Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכירת רכב פעם ראשונה, העברת זה"ב בנק הפועלים

gabizon79
שימו לב! השרשור הזה בן 845 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, מחר אני מוכר את הרכב.

הבנתי שהעברת בעלות אפשר לעשות דרך האינטרנט, צריך משהו מיוחד?

לגבי העברת זה"ב, מישהו יודע איך עושים את זה דרך בנק פועלים? הקונה צריך להעביר לי מן הסתם, אפשר לעשות בלחיצת כפתור או שזה דורש אישור מיוחד בלכתוב לבנקאי?

תודה רבה

ארליך, תביא אורז, מקרוני וביצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקונה מבצע את זה מול הבנק שלו ואתה מעביר בעלות ברגע שתראה את הכסף בחשבון שלך.

As simple as that 

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן לבקש מהבנקאי דרך האפליקציה. הבנקאי מפיק לך מספר IBAN אליו הקונה מעביר כסף באופן מיידי.

לצורך העברת בעלות, וודא שנרשמת באתר מערכת ההזדהות הממשלתית. רק כך תוכל לבצע העברת בעלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מוכר רכב... לא קונה

הוא מקבל כסף... לא מעביר

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, GOLF כתב:

ניתן לבקש מהבנקאי דרך האפליקציה. הבנקאי מפיק לך מספר IBAN אליו הקונה מעביר כסף באופן מיידי.

לצורך העברת בעלות, וודא שנרשמת באתר מערכת ההזדהות הממשלתית. רק כך תוכל לבצע העברת בעלות.

לא צריך את הבנקאי. הכנס לאפליקציית בנק הפועלים, בתחתית הקש על "הגדרות" וגלול עד הסוף למטה. שם תמצא את המספר.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • רעיון טוב! 2
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, סולל הדרך כתב:

הקונה מבצע את זה מול הבנק שלו ואתה מעביר בעלות ברגע שתראה את הכסף בחשבון שלך.

As simple as that 

אבל אם זה מחר בערב, איך זה קורה מעכשיו לעכשיו? כלומר אם אין אף אחד בבנק בשעה הזאת או בשירות לקוחות, איך עושים העברת זה"ב? איך מקבלים אישור מהבנק להעברת זה"ב? אני מבין שבניגוד להעברה רגילה צריך אישור

תודה רבה

תודה חברים, אחדד את השאלה שלי.

יש לי את מספר הiban שלי, את העברת הכסף אנחנו עושים מחר וגם את הבעלות.

השאלה היא כזאת, אנחנו עושים את ההעברה מחר בערב, אפשר לעשות העברת זה"ב דרך אפליקציית פועלים או במחשב? אני מבין שחייב אישור בנקאי בניגוד להעברה רגילה? אם זה בערב יכולה להיות בעיה כי זו לא שעות העבודה של בנקאים? 

תודה!

עריכה אחרונה על ידי gabizon79

ארליך, תביא אורז, מקרוני וביצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסכומים גדולים גם העברה רגילה מצריכה אישור של בנקאי. כקוריוז - היתה תקופה שבה הבנקאי היה מתקשר אלי לאשר צ'קים של מקדמות מס הכנסה. עד שנכנס התשלום בכ"א באינטרנט .

נסה לבדוק מול המוקד הטלפוני של הבנק - לפי האתר פועל עד שעה 17:00.

ודרך אגב - העברת בעלות באינטרנט אפשרית רק אם הרכב רשום על שם מוכר יחיד וירשם על שם קונה יחיד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^נכון, אני אוסיף:

יש בנקים שאפשר לעשות העברת זה"ב באתר האינטרנט, ויש כאלה שלא. 

תבקש מהקונה שיבדוק:

1. האם באתר הבנק (לא באפליקציה, שם אין כמעט סיכוי) שלו אפשר לעשות העברת זה"ב.

2. עד איזה סכום הוא יכול להעביר בלי אישור בנקאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבנק סגור, גם הדואר סגור.
החיפזון מהשטן

תעשו את זה בשעות העסקים המקובלות להימנע מבעיות

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 845 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...