Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאמר: ההאמר חוזר מהמתים

yoav911gt2
שימו לב! השרשור הזה בן 1290 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא.

לפולקסוואגן אין פגמים כאלה בייצור.

שלא נדבר על טויוטה שיעול הייצור שלהם ראוי להערצה וההשפעה שלהם על שיטות עבודה וייצור גם כן.

אז לא.

אני בטוח בזה שה ID3 של VW, מיוצרת הרבה יותר טוב מה 3 של טסלה בשנה הראשונה, ויש מצב שגם כיום.

הרכבים של טסלה הם לא פרימיום אחד אחד. יש ספק גדול בכלל על אם ומתי נראה את הסייברטראק הזה ואיך הוא יראה.

השנה 2020, לא 2017. אפשר להסתכל אחורה ולראות את כול השקרים של מאסק שלא התקיימו, אפשר לצפות בכול הבעיות שהיו.

לא רשמתי שום דבר לא מבוסס בהודעה ההיא.

ואני אפילו לא טסלה הייטר, פשוט צריך להסתכל מציאותית.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע האם לקרוא לזה שקרים.

יש למאסק בעיה עם הפה שלו, והוא נכנס יותר מדי פעמים לקטע של הטרלות בטוויטר כמו איזה noob אבל זה יותר קטע של מגלומניות מובנית (שהיא חלק בלתי נפרד מהאישיות) מאשר הטעייה מכוונת.

במילים אחרות, אם בוחנים רק את המעשים בלי לשקול אף מילה שהוא אמר - מדובר בגאון. המהפיכה שעשה בתחום החלל תהדהד עוד זמן רב, ואין מי שידביק אותו שם כרגע. עולם הרכב שונה לגמרי - לקח הרבה זמן אבל שאר היצרנים הדביקו את הפער בסופו של דבר.

אני לא חושב שרכב חשמלי זאת מהפיכה. זאת אבולוציה, התפתחות הדרגתית ואיטית מאוד בעולם הסוללות שהביאה אותנו למצב הנוכחי. להבדיל, הגישה שמגדירה רכב כמעין גוש חומרה שמתעדכן תדיר כמו פלאפון או דפדפן - זאת מהפיכה.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי טסלה אני בספק אם היצרניות המסורתיות היו ממהרות להוציא את שלל הדגמים החשמליים שהן מוכרות היום ואת מאות המיליארדים שמושקעים בתחום.

יותר סביר שהיינו ממשיכים לראות בעיקר רכבי קונספט ופיילוטים קטנים.

טסלה משכה את שאר התעשייה קדימה והאיצה את מה שהיצרנים השמרניים היו מעדיפים לדחות. וזאת התרומה העיקרית שלה למהפיכה החשמלית.

• אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה האם גם ההאמר הזה BULLETPROOF כמו הטסלה? 😆.

גם אני אהבתי את העיצוב ויכולת פירוק חלקי הגג כו', ניראה מצויין.

נ.ב: מעניין אותי היום שבו ניראה מירדף בשידור חי אחרי פושע הנימלט בסייברטראק בזמן שיורים עליו LOL.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1290 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...