Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לק"מ סביר לרכישת אאוטלנדר 2018-2019

חיים מחפש רכב
שימו לב! השרשור הזה בן 883 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אחרי מחשבות והתלבטויות לגבי הרכב הבא, הגענו למסקנה שהאאוטלנדר יהיה בחירה מתאימה עבורנו.

אנחנו מחפשים רכב שיהיה אמין, בטוח, 7 מקומות ועם מיזוג מאחורה.

אין לנו עניין לספוג את ירידת הערך של רכב חדש מהיבואן, למרות שהדגם החדש של האאוטלנדר ממש מפתה :) אז הלכנו כמה שנתונים אחורה.

אנחנו והילדים לא גדולים פיזית, אז מבחינת צפיפות נראה שלא תהיה בעיה עם המושבים.

עכשיו שהצלחנו להתמקד על סוג הרכב (עם העדפה לפרימיום בשביל דלת תא מטען נסגרת ונפתחת בכפתור), הגיע הזמן למצוא את הרכב המתאים.

אנחנו רואים רכבים מהשנתונים האלה עם מעל 100,000 ק"מ במחיר זול יותר כמובן, אבל זה נשמע המון בשביל שנתון מתקדם כ"כ.

מה אפשר להחשיב כק"מ סביר עבור שנתון 2018-2019?

עריכה אחרונה על ידי חיים מחפש רכב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך סבלנות, והרבה, וכמובן עיקביות (בבדיקה של לוח יד-2 ו/או יתר הלוחות שאתה דוגם על בסיס יומי\שעתי).

סביר להניח שאתה רואה את כל הזבל שנשאר כי מכוניות טובות עם ק"מ נמוך נחטפות בצ'יק מהלוח - ואף אחד לא ממהר לקנות רכב בן שנתיים שלוש עם 100,000 קמ - אז זה מה שנשאר.

בהצלחה

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, איציק נ. כתב:

אתה צריך סבלנות, והרבה, וכמובן עיקביות (בבדיקה של לוח יד-2 ו/או יתר הלוחות שאתה דוגם על בסיס יומי\שעתי).

סביר להניח שאתה רואה את כל הזבל שנשאר כי מכוניות טובות עם ק"מ נמוך נחטפות בצ'יק מהלוח - ואף אחד לא ממהר לקנות רכב בן שנתיים שלוש עם 100,000 קמ - אז זה מה שנשאר.

בהצלחה

תודה

סבלנות יש, אני רק לא בטוח איזה גבול להציב לק"מ... 

למשל לשנתון 2018 60,000 זה הרבה?

ההפרש במחיר מגיע לכ 20,000 ש"ח בין 2 רכבים עם 40,000 ק"מ הבדל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

15-20 אלף לשנה זה סביר לגמרי. בנוגע להפרש - צריך לראות את הרכבים במציאות בשביל להבין האם למחיר הנדרש יש איזשהו קייס (לטוב ולרע).

תיקח את מחירון לוי יצחק כנקודת פתיחה בסיסית ומשם תתקדם.

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום עם השוק שהוא רותח - לא בטוח שלא ההיתי הולך ליבואן - אני יכול לומר לך שיש לי הזמנה לחדש - וכבר הרווחתי - כי המחירון שלו עלה - והדגמים הבאים לא יבואו עם האיבזור שאני אמור לקבל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.11.2021 בשעה 14:58, yair24 כתב:

אני בדיוק מוכר עוד בערך כחודש אאוטלנדר 2019 דגם instyle עם 31,000 קילומטר.

אם תחכה....

אשמח לשמוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.11.2021 בשעה 14:58, yair24 כתב:

אני בדיוק מוכר עוד בערך כחודש אאוטלנדר 2019 דגם instyle עם 31,000 קילומטר.

אם תחכה....

כאשר תבקש מחיר, תבקש מחירון לוי יצחק, יד 2, משרד התחבורה או משהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי הצעה לרכב ומבדיקת מאגר חברות הביטוח אני רואה את זה:

image.thumb.png.3f46a8f5b2787206b8433455981103d9.png

הרכב משנת 2017 עם 70,000 ק"מ

מבקשים עבור הרכב מחירון+ 

האם יש משמעות לנזק בדו"ח?

מבחינה ויזואלית לא רואים פגיעות ברכב.

עוד לא לקחתי אותו למכון בדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 883 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...