Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 5008 המחודש בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1144 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 59 דקות, ronrcz כתב:

זה ממש פשוט,והתשובה כי הם יכולים.

כלומר, אם את הקודיאק אפשר למכור במחיר מאוד רווחי (כי קונים בזול ומוכרים ביוקר) ואת ה- 5008 פחות (כי קונים ביוקר ומוכרים בזול), זה גוזר לחברת הליסינג עלות גבוהה יותר שהיא כמובן מעבירה לצרכן. זה בדיוק מה שטענתי מלכתחילה.

ואני מבין מדבריך בשרשור זה ומהעובדה שלא ענית בשלילה לשאלתי, שיש לך קשר ללובינסקי.

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 3 שעות, ronrcz כתב:

אובייקטיבי גם אתה לא,בגלל ששרשמתי לך משהו שלא מצא חן בעיניך אתה משמיץ אותי אישית בכל הזדמנות,אתה צריך לקבל שלאנשים יש דעות שונות משלך ,וגם אם זה לא ממש מוצא חן בעיניך,אתה לא יכול לבוא ולמרוח דפים שלמים של השמצות במקום להתייחס לשרשור עצמו ולנסות לפחות לעזור לפותח השרשור,מה עוד שזה לא פורום נקמות,זה פורום רכב.

זה ממש פשוט,והתשובה כי הם יכולים.

אני לא משמיץ אותך, וסליחה אם זה השתמע כמשהו אישי.  אני מעביר ביקורת על כך שיש סוג של בעיתיות במסיונריות שלך בכל הנוגע למותג. מותר לאהוב אותו ומותר להיות פאנבוי. יותר מכך, אני שמח שיש כאלה כי יש מספיק אחרים שתקועים בסטיגמות ישנות ואוהבים להשמיץ את פיז׳ו ואת הצרפתיות בכלל בכל הזדמנות. העניין הוא שנראה לפחות שאתה עושה זאת על ידי השמצה וביטול מתחרים (גיר דפוק, מנועים דפוקים, פלסטיקים מתקלפים וכו׳ וכו׳) וזה לא לעניין. 

ולגבי, סלח לי אבל ביום שארגיש שאני לא אובייקטיבי או שלא ארגיש צורך לציין זאת אם כן, אקוד קידה ואפסיק לתרום לפורום. 

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי פלסטיקים וכדומה, נהגתי על פיאקסו שנים רבות, למעט תריס מזגן שנשבר על ידי אחד הילדים הרכב לא קרקש ולא נשבר שום דבר מעולם, לא בוצע שום כניסה למוסך בנושא. והרכב לא ננהג בעדינות יתירה.

מנוע ושאר דברים אמינים בהחלט,אך היו בלתמים אופיינים לרכב.

אני אישית תחזקתי בתחזוקת יתר את הרכב ולכן שלמתי לא מעט על העניין, כנראה מיותר, לפחות חבר הפורום שקנה ממני מרוצה מאוד.

מבחינת אמינות וכדומה הייתי קונה 5008 חדשה בלי לחשוב פעמיים.

יש איזה ניגוד בעיני במנועי הבנזין 1.6 שהם פשוט חיות רעות מוצלחות מאוד (אך שתייניות בלחיצה הוגנת מתבקשת...) מול הדיזל שהם די עצלות בעיני למרות שלא חסר להם מאומה, אולי כי הכיוון העתידי הוא היברידי או חשמלי אז זה נשאר כך.

מדוע מנוע 2.0 דיזל כל כך יקר? עד לפני מספר שנים הוצעו בפיקאסו במחירים הגיוניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, robertf כתב:

אני לא משמיץ אותך, וסליחה אם זה השתמע כמשהו אישי.  אני מעביר ביקורת על כך שיש סוג של בעיתיות במסיונריות שלך בכל הנוגע למותג. מותר לאהוב אותו ומותר להיות פאנבוי. יותר מכך, אני שמח שיש כאלה כי יש מספיק אחרים שתקועים בסטיגמות ישנות ואוהבים להשמיץ את פיז׳ו ואת הצרפתיות בכלל בכל הזדמנות. העניין הוא שנראה לפחות שאתה עושה זאת על ידי השמצה וביטול מתחרים (גיר דפוק, מנועים דפוקים, פלסטיקים מתקלפים וכו׳ וכו׳) וזה לא לעניין. 

ולגבי, סלח לי אבל ביום שארגיש שאני לא אובייקטיבי או שלא ארגיש צורך לציין זאת אם כן, אקוד קידה ואפסיק לתרום לפורום. 

תשמע אני לא מתכוון להתווכח איתך מעל דפי הפורום,זה לא מעניין אף אחד ולא בשביל זה הוקם הפורום.

אתה מתעלם מכל הפעמים שהמלצתי על רכבים אחרים כמו פוקוס,מאזדה 6,טויוטה קאמרי ועוד רבים וטובים.

לא משנה בכלל מה דעתי לגבי הרכבים,אתה לא יכול בפורום רכב להגיב נגדי אישית גם אם הדעה שלי לא מוצאת חן בעיניך,לגבי כל הקשור לרכבים עצמם תגיב חופשי ,בשביל זה כולנו כאן. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1144 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...