Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אני מושך תמונות ממכשיר שלא מצליח להדלק?

Transporter
שימו לב! השרשור הזה בן 838 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 6 שעות, Blaz00r כתב:

אם אתה רוצה שהמכשיר שלך ישרוד יותר משנתיים + להוציא ממנו את המיטב ולקסטם בדיוק איך שאתה רוצה, אז כן. אבל כמו כל דבר בחיים זה לא מתאים למי שהחיים שלו הם על שגר ושכח

פעם הייתי מתעסק עם זה המון, וכל פעם בגלל באג מעצבן כזה או אחר הייתי חוזר לרום של היצרן.

והרום הזה הוא אוסף של פשרות, בין יציבות לביצועים לטמפרטורה לצריכת חשמל לעיצוב למחיר. כמו אוטו בעצם.

אחר כך ירד לי האסימון שרוט זה חתיכת פרצת אבטחה, שמאפשרת לגורם לא ברור לעשות מה בא לו עם הטלפון שלך.

ויכול להיות שגם התבגרתי והבנתי שטלפון אמור לשרת אותי, ולא אני אותו. פעם זה היה צעצוע להתעסק איתו, היום זה מכשיר שאמור לעבוד בשבילי. שוב פעם, כמו אוטו.

תן לי את השגר ושכח ועזוב אותי להתעסק בדברים באמת חשובים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי סמארטפון ישן והוא התחיל משום מה לעשות בעיות בחודש האחרון (כנראה בגלל שיש לו אנדרואיד 6), אפליקציית גיבוי טובה, המלצות?

הישן S5, החדש A10s. 

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ לאיזה צורך? המלצתי כמה הודעות למעלה על Swift Backup אבל אם אין root ו/או אין צורך בשחזור data של האפליקציות אז הגיבוי ה"רגיל" של האנדרואיד (חשבון גוגל) מספיק (אפליקציות, סמס, יומן שיחות וכו')

לפני שעה, vadim6385 כתב:

פעם הייתי מתעסק עם זה המון, וכל פעם בגלל באג מעצבן כזה או אחר הייתי חוזר לרום של היצרן.

והרום הזה הוא אוסף של פשרות, בין יציבות לביצועים לטמפרטורה לצריכת חשמל לעיצוב למחיר. כמו אוטו בעצם.

אחר כך ירד לי האסימון שרוט זה חתיכת פרצת אבטחה, שמאפשרת לגורם לא ברור לעשות מה בא לו עם הטלפון שלך.

ויכול להיות שגם התבגרתי והבנתי שטלפון אמור לשרת אותי, ולא אני אותו. פעם זה היה צעצוע להתעסק איתו, היום זה מכשיר שאמור לעבוד בשבילי. שוב פעם, כמו אוטו.

תן לי את השגר ושכח ועזוב אותי להתעסק בדברים באמת חשובים.

זה חלק מהכיף, למצוא רום שעובד לך (תרתי משמע), ואח"כ ההתעסקות היא מינימלית (מקבל עדכונים OTA כמו רום סטוק).

אני עם רוט משנת 2012 ומעולם לא קרה משהו לטלפון שלי. יכול לקרות? כן, גם יכול ליפול עליך פסנטר מקומה 5 תו"כ הליכה ברחוב.

בשורה התחתונה נותן לך שליטה ומוציא את המיטב מהמכשיר. כאמור לא מתאים לכל אחד. "אמור לעבוד בשבילי" זה טיעון איש קש כי הטלפון "עובד בשבילי" הרבה יותר טוב מאשר לפני הרום המקוסטם.

זה לדוגמה לא משהו שאפשר להגיע אליו עם רום סטוק:

465367409_WhatsAppImage2021-12-05at22_43_59.thumb.jpeg.165e7c94721b124bffb586de57d68ae2.jpeg

עריכה אחרונה על ידי Blaz00r
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, vadim6385 כתב:

אם היה מוגדר לך גיבוי אוטומטי, זה לא היה קורה.

ד"א, למה להתעסק עם כרטיסי זיכרון ודיסקים חיצוניים כשאפשר לגבות בענן?

השאלה אם אתה רוצה שהטלפון שלך כל היום יתעסק ב UPLOAD

בימי עבודה אני מצלם הרבה חומר וחומר כבד

ובלילה הוא עושה גיבוי לוואטסאפ

אז כל היום הטלפון עסוק באפלוד?

וכשאתה צריך לשלוח סרטונים ללקוחות זה יקח שנים?

חוץ מזה לאן לגבות?

יש לי דרופבוקס 2TB שאולי לשם אפשר

אבל אם לא לשם אז לאן?

@Blaz00r @m3x7r3m3 אז מה הגיבוי הכי טוב ונוח למי שאין  כניסת SD?

