Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מותגי על לאודיו לרכב מבית Exsound

exsound

פוסטים מומלצים

• ספונסר פורום

שלום לקהילת האודיו לרכב וחברי CARSFORUM

שמי אריק וארצה לספר קצת עלינו, EXSOUND

חברת EXSOUND עוסקת במוצרי אודיו לרכב. אנו קבוצה בעלת אהבה ותשוקה רבה וגדולה לתחום השמע ברכב. תוכלו למצוא אצלנו פתרונות גם לתחום הSPL והן לתחום הSQ.

אנו מייבאים את מיטב מותגי העל לאודיו לרכב כולל מותגי עשירון עליון החל מרמקולים דרך מגברים ועד מעבדי אות (DSP).

אנו מייבאים את מוצרי :
 Scanspeak
Musway germany 
Esx Audio germany 
Rs audio germany 
 Resolut russia
Audiocircle germany 

אצלנו תוכלו להנות מסאונד משובח ובהתאמה אישית לכל לקוח 

קצת על החברות שאנו מייבאים : 

Resolut : חברה רוסית מהמובילות בתחום המעבדי אות (פרוססורים) המציעים 3 דגמים של פרוססורים ומגוון פתרונות חיבור כגון MOST לרכבי יוקרה , 
חיבור USB AUDIO ישיר נרכש בנפרד וחוסך המרות נוספות ועוד מגוון הרחבות.

RS AUDIO : חברת RS מייצרת רמקולים משובחים עם סאונד חם ועמוק שאין שני לו וגם מציעים סאבים ומגברי מונובלוק מהשורה הראשונה באיכות בניה ללא פשרות 

Audio circle : החברה מייצרים רמקולים בעל אופי צליל נקי ונעים ומדויק קיימים מגוון מידות גם בסט 3 חלקים 

ESX AUDIO : החברה זכתה בפרס EISA למגבר 4 ערוצים CLASS D בזכות הטכנולוגיה החדשנית ופורצת הדרך שלה מגוון מוצרים מעולים כגון מגברים קטנים ויעילים
 , פרוססורים משולבים מגבר ועוד .

musway : כל הפתרונות עבור מרצדס ו Bmw תחת קורת גג אחת , שדרוגי מערכות OEM ו אינטגרטורים .

Scanspeak - חברה וותיקה עם המון שנות ניסיון בתחום גם בתחום הביתי וגם בתחום הרכב , מביני עניין יודעים ב מה מדובר 

דרכים ליצירת קשר 

דניאל - 054-337-2578

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה אריק רכשתי ממנו בעבר המון מוצרים, תמיד דאג ונתן שירות לכל בעיה שצצה.

נותן גם לשמוע רמקולים לפני שזה יפה, ניתן להשוואות(למרות שברכב זה קצת טריקי)

הסקאנים שלי ממנו.

בהצלחה לכם כספונסרים בפורום :)

עריכה אחרונה על ידי kalmangar
  • אהבתי 1

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

HU: Mosconi Amas-96k Optical Out-> DSP: Helix Pro MK2 -> Amp: Zapco Z-150.6 AP

Front: Scanspeak 16W/4531G06 + Hybrid Audio X3-CP + Hybrid Audio X1

Sub: 2x UnderSeat JL-AUDIO ACP108LG-W3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כל מילה מיותרת בחור מקסים עם אהבה לתחום ולעזור לאנשים. 

אני חפשתי מגבר מסויים והבחור ישר עזר לי למצוא במחיר מצויין. 

אריק לא רק מוכר הוא גם חבר אמיתי לכל מי שנכנס לתחום ושיוצא לו להכיר אותו. 

• אהבתי 1

HU:Grunding GX3800 ,Amp Speakers :Ausidon.Vrx 4.300 SUB:Hertz es 300 old MidBass:Carwales CL6.5 3L MidRange:Carwales CL 3  Tweeter:  Carwales CL1+RIbbon amt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטרף לשני חברי שהגיבו KALMANGAR ,YONIHAWAKSS על אריק וחברת EXSOUND.  יש לי הנאה מתחום הסאונד/סטריאו איכותי SQ לרכב, אחד האנשים שעזרו לי , לימדו אותי, והדגימו לי ציוד בתחום זה, זה אריק עם הציוד הרב שיש ברשותו בחברת EXSOUND.

מכשירי DSP, מגברים, רמקולים בין המעולים והאיכותיים ביותר בתחום. אני מאחל שהוא ימשיך להדריך ולעזור לאנשים/לקוחות שמתעננים ורוצים לרכוש ציוד איכותי, על מנת לשמוע מוזיקה ברמה גבוה ברכב שלהם 🥰🥳 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

הנה כמה מההעדפות שלי:
מגבר רכב Exsound X4000: מגבר 4 ערוצים רב עוצמה זה מספק 100 וואט RMS לערוץ, ומספק הגברה צלולה ברורה וחזקה למערכת השמע של המכונית שלך.
רמקולי Exsound C6 Component: דוד באזוב ממליץ על אלה. הרמקולים האיכותיים כוללים עיצוב וופר וטוויטר נפרדים להדמיית קול מדויקת ושחזור מדויק של גבוהים, בינוניים ונמוכים.
סאבוופר Exsound S12: סאבוופר ה-Exsound S12 מציע בס עמוק וחריף עם דרייבר בגודל 12 אינץ' ויכולת טיפול בעוצמה גבוהה, מה שמשפר את התגובה בתדר נמוך במערכת השמע של המכונית שלך.
Exsound MX7000 סטריאו לרכב: ה-MX7000 הוא מערכת סטריאו לרכב עשירה בתכונות עם תצוגת מסך מגע תוססת, קישוריות בלוטות' להזרמת אודיו אלחוטית, ניווט מובנה ותמיכה בפורמטי שמע שונים.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...