אז לא ממליצים להחליף ).
יש מגברים מומלצים ? אני רואה ברשת רוקפורד,אלפיין,קנווד,רוקוויל, קיקר - כולם 5 ערוצים - איך אני יודע למי יש DSP ?
לאיזה הספק אני צריך לכוון - באיזו התנגדות ? איזה גודל סאב לכוון (לא רוצה משהו גדול ) .

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחברות האלה פחות יש מגברים כאלה

יותר אתה צריך לכיון הרמות הגבוהות יותר

MATCH /HELIX

סאב 10 אינץ 200-300Wrms

דוקטור קארלד-מתקין מערכות שמע ומסכים לרכב (גילוי נאות ! )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

תתחיל בדברים החשובים 

שים  dsp של חברת helix למכשיר המקורי, זה יעלה לך את הרמה של הסאונד לאיכותית ומפורטת יותר בצליל.

השלב הבא ביצוע בידודים בדלתות הקידמיות לפחות,

שילוב של מספר חומרים של חברת stp, יעזור בעיבוי הסאונד והדגשת הטווח הנמוך, מיד באס נוכח יותר.

מכאן והלאה ..שיהיה לך יותר תקציב , תוכל להכנס להחלפת רמקולים לאיכותיים יותר, והוספת מגבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל הידוע לי יש ברכב 6X9 בדלתות מקדימה 6.5 בדלתות מאחור.

מה אני ממליץ?

הרצון הוא קודם כל לעבוד במקביל עם המערכת המקורית 

אבל גם שתהיה היכולת לעקוף אותה ברמת הסיגנל ,ולכן אני ממליץ לך על מגבר משולב מודול בלותות jbl gtr 104.

כסט קומפוננט קדמי הייתי הולך על Morel Tempo Ultra 692 שהוא סט נהדר.

סאב 8 קטן עם תיבה מקורית Alpine SBG-844BR.

אתה יכול להוסיף איטום דלתות בהתקנה כרצונך 

קח בחשבון לבצע התקנה איכותית עם רכיבי התקנה טובים 

וזאת תהיה יופי של מערכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, avi60769 כתב:

שלום

תתחיל בדברים החשובים 

שים  dsp של חברת helix למכשיר המקורי, זה יעלה לך את הרמה של הסאונד לאיכותית ומפורטת יותר בצליל.

השלב הבא ביצוע בידודים בדלתות הקידמיות לפחות,

שילוב של מספר חומרים של חברת stp, יעזור בעיבוי הסאונד והדגשת הטווח הנמוך, מיד באס נוכח יותר.

מכאן והלאה ..שיהיה לך יותר תקציב , תוכל להכנס להחלפת רמקולים לאיכותיים יותר, והוספת מגבר.

dsp זה לא מגבר ? 

לפני כשעה, AUDIO KING כתב:

ככל הידוע לי יש ברכב 6X9 בדלתות מקדימה 6.5 בדלתות מאחור.

מה אני ממליץ?

הרצון הוא קודם כל לעבוד במקביל עם המערכת המקורית 

אבל גם שתהיה היכולת לעקוף אותה ברמת הסיגנל ,ולכן אני ממליץ לך על מגבר משולב מודול בלותות jbl gtr 104.

כסט קומפוננט קדמי הייתי הולך על Morel Tempo Ultra 692 שהוא סט נהדר.

סאב 8 קטן עם תיבה מקורית Alpine SBG-844BR.

אתה יכול להוסיף איטום דלתות בהתקנה כרצונך 

קח בחשבון לבצע התקנה איכותית עם רכיבי התקנה טובים 

וזאת תהיה יופי של מערכת.

המגבר הוא 4 ערוצים . 

אפשר לשים לו גם סאב? 

ד״א, הסאב גדול , אין משהו שנכנס מתחת לכסא ? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן,אפשר לחבר אליו סאב בגישור בשני הערוצים הנותרים,לגבי סוג הסאב יש כאלו עם תיבה קטנה ושטוחה שמיועדים להיות מותקנים מתחת למושב.

hu- samsung galaxy s23 ultra+audison b-con dsp-helix mini mk2 front-hertz mlk165.3 legend active front amp-arc audio xdi600.4 

sub-gladen zero 10 pro(sealed box) sub amp-mosconi gladen pro 1/10 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 262 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...