Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אני מושך תמונות ממכשיר שלא מצליח להדלק?

Transporter
שימו לב! השרשור הזה בן 865 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 52 דקות, ALÞћÃ כתב:

כל עוד המכשיר בבוטלופ זה די סיפור אבוד ; ביצוע הארד ריסט אולי יפתור את סאגת הבוטלופ ויחזיר את המכשיר לסטייט שמיש, אבל על הדרך יכחיד את כל מה שאתה מנסה להציל, אז זה גם לא ממש פתרון.

זה לא נכון. הצלתי מכשיר שנכנס לcrashdump mode של המעבד (המכשיר עולה ישר למסך שחור עם כיתוב אדום ואי אפשר לעשות כלום) שזה בערך המצב הכי גרוע שמכשיר יכול להגיע אליו מלבד לא לעלות בכלל. כל עוד המכשיר עולה יש מה לעשות.

@Transporter תן את המכשיר למעבדה או מישהו שמתעסק בזה (אין לי המלצה כי אף פעם לא הייתי צריך) והוא סביר להניח לכל הפחות יוכל לשחזר את הקבצים על הזכרון הפנימי (כל השאר ימחק כנראה כי יהיה צריך לצרוב מערכת הפעלה חדשה). ואחרי זה תדליק את הגיבוי האוטומטי לgoogle photos

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Blaz00r כתב:

זה לא נכון. הצלתי מכשיר שנכנס לcrashdump mode של המעבד (המכשיר עולה ישר למסך שחור עם כיתוב אדום ואי אפשר לעשות כלום) שזה בערך המצב הכי גרוע שמכשיר יכול להגיע אליו מלבד לא לעלות בכלל. כל עוד המכשיר עולה יש מה לעשות.

@Transporter תן את המכשיר למעבדה או מישהו שמתעסק בזה (אין לי המלצה כי אף פעם לא הייתי צריך) והוא סביר להניח לכל הפחות יוכל לשחזר את הקבצים על הזכרון הפנימי (כל השאר ימחק כנראה כי יהיה צריך לצרוב מערכת הפעלה חדשה). ואחרי זה תדליק את הגיבוי האוטומטי לgoogle photos

המכשיר שלי במצב לא פחות גרוע

כי הוא לא באמת עולה

הוא עושה מסך ראשוני עם לוגו ותוך 2 שניות נכבה

ולא הבנתי מה זה "הזכרון הפנימי" ?

זה בעצם מה שאני מנסה להגיע אליו לא? מה עוד יכול להמחק חוץ  מה שיש עליו ?

כל התיקיה של INSTAGRAM \ INTERNAL CAMERA  וכו'

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Blaz00r כתב:

זה לא נכון

זה כן נכון כי אתה מדבר על סטייט קבוע בו המכשיר שרוי וטרנספורטר מציג מצב בו המכשיר כל הזמן מתזז בתוך ריסטרטים.

טרנספורטר, האם בלחיצה והחזקה של vol up המכשיר נכנס לריקאברי או שממשיך לרסטרט ברעל? אם נכנס לריקאברי, מחזיר את המקרופון לבלאזור.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Transporter כתב:

ולא הבנתי מה זה "הזכרון הפנימי" ?

זה בעצם מה שאני מנסה להגיע אליו לא? מה עוד יכול להמחק חוץ  מה שיש עליו ?

כל התיקיה של INSTAGRAM \ INTERNAL CAMERA  וכו'

זיכרון פנימי זה כל מה שמאוחסן במכשיר שלא קשור למערכת הפעלה (מה שאמרת). תיאורטית אפשר לצרוב מערכת הפעלה חדשה בלי למחוק את כל המכשיר (מוחק רק קבצי מערכת כולל אפליקציות וכיו"ב). Factory reset מוחק את כל המכשיר ומה שנמצא בו כולל תמונות וכו, וזה כנראה מה שתצטרך בשביל שהמכשיר יחזור לעבוד, אבל כן אמור להיות אפשרי להציל את מה שנמצא בו.

