Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 19 דקות, sperial כתב:

כמובן שהיה כל שאר ציוד ההתמגנות. אם עשית פעם תרגיל אב"כ אתה יכול להשוות זאת למי שמשתמש במסיכה של הג"א למי שמשתמש במיגון מלא של צוות רפואי.

עשיתי את שניהם ומעדיף תרגיל אב"כ.

אישרו לי להיכנס לשכנע את אבא שלי להישאר באשפוז (כל מי שמגדל עירקי מבוגר יודע כמה הם עקשנים). אוהל אב"כ הרבה יותר סימפטי.

• רעיון טוב! 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש זנים חדשים, יש גל חדש, יש בדרך חיסון חדש.

חוץ מזה, צריך לגובב, אבל הגיבוב הראשי נרדם. אהההה, יש הרבה מתנות מהממשלה, השאלה מי מקבל אותן. ממליץ לעקוב אחר השרשור הפוליטי. :wink:

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, sperial כתב:

חוץ מזה, צריך לגובב, אבל הגיבוב הראשי נרדם. אהההה, יש הרבה מתנות מהממשלה, השאלה מי מקבל אותן. ממליץ לעקוב אחר השרשור הפוליטי. :wink:

למתי מתוכנן?
אני מחוסן 5 פעמים (4 לרגיל + 1 ביווילנט), עברו כבר 9 חודשים מהחיסון האחרון, מחכה בכיליון עיניים לעוד אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוכנן חיסון מעודכן יחד עם חיסון השפעת השנתי. בדומה לחיסון החמישי (ביוולנטי - אומיקרון שניתן בסתיו 2022) מיועד לקבוצות סיכון, בעיקר בני למעלה מ-65. לא יכיל יותר את הרכיב של הזן המקורי.

אגב, יש מדינות, למשל קנדה, בהן ניתן כבר החיסון השישי, אם כי איני יודע איזה הרכב, אני מניח שזה מלפני שנה.

אני מניח שכל מי שירצה יוכל לקבל את החיסון, גם אם אינו בקבוצת סיכון. יכול לומר שאחד הבנים שךי, שממש אינו שייך לקבוצת סיכון, גיבל אותו באוקטובר בלי שום שאלה.

• אהבתי 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.9.2023 בשעה 17:28, ALÞћÃ כתב:

הקורונה מרימה ראש. חבר'ה במשרד נופלים כמו זבובים וחוטפים את זה בינוני+, אנשים נושקים ל-40c' ומושבתים לאיזה שבוע~ בכיף.

#רקומר

אוף טופיק מותר לשרשר פה שאלת עבודה ספק חוקי ספק התעללות בעובד? (צריכת ימי חופש מהעובדים בכח)

או שנכתוב ונחכה שיעבירו לשרשור מתאים.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.9.2023 בשעה 17:24, sperial כתב:

מתוכננות הרבה מתנות מהממשלה אבל רק אם אתה אוהב לקבל את כל הז%ן

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה? אילו היית בחור ישיבה היית מדבר אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הייתי בחור ישיבה לא היה לי אינטרנט כדי לגלוש פה.

עריכה: ואת הז%ן הייתי מקבל כבר מהרבי.

עריכה אחרונה על ידי Night Driver

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוזרים לבדיקות PCR. בבתי החולים.

https://13tv.co.il/item/news/domestic/health/gdi92-903698733/?pid=507

בשל העלייה בתחלואה בקורונה: הנחיות חדשות לבתי החולים

משרד הבריאות הורה לבתי החולים לבצע בשלושת השבועות הקרובים בדיקות PCR לכלל המטופלים במחלקות פנימיות, זאת על רקע העלייה בתחלואה בווריאנט BA.2.86 של נגיף קורונה, שהוא "גלגול" של אומיקרון.

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שמדובר באיזה בלון ניסוי כדי לנסות להבין מה מצב התפשטות הקורונה באוכלוסיה. אז כמובן שאוכלוסיית המתאשפזים בפנימיות אינה מייצגת את האוכלוסיה הכללית, אבל כנראה שמאפשרת הסקת מסקנות כלשהן לגבי אוכלוסיות בסיכון גבוה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר מדי כתבות בסגנון הזה. גם בערוצי הטלוויזיה

יש כבר זן דומיננטי והוא לא ממש קל.

אשתי סובלת כמעט שבועיים ממנו. במיוחד בלילות.

נזלת, גודש באף, התעטשויות ומה לא...

אם עד עכשיו לא היו לי תסמינים כלל, יש סיכוי שהם יופיעו באיזה שהוא שלב ?

למישהו יש מידע לגבי החיסון החדש, על יעילותו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר מדי כתבות זה אף פעם לא בגלל חומרת המצב, אלא בגלל כמה הנושא טרנדי. 

אם לכתבה מסויימת יש טראפיק, ימשיכו לפמפם את הנושא עד שהטראפיק ירד. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...