Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

כן ולא,

ללא החיסונים בזמנו, ובצדק, חשבו שהדבר הזה היה גורם לאקסטרה עשרות אלפי מתים אם לא מאות אלפי מתים. 

מרגע שכן הגיעו החיסונים, הציד מכשפות למי שלא התחסן חיסון בפעם ה-200, ההגבלות, וההקפדה על מסיכות היו מיותרים לגמרי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מקבל את זה שהיה צדק בטענות שהחיסונים ימנעו עשרות/מאות אלפי מתים. גם במקור זו היתה תועמלנות פרופר. חשוב לציין/להזכיר שהמחקרים המבוקרים של החיסונים שניתנו כאן הראו באופן די קונסיסטני שיעורי תמותה גבוהים יותר דווקא בקבוצת החיסון לעומת קבוצת הביקורת (כשבשתיהן המספרים היו נמוכים מאוד ורק הפרשנות שניתנה לסיבות המוות היתה שונה).

לגבי זה שגם הבדיקות הישנות עדיין עובדות היטב למרות השתנות הוריאנטים... עיניך הרואות שהם פשוט לא השתנו יותר מדי ועובדתית זה עדיין אותו נגיף. לעובדה הזו, אגב, יש גם השלכה על הטענות סביב התועלת בעדכון החיסונים כי כל זמן שחלבון הספייק לא השתנה יותר מדי (אותו החלבון שמשמש לבדיקות האנטיגניות כמו גם לחיסונים) הרי שלא צפויה תגובה חיסונית שונה (ע"ע אפקט הוסקינס/החטא האנטיגני הקדמון).

ורק בריאות גם לך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי בעיה שיקראו לזה שפעת, אני פשוט רוצה לדעת מה יש לי כי ברור שאפילו שפעת יכולה להיות קריטית לבני 65-70 ומעלה - ואם אפשר להיזהר ויש מקדמי ביטחון לקחת, אז תפדל.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, omerkot כתב:

...חשוב לציין/להזכיר שהמחקרים המבוקרים של החיסונים שניתנו כאן הראו באופן די קונסיסטני שיעורי תמותה גבוהים יותר דווקא בקבוצת החיסון לעומת קבוצת הביקורת (כשבשתיהן המספרים היו נמוכים מאוד ורק הפרשנות שניתנה לסיבות המוות היתה שונה).

...

מוזמן לתת קישור למחקר מבוקר שכזה (שהתנהל על ידי מכון מחקר מוכר ורשמי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקרוא לזה "שפעת עם יחסי ציבור" זו ועות. השפעת הרבה פחות מדבקת,,אבל יותר מסוכנת למי שנדבק. יד גם ההבדל לגבי פגיעה בילדים.

@omerkot האם אתה מוכן להביא מובאות למחקרים שהראו עליה בתמותה עם חיסונים? כי צה שטני מכיר זה דווקר חרידה בבתחלואה קשה ןבתמותה. 

@Night Driverלמה אתה קורא "שפעת"? בלי אבחנה מעבדתית זו לכל היותר "מחלה דמויית שפעת" שיכולה להגרם על ידי אינספור נגיפים שגורמים תסמינים של דרכי הנשימה בעליונות.

אגב, @omerkot,נראה שיש,לך זכרון קצר מאוד. עד הופעת האומיקרון נגיף הקורונה היה אלים וגרם הרבה אשפוזים ותמןתה. יש לקהל נטיה לשכוח את התקופה שבה מתו 100 איש ביום מקורונה, ובתי החולים נאלצו לצמצם הרבה טיפולים בגלל ריבוי מאושפזי הקורונה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

חה חה.

אז מסתבר שהולנד בגל שיא של קורונה. אני כבר חטפתי פעם שניה אבל עבר הרבה יותר קל מפעם.

בסופו של דבר נראה שחוץ מאולי להזכיר בחדשות - לאף אחד לא אכפת.

בנוסף, נראה שאחרי שנה/שנתיים קורונה ומהפכת ה"לעבוד מהבית" אנשים עדיין מגיעים חולים לעבודה, שזה כמובן כיף כיף כיף לי, כי כול המשרד משתעל והאיוורור בחורף שואף לאפס.