כשהמכשיר כבוי לגמרי (לא בלופ. אם נתקע בלופ תנסה לגרום לו להפסיק, נסה לסגור ולהכניס לחשמל שתופיע האנימציה של הטעינה שרואים כשהוא כבוי). ואז תלחץ ביחד על הכפתור כיבוי + ווליום למטה. תחכה עד שיעלה ותראה אם עולה מסך שכתוב עליו FASTBOOT/Download mode או משהו כזה

לפני כשעה, ALÞћÃ כתב:

זה כן נכון כי אתה מדבר על סטייט קבוע בו המכשיר שרוי וטרנספורטר מציג מצב בו המכשיר כל הזמן מתזז בתוך ריסטרטים.

ה-Bootloader הוא זה שמגדיר למכשיר איך/מה להריץ כשהמכשיר עולה (מן הסתם את.מערכת ההפעלה). אם נתקעים בבוט לופ הבעיה היא ברוב המוחלט של המקרים מערכת הפעלה תקולה (הוא גם אמר שזה קרה אחרי עדכון). הסיכוי שנדפק הבוטלואדר קלוש (צריך לשחק בpartition שלו וזה לא משהו שמשתמש רגיל יכול לעשות) אז קשה לי להאמין שאי אפשר יהיה לגשת אליו ו/או לריקברי. הדוגמה שנתתי היא דוגמה שבה גם הבוטלואדר נדפק (סוג של) והיה צריך להשתמש בכלי בשם MSM להחזיר את המכשיר לחיים ("hard brick").

**אני פחות יודע איך דברים עובדים בסמסונג היום אז יכול להיות שזה רצף אחר של לחצנים, אבל העקרון זהה בכל אנדרואיד. אני גם לא בטוח שאפשר לגשת לריקברי מקוסטם בלי oem unlock אבל שווה לנסות

עריכה אחרונה על ידי Blaz00r
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, ALÞћÃ כתב:

אולי במעבדה עם JTAG או מכשור קצת יותר מודרני שיכול לגשת ישירות ל NAND במכשיר ולשלוף משם מה שצריך. באמצעים "מסורתיים" כמו חיבור בכבל USB למחשב בספק אם זה אפשרי כל עוד המכשיר ב BL.

אאלט מוצפן.

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יעזור אם תגיד איזה גלקסי, והאם היה מעודכן לגרסה העדכנית ביותר. ככה נדע להכווין אותך איך להכנס לרקברי מוד.

לפי זה שאמרת שזה קרה במהלך עדכון, סביר שיהיה אפשר לצרוב מחדש את המערכת הפעלה בלי לגעת במידע שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אני יודע שהיום יש גם גיבוי להודעות sms בגוגל. האם ניסית לבצע שחזור למכשיר אחר ולראות מה קורה?

2. יש גם גיבוי מערכת של סמסונג, לא יודע אם פעל אצלך או לא. אצל חמתי היא אפילו לא ידעה שהגדרתי לה את זה וזה אכן עזר לנו שהמכשיר התפגר.

3. מניח שניסית, אבל הנסיונות הדלקה היו גם עם מטען מחובר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, ALÞћÃ כתב:

טרנספורטר, האם בלחיצה והחזקה של vol up המכשיר נכנס לריקאברי או שממשיך לרסטרט ברעל? אם נכנס לריקאברי, מחזיר את המקרופון לבלאזור.

אם הוא היה נכנס לריקברי לא הייתי שואל פה בכלל

הוא לא מגיע לשלב שאתה יכול לתת לו טריגר להכנס לריקברי

לפני שהוא מקבל את הפקודה הוא כבר עושה עוד ריסט

לפני 9 שעות, DubelBoom כתב:

יעזור אם תגיד איזה גלקסי, והאם היה מעודכן לגרסה העדכנית ביותר. ככה נדע להכווין אותך איך להכנס לרקברי מוד.

לפי זה שאמרת שזה קרה במהלך עדכון, סביר שיהיה אפשר לצרוב מחדש את המערכת הפעלה בלי לגעת במידע שלך.

