Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לגבי רכישת סיאט איביזה 2015

raulgb
שימו לב! השרשור הזה בן 694 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מתעניין בקניית איביזה משומשת, תקציב של עד 45k.

ראיתי איביזה 205 AM5 מנוע 1.2 אוטומטית,

כ-105,000 ק"מ יד שלישית, שמורה ומטופלת במוסך מורשה.

המחיר הוא כ43k .

רציתי לשאול, האם המחיר סביר עבור רכב בן 7 שנים? כמה משמעותית העובדה שהרכב יד 3? המחיר קרוב למחירונים של משרד התחבורה ושל יד 2, וגם תואם לשאר המחירים של הרכבים בשנתון המפורסמים ביד 2

ושאלה לא פחות חשובה מבחינתי,

כמה שנים רכב כזה יוכל לשרת אותי? סביר להניח שאוכל להחזיק בו ולהיות מרוצה מרכב כזה למשך 5 שנים בערך?

תודה מראש לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי.מציע לחפש את רמת אבזור style שהגיע במסגרת מתיחת פנים לקראת סוף 2015, אז גם התווסף המנוע החדש 1.0 טורבו, תא הנוסעים שונה מעט ואיכותי יותר.

Am5 מאוד בסיסית.

הבעיה העיקרית זה הגיר, תוך 5 שנים יתכן ותזדקק להחלפת מצמדים בעלות של בערך 3 אלף, או מכטרוניק ששיפוצו בערך 3.5 אלף.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על תגובתך,

מבחינתי הבעיה שהיא כפי שהשוק נראה כרגע אני כנראה אצטרך להשקיע עוד כ10k בדגם חדש יותר,

כי מבחינת היצע אין כמעט רכבים מדגם style בטווח המחירים האלו.

שנתונים גבוהים יותר יקרים משמעותית.

המחירים פשוט מטורפים.

עד כמה לדעתך עניין הדגם משמעתי?

(אני מניח שהרוב רואים את זה כפרט לא חשוב אבל לי למשל מפריע שאין שליטה על מערכת הסאונד מההגה בדגם am5)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קטע, בדיוק לפני שנה קניתי איביזה 2015 AM5 לאחי הקטן, רכב עם מיד ראשונה עם פחות מ-70,000 ק"מ נרכש ב-36,500 ש"ח, למיטב זכרוני 1,500 ש"ח פחות מהמחירון. מדהים מה שקרה למחירים בשנה האחרונה.

אם המחיר מקובל עלייך זאת נשמעת עסקה סבירה ביחס למה שקורה עכשיו. אל תוותר על בדיקה ואחריה גש לבדוק את הליקויים במוסך מתמחה וואג. יש כבר ניסיון רב עם המנועים והגירים האלה, טפל באחד המוסכים המתמחים ותהנה מרכב זריז וחסכוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי עד כמה לך משנה תוספות האיבזור, יש תוספת לא קטנה לרכב שמור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין היצע של דגמי 1,000 סמ"ק סטייל בשנת 2015 משום שרכבים ראשונים כאלה נמסרו בסוף חודש נובמבר. רוב הרוכשים העדיפו לחכות ולקבל את הרכב בתחילת שנת 2016.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך 34 מודעות לסיאט איביזה אוטומטית/רובוטית משנת 2015: 6 מודעות הן של גרסאות 1,000 סמ"ק, 1 של קופרה, היתר 1.2 AM5, כך שההיצע של דגמי 1 ליטר קטן משמעותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגירים כבר לא בעיתיים בשנים האלה, יש עשרות אלפי רכבים עם הגיר הזה מהשנתונים האלה על הכבישים. הגיר הזה מציג היום רמת אמינות טובה ועלויות האחזקה שפויות במוסכים מתמחים, בוודאי אם משווים לגירים רובוטיים כפולי מצמדים של יצרנים אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.5.2022 בשעה 11:55, yulianx כתב:

הבעיה העיקרית זה הגיר, תוך 5 שנים יתכן ותזדקק להחלפת מצמדים בעלות של בערך 3 אלף, או מכטרוניק ששיפוצו בערך 3.5 אלף.

מאיפה אתה יכול לדעת שזה יקרה תוך 5 שנים?

הבלאי של הגיר הזה תלוי באופי השימוש בדומה לגיר ידני. יכול לקרות אחרי שנתיים ויכול לקרות אחרי 10 שנים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה רשמתי יתכן.

זה נאמר על סמך הבעיות שאני רואה בקבוצת נפגעי dsg ברכבים שמגיעים לגיל הזה בערך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 694 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...