כיף

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בארץ יש עליה באימותים - בשבוע שעבר בממוצע 65 ביום, ויש בחודש האחרון עליה הדרגתית במספר המאומתים היומי הממוצע. מן הסתם קצה הקרחון, אנחנו במלחמה וכמובן שהקורונה נדחקת לשוליים. אישית אני מציץ בדיווח השבועי של משרד הבריאות, מתוך סקרנות גרידא. חוץ מזה, כנראה שנגזרות האומיקרון לא גורמות מחלה קשה מדי, נכון לאתמול יש בארץ 10 חולי קורונה במצב קשה, והנפטר האחרון מדווח בסוף נובמבר.

מבצע החיסונים המעודכנים (אעל״ט הפעם דווקא מודרנה) היה אמור להתחיל ב-8 באוקטובר, כנראה שמתבצע לגמרי בעצלתיים. לא נתקלתי בשום פרסומים המעודדים להתחסן (גם לא זכורים לי פרסומים לקראת המבצע, לפני פרוץ המלחמה). אישית לא חיפשתי מרכז חיסונים למרות שאני בקבוצת סיכון (מעל גיל 65), אחרי שלפני 4 חודשים ספגתי מאשתי ממטרים של ליחה ספוגת sars-cov2 ולא נדבקתי. האמת שלפני שנה וחצי ישבתי במכונית יומיים עם בני שהתברר שחלה, לא אשתי ולא אני נדבקתי, אבל חטפתי כעבור שבועיים, כנראה בעבודה. אין חוקים.

הרשויות בארה״ב מדווחות על עליה בתחלואה בקורונה על ידי כמה תת זנים של האומיקרון, מודאגות ֶמכל שרק 16% מהמבוגרים התחסנו בחיסון המעודכן (מבוסס XBB.1.5) ומנסות להאיץ באנשים להתחסן לפני עונת החגים.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והם כבר הקפצתם תשרשור. אז באירופה זרקו חיסונים. פגי תוקף. וגם התחיבו לקנות מפייזר.

עד שנת 2027.

https://www.calcalist.co.il/world_news/article/hkowxqt8a

באיחוד האירופי זרקו לפח חיסוני קורונה בשווי 4 מיליארד יורו

לפי בדיקה שערכו באתר פוליטיקו מדינות חברות באיחוד זרקו כ-215 מיליון מנות של חיסונים, זאת לאחר שב-2021 חתמו על חוזה עם פייזר לרכישת 1.1 מיליארד מנות והן נדרשות להמשיך ולרכוש את המנות עד 2027. גרמניה זרקה 83 מיליון מנות חיסונים.

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקורונה של היום אינה הקורונה של 2021. לפני 3 שנים היו כאן 100 מתים מקורונה ביום. ב-3 השבועות האחרונים אפילו לא אחד. חלק מזה הוא התחסנות האוכלוסיה וחלק אבולוציה של הנגיף.

ולהזכירכם את המלחמה על החיסונים ב-2021. כבר שכחנו איך מדינות אירופה נלחמו זו בזו על כל מנה. עם כל אי הסבילות שלי לנתניהו המהלך שלו מול פייזר היה מבריק, יש לו חלק חשוב בכך שאנחנו נהנים כיום מרמת חסינות  גבוהה.

• רעיון טוב! 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעוונותיי, אני מבלה הרבה לאחרונה בשדות תעופה ובחלקי פנים שונים של מטוסים... מה שאומר שבשנה האחרונה חטפתי פעמיים קורונה!

גם כיום, כשזה נהפך לזן קליל שאנחנו חיים איתו בקלות בלי סגרים והגבלות...איך אומרת הפולניה... כיף גדול זה לא היה.

פעמיים שכבתי 5 ימים במיטה כמו חתול דרוס שמחשב לאחור את קיצו.

בלית ברירה, נהפכתי לאלה בשדות תעופה / מטוסים שלא מורידים מסכה לשניה.

מה שכן, עם פעמיים שחליתי בשיא הקורונה ופעמיים בשנה האחרונה... חוש ריח כבר כנראה לא יהיה לי כי כרגע יש לי משהוא כמו 5% יכולת שיורית להריח

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אתה לא מתפקד כשאתה חולה כי אתה מזדקן.

ולגבי חוש הריח נסה אוכל טעים ותראה איך מריחים אותו.

הפעם הראשונה שחטפתי היתה נטולת תסמינים לחלוטין. בשנייה בחול המועד היו תסמינים לפי הספר אבל לא סוף העולם.

בכל מקרה מתכוון ללכת להתחסן שוב.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראת לי זקן???🤷‍♀️

חוש הריח... איך קשור לאוכל טעים? זה בדיוק ההפך.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...