את האנשי קשר והלוח שנה נגיד שגוגל מגבה

מה כל השאר?

כל הגיבויים של גוגל היו מופעלים והוא לא גיבה לי SMS. ההודעות האחרונות ששיחזרתי היו מלפני הקורונה

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Blaz00r כתב:

^ לאיזה צורך? המלצתי כמה הודעות למעלה על Swift Backup אבל אם אין root ו/או אין צורך בשחזור data של האפליקציות אז הגיבוי ה"רגיל" של האנדרואיד (חשבון גוגל) מספיק (אפליקציות, סמס, יומן שיחות וכו')

אני לא בטוח שאני יודע מה שמור לי בטלפון שהוא חשוב. הרבה זמן שהשתמשתי בסמארטפון אז אני לא כזה בטוח שאני ארצה לאבד מידע ממנו.

לפני שעתיים, Transporter כתב:

כל הגיבויים של גוגל היו מופעלים והוא לא גיבה לי SMS. ההודעות האחרונות ששיחזרתי היו מלפני הקורונה

וואלה אם זה המצב של טרנספורטר אז בכלל אני צריך SMSים כי לך תדע מה יושב לי על הסמארטפון

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Transporter כתב:

@Blaz00r @m3x7r3m3 אז מה הגיבוי הכי טוב ונוח למי שאין  כניסת SD?

את האנשי קשר והלוח שנה נגיד שגוגל מגבה

מה כל השאר?

לדעתי האישית Super Backup עם גיבוי אוטומטי כל כמה זמן שאתה רוצה + העלאה אוטומטית לדרייב / ענן אחר.

לפני 12 שעות, DareDevil כתב:

יש לי סמארטפון ישן והוא התחיל משום מה לעשות בעיות בחודש האחרון (כנראה בגלל שיש לו אנדרואיד 6), אפליקציית גיבוי טובה, המלצות?

הישן S5, החדש A10s. 

תבדוק אם אתה יכול להתקין ולהריץ על ה-S5 את האפליקציה הזו Samsung Smart Switch.

אם כן אז אתה יכול לחבר OTG Adapter ל-A10s החדש, וכבל USB A to Micro USB מהאדפטר ל-S5 הישן, ולתת ל-Smart Switch לעשות את העבודה.

למיטב זכרוני היא יודעת למשוך גם את הדאטה של אפליקציות כשהיא רצה על מכשירי סמסונג.

אם לא - כאמור לדעתי Super Backup.

זה לאנשי קשר, יומן שיחות, לוח שנה, SMS/MMS.

את הקבצי גיבוי זורק ל-SD.

קבצי מולטימדיה זורק ל-SD.

מעביר את ה-SD לחדש, מכניס חשבון גוגל, משחזר את האנשי קשר וכו'.

אחרי זה נכנס לגוגל פליי ומתקין את האפליקציות שיושבות לי ב-Library (אלה אפליקציות שהותקנו על מכשירים עם החשבון גוגל הזה).

• אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, DareDevil כתב:

הישן S5, החדש A10s. 

שאלתי את אחותי. העבירה מ S5 לסיני כל שהוא.

הורידה את האפליקציה. clone phone. זה מעלה לענן. ומוריד הכל למכשיר החדש. אבנטי הפלקציות אנשי קשר ועוד.

לסמסונג יש האפליקציה כמו שליאור כתב. המכשיר החדש יציע להתקין אותה ולהעביר.

עריכה אחרונה על ידי yor2

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, m3x7r3m3 כתב:

תבדוק אם אתה יכול להתקין ולהריץ על ה-S5 את האפליקציה הזו Samsung Smart Switch.

כמו קסם עובד לי על wifi.

מחכה שזה יסיים לעבוד..

הבעיה היחידה היא whatapp  שזה גם חשוב שיהיה לי גיבוי. יש פתרון מסוים?

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואצאפ יש לו גיבוי מובנה דרך הגוגל דרייב

אתה לוחץ על האייקון של ה-3 נקודות, Settings ואז Chats ואז Chat backup

ואז משם אתה מקשר את זה לחשבון גוגל, ואתה יכול ללחוץ על הכפתור BACK UP.

אחרי זה תתחבר לוואצאפ מהמכשיר החדש הוא יבצע לך שיחזור.

שם אתה גם יכול לקבוע לוואצאפ גיבוי אחת לכמה זמן באופן קבוע

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3
  • אהבתי 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיברתי את המכשיר החדש למחשב, הוא מקבל טעינה אבל המחשב לא מזהה אותו כ DEVICE

אני צריך להתקין דרייבר או משהו?

אני רוצה למשוך משם תמונות והמחשב פשוט לא מציג את המכשיר. (טעינה כן עובדת והכבל תקין)

GALAXY S21

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לבחור File Transfer במקום Charge Only

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים