Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האצ'בק עד 60 אלף ש"ח

shmizan
שימו לב! השרשור הזה בן 1287 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים 😃

לאחר שהניסאן הוותיק כנראה גוסס, אני בתהליכי חיפוש רכב.

אני מחפש האצ'בק (רגיל או סטיישן) כלשהו משנת 2015 ומעלה, עם לפחות 300 ליטר בתא מטען.

גר בבאר שבע אז לצערי לא יכול לקנות יפניות (מכת גניבות ופריצות איומה מצד הבדואים באיזור).

הדרישות שלי די מינימליות, אני לא רגיש לרעשי כביש, לא זקוק למזגן מפוצל וכו'.

חשוב לי בלותות' מתפקד (שיחות ומוזיקה) במערכת המולטימדיה המקורית, ציונים גבוהים במבחני בטיחות, ורכב אמין יחסית.

בהחלט יכולה להיות נהיגה בפקקים מדי פעם (לא יודע כמה זה פוסל גיר רובוטי).

אין לי תבנית נסיעה עירונית\בין עירונית ספציפית (ולא ארצה להתחייב לאחת).

כאמור מחפש עד 60 אלף ש"ח עם אפשרות קטנה להתגמשות.

(כרגע בורר רכבים עד יד שניה ועד 60 אלף קילומטר)

אילו דגמים מומלצים קיימים?

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק פיג'ו 308 סטיישן.
רק תיקח בחשבון עלות החלפת רצועת טיימינג ( נקודה רגישה במנועים 1.2 טורבו בנזין). כדאי מאוד להקדים החלפתה.
חוץ מזה רכב מוצלח מאוד, נוח, חזק. גיר אוטומטי מוצלח.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד הצעות?

לאחר ניסיון לא טוב עם פג'ו, מעדיף להתרחק..

שוקל כרגע i30cw אבל ההיצע (ביד 2) לא קיים עבור רכבים עם קילומטראז' נמוך.

שוקל גם kia ceed סטיישן, רנו מגאן סטיישן ורנו קליאו סטיישן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שרשמת בתקציב שלך מגיע עם גיר רובוטי כפול מצמדים. בגרסאות דיזל הגיר של קיה/ רנו מחזיק טוב יותר מאשר בגרסאות בנזין.
אם יש לך הרבה נסיעות בעיר/ פקקים, תשקול בכל זאת פיג'ו 308 שיש לה גיר אוטומטי יפני.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Gavrikהתושבים מדווחים בעיקר על גניבות של רכבים פופולריים בפזורה ובמגזר - טויוטה (לחבר ניסו מספר פעמים לגנוב את הצמיגים), הונדה, מאזדה גם (פחות), והשאר - לא באופן חריג.

לגבי הגיר, אני לא מתכוון לנסוע בפקקים באופן קבוע, אבל זה בלתי נמנע לפעמים, ולא היית רוצה להיות עם תחושת מועקה בכל פעם שאני נתקע בפקק, שהנה אני דופק את הגיר.

כמה זה משמעותי בכלל? מה עושה כל מי שקונה את הרכבים האלה?

גם האצ'בק רגיל הולך - לא חייב סטיישן, אבל אני צריך שיהיה תא מטען 300 ליטר לפחות לפני קיפול מושבים (המוטיבציה היא להיות מסוגל לקנות דברים ולסחוב בעצמי, רק דוגמה אחת מיני כמה - כיסאות גינה שלא נכנסו לי ברכב רגיל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול השכל אומר פיגו 308 \ C4 אלו לא רכבים גניבים ויציאו תמורה נהדרת ומגלים אמינות טובה כול עוד מטופלים כראוי ובגלל התדמית של צרפתיות נמכרים במחירים זולים ב15-10 אלף מרכבים מקבילים.

אם לא I30\I30CW תהיה אופציה טובה כמו שיואב אמר עד 2015 כי ב2015 החליפו לגיר רובוטי שהוא פחות טוב.

עריכה אחרונה על ידי Gavrik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1287 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...