GALAXY S10

ניסיתי כל קומבינה של POWER + VOLUME UP \ DOWN \ BIXBY

המכשיר לא מגיע לשלב שהוא מקבל טריגר כזה בכלל

לפני 12 שעות, Blaz00r כתב:

תיאורטית אפשר לצרוב מערכת הפעלה חדשה בלי למחוק את כל המכשיר (מוחק רק קבצי מערכת כולל אפליקציות וכיו"ב)

איך? איפה?

לפני 12 שעות, Blaz00r כתב:

כשהמכשיר כבוי לגמרי (לא בלופ. אם נתקע בלופ תנסה לגרום לו להפסיק, נסה לסגור ולהכניס לחשמל שתופיע האנימציה של הטעינה שרואים כשהוא כבוי). ואז תלחץ ביחד על הכפתור כיבוי + ווליום למטה. תחכה עד שיעלה ותראה אם עולה מסך שכתוב עליו FASTBOOT/Download mode או משהו כזה

הוא כבוי נגמרה הסוללה

ועדיין בלתי אפשרי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Transporter כתב:

איך? איפה?

צריך להגיע לbootloader/recocery, וגם אז צריך לדעת מה עושים וזה לא תמיד אפשרי

נשמע מוזר ששום דבר לא עולה, קרה לי בעבר שלקח כמה נסיונות עד שהשילוב מקשים תפס (כי המכשיר נכנס ללופ אינסופי), בגלל זה אמרתי לנסות לכבות אותו לגמרי ואז לנסות, אפילו כמה פעמים, בסוף זה אמור לתפוס. אם לא אז אין מנוס מלתת למעבדה או מישהו שמבין, זה לא משהו שאפשר לפתור בהתכתבות מרחוק

https://thedroidguy.com/fix-s10-stuck-on-samsung-logo-1100356

ציטוט

You can try following:
Plug your phone in the PC with the USB cable. Then press/hold Bixby + Volume Down and hopefully it will boot to download-mode.
Otherwise try (still plugged in) force shutdown/restart by pressing/ holding Volume Down + Power - as soon as the screen turns off shift to pressing/ holding Bixby + Volume Down for download-mode. Try it at few times as its all about timing.
If still no luck, unplug your phone and let the battery run out. Then press/hold Bixby + Volume Down and plug in to get to download-mode. This may take some time as the phone needs to recharge a little before it reacts.
Once in download-mode flash your software before the update via Odin - I would use Home_CSC first trying to save your data.

אם שום דבר לא עובד אז זו כנראה בעיית חומרה ואז אכלת אותה כי לא יהיה אפשר לשחזר כלום

עריכה אחרונה על ידי Blaz00r
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, Blaz00r כתב:

בגלל זה אמרתי לנסות לכבות אותו לגמרי ואז לנסות, אפילו כמה פעמים, בסוף זה אמור לתפוס. אם לא אז אין מנוס מלתת למעבדה או מישהו שמבין, זה לא משהו שאפשר לפתור בהתכתבות מרחוק

ניסיתי

הוא מכובה כרגע

אני לא חושב שהוא מגיע למצב שהוא מקבל טריגר בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפשת סירטונים ביוטיוב?

יש מישהו שהמליץ לנסות לרוקן את הסוללה לגמרי, ואז לנסות להיכנס לsafe mode.

תעשה חיפוש ביוטיוב, אולי תצליח לדוג פתרון.

https://youtu.be/Q4oxgke4ZQo

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Transporter כתב:

GALAXY S10

ניסיתי כל קומבינה של POWER + VOLUME UP \ DOWN \ BIXBY

המכשיר לא מגיע לשלב שהוא מקבל טריגר כזה בכלל

ידעתי למה אני שואל😁

מגרסה מסוימת זה לא יעבוד לך, סיבכו קצת את העניינים וצריך להוסיף גם חיבור בכבל למחשב. זה אמנם כבר נכתב פה בהוראות באנגלית, אבל לא ברור מהתשובה שלך האם עשית ניסיון כזה.

סרטון הדגמה:

עריכה אחרונה על ידי DubelBoom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 3.12.2021 בשעה 20:39, Potato כתב:

@m3x7r3m3הנציג הרשמי של NSO בפורום.

יותר כמו נציג של המתחרים שלהם, אם כי במקרה של טרנספורטר הם עושים בדיוק את מה שהוא צריך...

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...