Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורות אזהרה מאזדה 3 ספירים 2015

gshhar
שימו לב! השרשור הזה בן 1107 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי את הרכב הנ"ל ואתמול נדלקו לי 2 נורות:

תקלה במערכת i-stop

תקלה במערכת ניהול מצברים

לאחר מכן הצטרפה עוד נורה של תקלה במנוע ועוד כמה אחרות שהולכות ונעלמות מידי פעם אבל 2 הראשונות נשארות כל הזמן כאשר נורת ה-i-stop נשארת כתומה ומהבהבת.

בנוסף לרכב קשה להניע כאילו אין מצבר.

וכמה פעמים במצב של חניה הרגשתי את ההגה קשה ולא ממש היה קל לסובב אותו (יחסית למצב תקין כמובן) וגם היה איזה מין סוג של בום מההילוכים.

מה יכולה להיות הבעיה?

IMG-3021.jpg

עריכה אחרונה על ידי gshhar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר הכי טוב במערכת ה- S&S הזו היא שהיא מתריעה לך לפני שהמצבר מת. פרט לכך מערכת ארורה. הייתה לי מאזדה כזו, רוב הזמן המערכת לא הייתה בשימוש. היה לי שנפ והחזיק לי קרוב לשנתיים לפני שמכרתי הרכב. עלה באמת קרוב ל- 1000 ש"ח.  בדיוק עכשיו אני רואה שבאתר של אוטו דיפו יש הנחה יפה על מצברים כאלו. שווה לבדוק.

עריכה אחרונה על ידי student
בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאתה הולך להחליף מצבר,יבדקו לך בכל מקרה אם המצבר עשה את שלו ואם לא אז תבקש שיבדקו זה לא בעיה. 

אם לא כיבית את ה i stop(אני מכבה כל נסיעה וכנראה בגלל זה המצבר החזיק 4 שנים)אז שנתיים וקצת זה גיל הגיוני לגמרי למצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי סע לסניף של אוטו דיפו או חשמלאי רכב שאתה סומך עליו ותבקש בדיקת מצבר וטעינה. בטוח אם גם תקנה ממנו מצבר לא יחייב על הבדיקה. גם אצלי שהלך המצבר המקורי היו התראות כאלו. אבל נכון שלא ניתקלתי בתקלות שאתה מתאר. אני גם חושד במצבר למרות שהוא רק בן שנתיים. איזה מצבר שמת לפני שנתיים והאם בטוח הוא מצבר שמתאים למערכת S&S? אם אתה לא בטוח תעלה לפורום צילום של החלק העליון של המצבר שמותקן ברכב שלך.

בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1107 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...