Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פגיעה מקילוף צמיג על כביש 6

שימו לב! השרשור הזה בן 832 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

בחיבור מחלף קסם עם כביש 6, היה מונח בין שני הנתיבים שאריות צמיג.

נפגעתי בטמבון וכנראה גם בגלגל עצמו.

פניתי מס' פעמים דרך אתר כביש 6 ועדיין לא נעניתי.

מה ההמלצה ?

Screenshot_20211017-105024.jpg

IMG_20210920_150318.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני חטפתי בדיוק אותו דבר בנקודה אחרת.

בעיקרון מה שעשיתי זה לפנות למחלקת פניות הציבור שלהם. כתבתי מכתב בכתב יד כי ככה הם ביקשו ציינתי את הפרטים הכל כולל הכל שעת פגיעה סיבה וכו'. הבטיחו לי חמישה ימי עסקים ותגובה.

מיותר לציין שפעם אחת פנתה אלי מישהי לבדוק משהו במכתב ומאז דממה (ארבע חודשים)

אצלי הנזק הסתיים בכ1000₪ .

מניח שהדרך היחידה לשכנע אותם זה תביעה קטנה ואז עולה שאלה שלדעתי אתה לא יכול להוכיח (כמה זמן החתיכה הייתה כל הכביש )

כי בסופו של דבר צריך לספק להם איזשהו מספר דקות סביר לפנות את המפגע..

אני בלעתי את הצפרדע

זה השקל שלי לאירוע זהה לחלוטין שעבר עלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, r.e.g.e.v כתב:

בסופו של דבר צריך לספק להם איזשהו מספר דקות סביר לפנות את המפגע

זו הנקודה העיקרית. כדי שהם יהיו אחראים לנזק צריך להבין האם הם קיבלו דיווח על המפגע, כמה זמן הצמיג היה שם, כל כמה זמן אמורה לעבור שם ניידת סיור וכו׳.

הם אחראים לנזק רק אם נהגו ברשלנות ולא טיפלו במפגע בפרק זמן סביר, שאולי אפילו מוגדר בחוזה שלהם עם מדינת ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנזק אצלי מעל 10א שח,לפי הערכת פחח,לפני הערכת שמאי,כך שלבלוע את סה אני לא יכול, וגם להפעיל את הביטוח שלי זו בעיה.

לי הם שלחו סמס עם שם של גברת שאמורה לחזור תוך 14 ימי עסקים שעברו היום.

פניתי אליהם מס' פעמים במייל,ולא ענו.

עריכה אחרונה על ידי ae1342
תיקון שגיאת כתיב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
לפני 27 דקות, ae1342 כתב:

הנזק אצלי מעל 10א שח,לפי הערכת פחח,לפני הערכת שמאי,כך שלבלוע את סה אני לא יכול, וגם להפעיל את הביטוח שלי זו בעיה.

אם זה המצב, מציע לך לפנות לשמאי מנוסה שיעריך רשמית את הנזק, לתקן על חשבונך ובמקביל לתבוע אותם אם הדבר מעשי.

שמאי טוב יוכל לעזור לך לפחות להגיע להחלטה מושכלת ולא להסתובב ככה עם הרכב במשך שבועות. היות וממילא לא ניתן לדעת אם יימצאו אחראים למקרה בבית משפט, אני מציע לפעול במקביל לתיקון הרכב, תוך לקיחה בחשבון שאולי תיאלץ בכ"ז להפעיל את הביטוח שלך (אם קיים) או לשלם מכיסך...

933126724_WhatsAppImage2021-07-03at20_39_08.thumb.jpeg.64edf5191b8e50ab7f237a75a4828929.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, ae1342 כתב:

בסכום כזה סביר להניח שהם בכל מקרה לא יסתפקו בחשבונית של הפחח, אלא ידרשו שמאות מלאה, כולל שהצמיג המדובר גרם לנזק המתואר בשמאות.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.10.2021 בשעה 08:24, Be roo כתב:

כל כמה זמן אמורה לעבור שם ניידת סיור וכו׳.

הם אחראים לנזק רק אם נהגו ברשלנות ולא טיפלו במפגע בפרק זמן סביר, שאולי אפילו מוגדר בחוזה שלהם עם מדינת ישראל.

4 שעות .

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלת תם אפשרי לתבוע אותם על מנת לקבל את המספר רכב (משאית) שגרם לנזק?

הרי כל המקום מרושת ולא הגיוני שהם לא יכולים לאתר למי שייך המפגע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו אופציה ששווה לבדוק, לא ברור האם הם חייבים לספק את המידע או שאולי דווקא להפך, אסור להם.

בכל מקרה כדי לפנות מהר אם זה כיוון שרוצים ללכת אליו, כי לך תדע לכמה זמן הם שומרים את התיעוד.

עריכה אחרונה על ידי Be roo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל המצלמות של כביש 6 מסוגלות לזהות לוחית רישוי, וגם לא בטוח שהקרובה ביותר הייתה מכוונת לאזור המפגע. 

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם הקרובה היתה מכוונת לאיזור וגם מסוגלת לזהות את הלוחית, אולי היא היתה מקולקלת באותו זמן או שחייזרים בדיוק נחתו והסתירו לה את זוית הצילום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החייזרים האלה, בטח בכוונה העמידו את הצלחת המעופפת שלהם בדיוק מול המצלמה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, m3x7r3m3 כתב:

החייזרים האלה, בטח בכוונה העמידו את הצלחת המעופפת שלהם בדיוק מול המצלמה

אז אולי, סוף סוף, יהיה זיהוי של החייזרים ויהיה אפשר לגבות מהם אגרת כבישים.

פות"ש,  אנח די פסימי לגבי האפשרות שהמשאית תזוהה ןשתקבל פיצוי, וגם לגבי פיצוי מכביש 6.

הנזק שלך משמעותי וחובה לוודא שאין נזק נסתר, למשל למתלה. נראה שתצטרך לפחות לבצע בדיקה יסודית של מקום הפגיעה ברכב ואולי לתקן אותו על חשבונך או להפעיל את הביטוח שלך (בהתאם לגובה הנזק). ובכל מקרה דרושה בדיקת שמאי לצורך תביעת הביטוח שלך או תביעת כביש 6/המשאית שהשאירה את השריד.

• מצחיק 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 832 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...