Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוי למגזין רכב מחו"ל

discoTD5
שימו לב! השרשור הזה בן 1000 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נניח שהייתם רוצים לעשות מנוי למגזין רכב מחו"ל, כזה שתוכלו להתעדכן במידע על דגמים חדשים, מגמות, טכנולוגיות וכד',

לא מגזין טכני טהור. בשפה האנגלית. 

על מה הייתם ממליצים היום? 

חוסך לכם את התשובות - תקרא באינטרנט. מכיר ויודע. צריך נייר ביד. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן המגזינים ביד זה עולם אחר - להחזיק ולראות את התמונות וכו ולקרוא במקום להכנס לאינטרנט.

אבל לצערנו עולם הולך ונעלם ואפשר בשקט לבצע מינוי לאחד המגזינים הטובים בעולם (יש מהדורה מודפסת גם)

https://www.caranddriver.com/

וכן גם אני במגרה בעבודה מחזיק מספר מגזינים :) מה לעשות 

דוגמה לאחד עברי ואחד לועזי

נסה כאן

https://www.womag.co.il/products/cat/78

וכאן

http://worldofmagazines.co.il/

auto.jpg

P2.jpg

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. לשאלתך, הכי אוהב את הcar האנגלי.

ב. אני מנוי על מגזינים מגרמניה (בעיקר של קלאסיות, מכוניות חדשות זה די משעמם). עד לפני כ7 שנים הייתי מקבל בדואר את העותק הפיזי וזה הכי כיף.

אבל בזכות דואר ישראל זה מגיע לאט, מגיע באיחור או נעלם. גם התשלומים לגרמנים לא תמיד עברו חלק.

אז מרגע שהגרמנים נערכו לזה, אני מנוי על כל המגזינים בפורמט דיגיטלי ומקבל אותם בpdf.

היתרון: חצי מחיר

מגיע ביום ההוצאה

אין פיספוסים.

האיחסון של חוברות קודמות לא תופס עשרות מדפים בבית.

ניתן לעשות חיפושים בpdf למצוא מאמרים קודמים.

החיסרון הגדול - צריך לקרוא על מסך, וזה ממש לא כיף כמו מגזין אמיתי. 

אבל בכל זאת כמה רמות מעל סתם כתבות שטחיות מפוזרות באינטרנט.

אוסיף ואומר, שבכל נסיעה לאירופה בשביל העבודה (כמה שלא תהיה קצרה) אני נכנס לחנות מגזינים בתחנת רכבת, ויוצא עם איזה 10 כותרים שונים.

כזה כיף כשיש מבחר גדול ב3-8 אירו לחוברת.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי קורא קצת מפה ומשם ורואה לאיזה סגנון אני מתחבר יותר.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1000 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...