Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי הוראת תמרור

שימו לב! השרשור הזה בן 871 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 20 שעות, fatboy1340 כתב:

תבקש את הצילומים שבוצעו ע"י הפקח. אם רואים בהם רכבך חונה ,כאשר אף אחד לא בקרבתו, וברקע חניות נכים פנויות, הייתי מוותר על התענוג של המשפט

יש לי את התמונות שצילם הפקח הן הועלו לאתר הפיקוח העירוני. אבל הבנתי שהן לא רלוונטיות בגלל שהפקח לא יכול לדעת אם יתר החניות היו פנויות כשהגעתי.

בכל זאת הינה התמונה של הפקח, ניתן לראות רק את הרכב שלי והרכב בחנייה משמאלי - אלו החניות ל"עצירה בלבד" בנוסף רואים צל של רכב בחנייה מימיני שזו חניית הנכים הרגילה.

IMG_20210914_165604.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
  • תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בתאריך 13.9.2021 בשעה 13:47, Be roo כתב:

מבאס, בתקווה שבמשפט תצליח יותר.

בתאריך 1.7.2021 בשעה 19:48, WE988244 כתב:

בסוף מי שמקבל את הערעור זה בנאדם ולא מחשב

ולכן לכל בנאדם נורמלי יש אמפתיה כלפי נכה 

לכן צריך להגיע באמת עם שני הטענות במקביל

אף פקיד לא ירצה שיהיה רשום על שמו חיוב הדוח הנ”ל

בתאריך 1.7.2021 בשעה 13:56, ישה כתב:

אפשר גם וגם

בתאריך 30.6.2021 בשעה 10:52, tinoki כתב:

אין אפשרות לפקח לדעת האם החניות נכים היו פנויות בעת חניית פות''ש

משמעות כפולה וגם משמעות סותרת.

היה אמור להיות מוצב תמרור אסורה חנייה ועצירה (שהיה כנראה יעיל פחות).

אני מניח שברשות תמרור מקומית מצויינת חניית נכים בלי התוספת המצחיקה

בתאריך 30.6.2021 בשעה 00:47, fatboy1340 כתב:

שכחת את התנאים המצטברים של העדר חנית נכים ו העדר חניה כלשהיא בסמוך. אני משער שיש מספר חניות נכים בסמוך לאזור זה, ואילו 3 החניות הללו, מיועדות נטו להורדת כ"ג עם מעלון/רמפה.

בתאריך 28.6.2021 בשעה 00:29, WE988244 כתב:

ברור שההיתר לחנות גם באדום לבן הוא כשהנכה ברכב

אבל הוא מספר שהנכה היה באוטו ולכן צינתי שהרשות המקומית תתחשב בו באם הם יאמינו לסיפור שלו

סתם לעצם העידכון עד לפני תקופה כשהיו מוסיפים רכב שני היו מקבלים כרטיס נוסף היום אומרים שהנכה יחזיק עליו את הכרטיס ויעבירו מרכב לרכב

אבל לא התכונתי שמותר לחנות בחנית נכה ללא שימוש של הנכה בזכותו החוקית

מי שחונה בחנית נכה כי לסבתא שלו יש תו והיא לא ראתה מעולם את האוטו שלו והוא רשום כרכב נכה הוא מושחת ומזיק לנכים

מעדכן שהיום, ארבעה חודשים אחרי שהערעור שלי נדחה, אחרי שביקשתי להישפט וציטטתי את הטיעונים שלכם מהשרשור כאן, הגיע אלי מכתב ובו הם מודיעים לי שלפנים משורת הדין הוחלט לבטל לי את הדוח. 😀

אני מדגיש שוב הם ביטלו לי את הדוח אחרי שדחו לי את הערעור וביקשתי להישפט! מזל שלא גררו אותי למשפט. מה יכול לגרום לזה לקרות אם לא הטיעונים שלכם של כמה טיפשי התמרור הזה.

מודה לכם בזכותכם לא יצאתי עוד פראייר.

עריכה אחרונה על ידי avimorde
  • אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 871 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...