Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 6 דקות, Night Driver כתב:

זה בסדר. אני קצת יותר זקן.

ולאוכל טוב יש ריח טוב.

אוכל טוב מריח מצויין, אבל כשאתה לא מריח...אתה לא מריח.

לטוב ולרע... אתה לא מריח אוכל טוב (מה שחד משמעית פוגע גם בטעם) אבל היי... אני דורך חופשי על חרא של כלבים ולא מזיז לי , שלא לדבר על זה שגם דיאודורנט נהפך אצלי מיותר...מי שסובל שיסבול 😂

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביליתי 3 חודשים בלי חוש ריח עד שבמקרה הגיעה דלקת גרון.

האנטיביוטיקה שקיבלתי לדלקת הגרון החזירה את חוש הריח ביומיים. הסתבר שנשארה דלקת עיקשת ללא תסמינים בסינוסים שהפריעה לחוש הריח לחזור.

קרה בדיוק אותו דבר שנה לאחר מכן. כיום אני מריח להנאתי (ולפעמים לא להנאתי....)

עוד חבר במשרד שמע על הסיפור ולקח אנטיביוטיקה ללא הנחיית רופא למשך 3 ימים. החזיר לו מיד את חוש ריח אחרי 5 חודשים שלא הריח כלום.

ממליץ להתייעץ עם רופא ולנסות לברר לגבי האפשרות

• מעניין 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Pika007 כתב:

ביליתי 3 חודשים בלי חוש ריח עד שבמקרה הגיעה דלקת גרון.

האנטיביוטיקה שקיבלתי לדלקת הגרון החזירה את חוש הריח ביומיים. הסתבר שנשארה דלקת עיקשת ללא תסמינים בסינוסים שהפריעה לחוש הריח לחזור.

קרה בדיוק אותו דבר שנה לאחר מכן. כיום אני מריח להנאתי (ולפעמים לא להנאתי....)

עוד חבר במשרד שמע על הסיפור ולקח אנטיביוטיקה ללא הנחיית רופא למשך 3 ימים. החזיר לו מיד את חוש ריח אחרי 5 חודשים שלא הריח כלום.

ממליץ להתייעץ עם רופא ולנסות לברר לגבי האפשרות

מחזק את העניין עם האנטיביוטיקה אבל אצלי דווקא לקחת תרופות ללא מרשם, אצליח במידה טובה יחסית. כנראה שלקחת תו"כ המחלה עזר מאוד - אאל"ט התחלתי לקחת לקראת סוף המחלה תרופות ללא מרשם. לא יכול לבסס שום דבר ולא בטוח שדווקא תרופות ללא מרשם עזרו ואולי דווקא משככי כאבים עזרו.

היום מריח כמו שתמיד היה לי את היכולת.

הזכרון מצד שני לא משהו בכלל.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

היי, נדבקתי בקורונה אחרי כמעט שנתיים מהפעם הראשונה.

1. כמה זמן אחרי ההחלמה אפשר להידבק שוב? אם נגיד יומיים אחרי אני אשב בחדר סגור ואצחק עם חולה קורונה לא יקרה לי כלום? אני שואל כדי לדעת אם יש פרק זמן בטוח.

2. אם אני נמצא בחדר סגור האם מזגן עובד יכול לעזור או דווקא להחמיר את הסיכוי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. בדרך כלל מקובל לפחות 3 חודשים, אבל זה לגמרי לא צפוי. זה הזמן הנדרש אחרי החלמה ולפני קבלת חיסון. אני נחשפתי בצורה מאסיבית לקורונה למעלה משנה אחרי שחליתי ולא נדבקתי, אבל זה אנקדוטלי ונראה שזה אישי וגם די אקראי.

2. אין קשר למיזוג. בזנים המוקדמים היה קשר לשהיה בחדר סגור (כן או לא ממוזג), לא יודע מה אומרים האפידמיולוגים היום.

3. משרד הבריאות לא פרסם נתוני קורונה כבר 3 שבועות. בד״כ מפרסמים ביום א׳, סקרן אם יפרסמו היום.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, עדי-אל כתב:

מה נסגר עם קורונה, בדיקות, בידודים וכו'?

אישתי אומרת שאולי יש לה

קח שאלה אחרת, מה זה משנה?

ואם זה סתם שפעת? שתשב בבית, תנוח, ותחזור לעבודה אחרי שהיא מחלימה. אין בונוס על קורונה וכבר לא מקבלים גולדה מהחברים על צילום של מקל עם 2 פסים (אלא אם זה היריון ואז אפשר לפרגן).

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הדבר היחידי שעדיין רלבנטי זה לא לבוא במגע עם אנשים מבוגרים, מסתבר שהם עדיין מתים מזה (אבא של חבר של אחי נפטר לפני שבוע מקורונה...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כשחולים עם חום גבוה עדיף להישאר בבית ולא לבוא במגע עם אף אחד, גם אם זה לא בטוח קורונה.

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, יובל .מ. כתב:

אין כלום היום. כמו שפעת, צינון או שיעול.

1. שפעת זה לא צינון.

2. שפעת, צינון או שיעול, הם סיבה מספיק טובה להשאר בבית ולא להדביק אחרים. (מי שחולה. אני לא מצפה שאנשים ישארו בבית על כל נזלת או עיטוש)

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, פינדר כתב:

1. שפעת זה לא צינון.

2. שפעת, צינון או שיעול, הם סיבה מספיק טובה להשאר בבית ולא להדביק אחרים. (מי שחולה. אני לא מצפה שאנשים ישארו בבית על כל נזלת או עיטוש)

כפרה עלייך פינדר אתה עוד פעם לא קורא תגובות:

"

קח שאלה אחרת, מה זה משנה?

ואם זה סתם שפעת? שתשב בבית, תנוח, ותחזור לעבודה אחרי שהיא מחלימה. אין בונוס על קורונה וכבר לא מקבלים גולדה מהחברים על צילום של מקל עם 2 פסים (אלא אם זה היריון ואז אפשר לפרגן)."

ה"אין כלום" מתייחס לזה שאין הגבלות רשמיות מהמדינה/ימי בידוד או דרישה לבדיקות. זה לא מעניין אותי מה יש לבן אדם שמגיע למשרד שלי, מבחינתי חולה זה חולה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...