Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אני היחיד שלא אוהב שהרכבים נהיים סמארטפון ממונע?

davemustaine87
שימו לב! השרשור הזה בן 1295 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול יצא לי לנהוג בפיזו 5008 חדשה.

אין מה להגיד מלבד שזה רכב מרהיב. פשוט חוויה אפילו רק להסתכל בפנים ולהתרשם. 

אבל למה כמעט הכול מנוהל דרך פאקינג מסך מגע? למה צריך ללחוץ על הכפתורים של הידית ואז לראות מסך כלשהו באיזה הילוך אני? 

זה ניראה הייטקי ומגניב , אבל באמת שאני מעדיף את הקיום של לחצנים וידיות פיזיים, מאשר מסכי וחיישני מגע. 

האם זה רק אני זקן בנפשי, או שיש עוד אנשים שמעדיפים את זה טיפה "מיושן" יותר? 

• אהבתי 5
  • מעניין 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 134
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני לגנרי אתך.

אני חי עם soffkeys ומסכי מגע קרוב ל-30 שנה. יש אפליקציות בהן מדובר באמצעי מצויין. מניסיון קצר עם קקטוס ו-308 מדובר בשיטה שאינה מתאימה לנהיגה. כדי לתפעל מסך מגע באופן בטוח צריך לבקש עזרת הנוסע או לעצור בצד הדרך, מה שלכשעצמו אינו בטוח.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שחלק מהנהגים לא מפעילים שיקול דעת באופן השימוש - התעסקות מיותרת בכביש מעוקל או צומת למשל אשר מסיחה את הדעת וגורמת לסכנה ממשית לסביבה!

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

ממה שאני זוכר, נהגתי בהיברידיות:

הונדה אינסייט,

טויוטה קורולה החדש,

ופריוס,

והיה לי די משעמם,

חשמלי נטו, לא, אך רכבים כאלה גם לא מעניינים אותי, למה שאקנה רכב שאצטרך לחפש מטען בשבילו, צריך לקנות בית פרטי בשביל שאוכל לא לדאוג לזה? למה?!,

ועוד לא הגעתי לזה שהגבלת הטווח היא בכלל בדיחה אחת גדולה.

• אהבתי 1
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה מתלוננים על האופנה שפשתה בקרב יצרני הרכב בשנים האחרונות - לדחוף את כל הבקרות למסך המגע. נשאר לקוות שהיצרנים יקבלו את הפידבק הזה מהשוק ושיחזירו לפחות חלק מהכפתורים בחזרה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לחלוטין מעדיף מקשים פיזיים, אפילו במערכת ברכב בחרתי בדאבל דין בעל מקשים ולא מסך מגע. 

זוכרים את תקופת הסמסים בלחיצות על מקשים לפני הסמארטפונים? יכלת לסמס תוכ נהיגה בשושו ולהשאיר מבט על הכביש (לא מעודד לבצע זאת כמובן), אבל זו סתם דוגמא המעידה כמה תפעול גנרי דרך מסך הוא היסח דעת.

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, wildlands2019 כתב:

^

ממה שאני זוכר, נהגתי בהיברידיות:

הונדה אינסייט,

טויוטה קורולה החדש,

ופריוס,

והיה לי די משעמם,

חשמלי נטו, לא, אך רכבים כאלה גם לא מעניינים אותי, למה שאקנה רכב שאצטרך לחפש מטען בשבילו, צריך לקנות בית פרטי בשביל שאוכל לא לדאוג לזה? למה?!,

ועוד לא הגעתי לזה שהגבלת הטווח היא בכלל בדיחה אחת גדולה.

למה שאני אקנה רכב שצריך להסניף אדים רעילים כדי לתדלק אותו וכשלוחצים על הדושה הוא זז רק לאחר שניה או שתיים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, eladts כתב:

למה שאני אקנה רכב שצריך להסניף אדים רעילים כדי לתדלק אותו

למה אתה מכניס את האף לתוך פתח המילוי בזמן התדלוק ? היום ברוב תחנות הדלק קיימת מערכת למניעת התופעה ואם עדיין יש כמות זעירה של  אדים היא לא מזיקה.

לפני 21 דקות, eladts כתב:

וכשלוחצים על הדושה הוא זז רק לאחר שניה או שתיים?

שניה או שניים או ליתר דיוק אולי עשירית או שתי עשיריות השניה ? ולמה זה צריך להפריע לי ?

לא מכיר רכב כזה. ברגע שאני לוחץ על הדוושה בגולף שלי הרכב מיד נוסע.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, eladts כתב:

למה שאני אקנה רכב שצריך להסניף אדים רעילים כדי לתדלק אותו וכשלוחצים על הדושה הוא זז רק לאחר שניה או שתיים?

כי כך היה מאז ומתמיד,

אז תקנה רכב מסרטן עם קרינה שתגדיל לך זנב, לפחות זה חדש.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם תמשיכו להתלונן, והעולם ימשיך להתקדם.

אחרי ימים ארוכים עם מכוניות חשמליות, לחזור לרכב עם מנוע בעירה פנימית מרגיש כמו ללכת ל SOS ולאמץ טירקס כחיית מחמד, או לחכות לתשע בערב לראות 'מבט' בשחור לבן. 

אפילו נירו פלאג אין מביא איתו חווית נהיגה מתקדמת, כך שאתה שואל את עצמך מי אלה השכנים שלי שעדיין נכנסים לתחנת דלק. 

טוב שאתם לא שואלים אם יש רדיוטייפ עם ראש מתהפך ברכב החדש שאתם קונים, או מינימום צ'יינג'ר, אחרת איך נשמע מוסיקה באוטו. 

העולם מתקדם. 

• אהבתי 3
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 2

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העולם מתקדם זה אחלה אבל לא תמיד ההתקדמות היא לכיוון הנכון.

הביקורות על תפעול מערכות בסיסיות של הרכב דרך מסך מולטימדיה מוצדקות לחלוטין.

תפעול/ הגדרת מערכות מתקדמות שונות של הרכב דרך מסך המולטימדיה עוד איך שהוא יכול להבין ולקבל.

אבל, למה לעזזל צריך כדי לתפעל פעולות בסיסיות ויום יומיות כמו בקרת אקלים, ניתוק סטרטסטופ, כיוון כיסאות חשמליים ועוד להיכנס למי יודע כמה מסכים ולשחק עם המולטימדיה...מסורבל מאד לתפעול ומאד מסיח את המבט והדעת מהכביש וכפועל יוצא גם סיכון בטיחותי ממשי.

סיטרואן/פיג'ו נתפסו חזק לעניין השטותי והדבילי הזה ואותי זה משגע שכדי לכוון המיזוג בסיטרואן C3 של אשתי צריך לשחק עם המולטימדיה ואין שום אופציה אחרת. כנ"ל ביטול הסטרט סטופ....

עריכה אחרונה על ידי KOOKE
  • אהבתי 4
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1295 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...