Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיבוי נורת ECO בקיה פורטה 2017

Or Ben Shushan
שימו לב! השרשור הזה בן 1317 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, חיפשתי ברשת איך לכבות, וברוב הסרטונים יש כפתור ECO מתחת להגה מצד שמאל, אצלי אין כפתור כזה, מישהו יודע איך מכבים?

ECO.jpeg

עריכה אחרונה על ידי Or Ben Shushan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, asix כתב:

ליד ידית ההילוכים יש כפתור שרשום עליו drive mode.
תלחץ עליו והמנורה תהפוך מ eco ל sport.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

לא חושב שיש שם כפתור כזה.. זה רכב השכרה הדגם הכי פשוט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה חסר הכפתור ליד הידית הילוכים, ניסיתי להכניס מברג וללחוץ בפנים, יש הרגשה של משהו לחיץ אבל הנורית לא נכבית,

מה גם שהנורה נדלקה לא מזמן, ולא זכור לי שהתקרבתי לאיזור ליד הידית הילוכים כדי שזה יקרה

image.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא המיקום של הכפתור. היו כמה דגמים לרכב הזה.
אתה צריך לחפש כפתור שרשום עליו drive mode.
יכול להיות על ההגה, בפנל בצד שמאל , דרך התפריט של המחשב דרך...
מה כל כך מפריעה לך הנורה הזאת?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מוצא drive mode בשום מקום.

ברכב יש מסך מולטימדיה לא מקורי, ואין בהגדרות שלו שום דבר שקשור לתפעול הרכב, על ההגה יש כפתור mode אבל הוא מעביר בין המצבים של המערכת מולטימדיה.

משער שזה אמור להיות קומבינציה של לחיצה על כפתורים כלשהם.

סתם מפריע לי בעין.. 

image.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני מכיר מדגמי קיה/יומדאי אחרים, אין כיבוי לנורה הזו. היא דולקת כל הזמו, כל עוד נוהגים בצורה חסכונית.

תן גז יפה, היא תכבה. תחזור לנהוג רגוע, תדלק שוב. היא רק מראה לנהג מתי הוא נוהג חסכוני, זה לא מוד עבודה של הגיר או של המנוע.

כיסוי הפלסטיק החסר ליד ידית ההילוכים הוא של כפתור שחרור נעילת ידית ההילוכים כשהמצבר ריק או כשיש תקלה במנגנון הנעילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב שמעבר לדיני מבטל את הנורה כי אז השליטה בהילוכים היא של הנהג ולא חסכונית כמו שהאוטו רוצה.

במצב אוטמטי זה כמו שכתבתי, לא ספציפית בדגם הזה אלא בארחים אבל אני מניח שהלוגיקה דומה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם הרכב הזה חודשיים, בחודש הראשון הנורה לא דלקה בוודאות, וגם כשאני לוחץ על הגז, או מעביר למצב ידני בידית הילוכים הנורה לא נכבית,

אין שליטה על מחשב הרכב דרך הtrip, הוא מציג רק קילומטר נסיעה 

D06767F0-12BF-4077-AA38-A2623BC49B57.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1317 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...