Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

בתאריך 15.9.2023 בשעה 12:22, פינדר כתב:

מתארגנים בחיפזון לערב חג מצומצם בבית.

מרגיש שהחזירו אותי ל2020.

החזרת את עצמך אולי. אצלי בסביבה כל מיני חוטפים בצורה אקראית, וזה עובר. לא משנים תוכניות.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, hans כתב:

החזרת את עצמך אולי. אצלי בסביבה כל מיני חוטפים בצורה אקראית, וזה עובר. לא משנים תוכניות.

לסכן אנשים אחרים במודע, זה חוסר אחריות ואגואיזם צרוף. לא רק בקורונה. גם אם היה חולה בשפעת או סטרפטוקוק, היינו נשארים בבית.

בטח כשבארוחת החג יש אנשים מבוגרים ואחיינית של אשתי, שבדיוק סיימה אשפוז ממושך אחרי ניתוח מורכב.

• אהבתי 2

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אחרי סוכות. יתחילו מבצע חיסונים. בכל הקופות. חסונים של מודרנה.

מעניין למה פיזר עוד לא הוציאה חיסונים מעודכנים.

https://www.mako.co.il/health-news/local/Article-88c357fcb3aea81026.htm

מבצע חיסוני הקורונה יוצא לדרך אחרי סוכות: כל מה שחשוב לדעת

ב-8 באוקטובר, מיד אחרי סוכות, יחל מבצע חיסוני קורונה ברחבי הארץ. מי יוכל להתחסן והיכן? mako בריאות עושים סדר. 

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המבצע הזה מגיע באיחור. לפי מה שאני מבין, אנחנו כבר בירידה של גל ההדבקות.

אצלי במשפחה כבר שלושה חלו. שניים מתוכם, הבת שלי ואני, נדבקנו בפעם הראשונה, אחרי שחמקנו מהנגיף למעלה מ3 שנים.

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לדעת. בשבוע שעבר חל יום כיפור, כך שיומיים לא היו בדיקות רשמיות, מה שמוריד את אמינות המעקב שגם כך מאוד לא אמין.

אכן בשבוע שעבר ירידה חדה במספר המאומתים הרשמי היומי וגם במספר המאובחנים כקשים, מצד שני עליה במספר המאושפזים. נראה שצריך להמתין עוד שבוע - שבועיים לפני שיהיה אפשר להכריז על מגמה.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, פינדר כתב:

אצלי במשפחה כבר שלושה חלו. שניים מתוכם, הבת שלי ואני, נדבקנו בפעם הראשונה, אחרי שחמקנו מהנגיף למעלה מ3 שנים.

כמו בזנים קודמים, גם כאן אין בדיוק התנהגות ברורה של הנגיף.

תחילת  שבוע שעבר עובד הגיע חולה לעבודה, שרד חצי יום תוך כדי שהוא נמצא באותו חלל משותף, ודיבר עם אנשים במהלך היום, ללא מסכות וללא כלום. בערב דיווח שהוא חיובי לקורונה.

נכון לעכשיו אף אחד ממי שהיה איתו במגע לא נדבק. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בריאות!

ואם קצת משעמם לך בין הנזלת לאפצ׳י או שאתה כבר מתחיל להרגיש את ה״לונג קוביד״ מבעבע אצלך בסימפונות אז אתה מוזמן לקרוא מאמר קצר מהתקופה שבה המדע היה קצת יותר מדעי והרבה פחות קיקיוני: https://bjgp.org/content/bjgp/37/298/212.full.pdf

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטח גם נוסע ברכב מ1987, מהתקופה שרכבים היו הרבה יותר רכביים מהקקמייקה שיש לנו עכשיו.

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שגם העורך של הלנסט (תגלל) נוסע ברכב מ1987 ובטח הוא גם מאמין שהארץ שטוחה, 5G וחיזרים מפרוקסימה קנטאורי (ככה? עשיתי נכון?):

https://www.thelancet.com/action/showPdf?pii=S0140-6736(15)60696-1

יפה שתיקה לחכמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, omerkot כתב:

רק בריאות!

ואם קצת משעמם לך בין הנזלת לאפצ׳י או שאתה כבר מתחיל להרגיש את ה״לונג קוביד״ מבעבע אצלך בסימפונות אז אתה מוזמן לקרוא מאמר קצר מהתקופה שבה המדע היה קצת יותר מדעי והרבה פחות קיקיוני: https://bjgp.org/content/bjgp/37/298/212.full.pdf

עד היום אני מצטער שלפני 30 שנה לא סחבתי מהאורתופדים את הריסון (ספר היסוד של הרפואה הפנימית) מהדורה ראשונה או שניה (תמורת המהדורה הלפני אחרונה ששכבה אצלי בבית). פריט היסטורי שאפשר ללמוד ממנו כמו ממגילות ים המלח.

המאמרים שהבאת בהחלט מבטאים את ההיסטוריה. נדמה לי שבאותן שנים המילה hysteria כבר היתה טאבו במקומותינו, היו ביטויים אחרים. ולתסמונת המתוארת קראנו ״עייפות כרונית״ (chronic fatigue) וייחסנו לנגיפים אחרים. בלשון העם היא נקראה ״מחלת היאפים״. ואגב, גם מקור המילה ״היסטריה״ מעניין.

לזכות מי שכותב על הקוביד הממושך יאמר שתמיד מציינים שמדובר במשהו לא מוגדר היטב, ולכן צריך להיות זהירים בפענוח הנתונים. אני כבר כמעט לא נתקל במונח הזה, וגם אם כן מדובר במספרים הרבה יותר קטנים מאלה שהועלו לפני שנתיים. 

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזדיינתי גם אני.
כבר כמה ימים מתהלך עם תופעות רגילות של אלרגיית עונות מעבר (אני רגיל לזה);
נזלת שקופה. יש טעם, יש ריח, אין שום דבר חריג מעבר לזה. עבדתי רגיל השבוע ואפילו מעבר לרגיל. לא הרגשתי שום דבר חריג.
דווקא היום שהרגשתי שתופעות האלרגיה פוחתות, עשיתי בדיקה (כמובן בגלל לחץ של האישה שלא נדביק עוד אנשים בערב חג - אז אמרתי יאללה, נעשה בדיקה רק שתרד ממני... - וכמובן, גיליתי שהיא שוב צדקה).

אגב, יצאו בדיקות משולבות גם לקורונה החדשה\ישנה + שפעת A ושפעת B.
קניתי הבוקר את הנ"ל ואכן יצאתי חיובי. אח"כ השתמשתי בקיט בדיקות שקניתי לפני כמה חודשים - וגם שם, חיובי. לא יודע אם זה מעיד על כך שנדבקתי בזן "ישן" או שמה הבדיקות הישנות מזהות גם את הזנים ה"חדשים" שיש עכשיו.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 50 דקות, איציק נ. כתב:

הזדיינתי גם אני.

לפני 51 דקות, איציק נ. כתב:

לא הרגשתי שום דבר חריג.

אז למה הזדיינת?( בהנחה והתכוונת בקונטקסט הנוכחי :))

אין מה להתרגש שיצאת חיובי בבדיקת קורונה אם זה לא הפך אותך לסחבה לכמה ימים. 

הדבר הזה איתנו לעוד המון המון שנים, וכניראה כול אחד מאיתנו יהיה חיובי לקורונה עוד 30 פעמים במהלך חיינו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...