Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אני היחיד שלא אוהב שהרכבים נהיים סמארטפון ממונע?

davemustaine87
שימו לב! השרשור הזה בן 1296 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 4.9.2020 בשעה 23:41, KOOKE כתב:

העולם מתקדם זה אחלה אבל לא תמיד ההתקדמות היא לכיוון הנכון.

הביקורות על תפעול מערכות בסיסיות של הרכב דרך מסך מולטימדיה מוצדקות לחלוטין.

תפעול/ הגדרת מערכות מתקדמות שונות של הרכב דרך מסך המולטימדיה עוד איך שהוא יכול להבין ולקבל.

אבל, למה לעזזל צריך כדי לתפעל פעולות בסיסיות ויום יומיות כמו בקרת אקלים, ניתוק סטרטסטופ, כיוון כיסאות חשמליים ועוד להיכנס למי יודע כמה מסכים ולשחק עם המולטימדיה...מסורבל מאד לתפעול ומאד מסיח את המבט והדעת מהכביש וכפועל יוצא גם סיכון בטיחותי ממשי.

סיטרואן/פיג'ו נתפסו חזק לעניין השטותי והדבילי הזה ואותי זה משגע שכדי לכוון המיזוג בסיטרואן C3 של אשתי צריך לשחק עם המולטימדיה ואין שום אופציה אחרת. כנ"ל ביטול הסטרט סטופ....

הצרפתיות מעולם לא הצטיינו בדברים האלה בלאו הכי...

ובסופו של דבר, זה לא סוד שקשה לנו לעבור ממשק לאחר שכבר התרגלנו.

מה אני אגיד, כל החיים עבדתי על ווינדוס וכשהביאו לי מאק התחרפנתי, אבל התרגלתי. לאבא שלי הייתה תקופה קשה עם טלפון חכם והיו לו רגעים לא פשוטים בקטע התפעולי, אבל גם זה נעלם אחרי שנה.

קשה לי להאמין שדור שיתרגל לרכבים עם מסכי מגע יתלונן.

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 134
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 7 שעות, wildlands2019 כתב:

@eladts

תמשיך לנשום אדי בנזין?! חחח, זה אומר שאין לך שמץ כמה הרכבים החדשים מזהמים ואני בטוח שאין לך עוד שמץ מה הבדל ביו יורו3 ,5 ,6 וכן הלאה, ועוד אין לך שמץ כמה נזק לבריאות גורם ייצור הסוללות האלה, ואתה עוד מטיף לי מוסר,

את אדי הבנזין אתה נושם כל פעם שאתה נכנס לתחנת דלק. ממש לא משנה באיזה תקן זיהום הרכב שלך עומד. גם אם תבוא לתחנה בכלל בלי רכב ותמלא ג'ריקן תנשום את האדים האלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להתרגל להמון דברים רעים, זה לא עשה את זה טוב. מבוגר בן 70 עם רעד מסוים בידיים. איך אדם כזה בכלל אמור לתפעל מסך מגע בשביל לשנות דברים בסיסיים כמו מיזוג בזמן נסיעה? הבעיה במסכי מגע זה הצורך לשמור על קשר עין עם המסך ויד יציבה עד למגע בנקודה הגרפית, אחרת תלחץ על משהו אחר בגלל התזוזות הקלות של הרכב. עם כפתור פיזי כל מה שצריך זה מבט חטוף והיד מגיע למקום הנכון, קצת מישוש ואתה לוחץ בדיוק על מה שרצית גם בלי להסתכל. וזה רק לפעולה אחת, מה עם כמה פעולות? אז בשביל לשנות טמפרטורה (סתם דוגמה) במסך מגע אני צריך לבהות במסך למשך 2-3 שניות לעומת מבט חטוף אחד עם כפתור פיזי. 

עריכה אחרונה על ידי ch2856
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, ch2856 כתב:

לפני 4 שעות, ch2856 כתב:

אפשר להתרגל להמון דברים רעים, זה לא עשה את זה טוב. מבוגר בן 70 עם רעד מסוים בידיים.  . 

ואיך. אותו קשיש רועד יימצא את הכפתור הזעיר שמפעיל את הסירקולציה, בשורה של שישה כפתורים זהים בתחתית, קרוב להילוכים? 

הכפתורים במסך המגע של הקקטוס גדולים מכל כפתור פיסי והם מול העיניים. אבי, בן 80,מסתדר מצויין. 

בכל רכב חדש לוקח זמן עד שלומדים היכן הכפתורים,רק שבקקטוס אתה לא מוריד את העיניים מהכביש אף פעם

בכל מקרה, העתיד הוא זיהוי קולי. 

• אהבתי 2

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שבסלולרי אני בכלל לא יכול לחשוב על חזרה לטלפון עם כפתורים, כך יהיה עם לוחות הפיקוד לתפעול הרכב.

הכל עניין של הבשלה, הנדסת אנוש. המסכים מאפשרים התאמה הרבה יותר טובה לנוחות המשתמש. זה בתהליך שרק ילך וישתפר. לא יהיו כמעט כפתורים מכניים (אולי איתות, מגבים וכמה על ההגה).

עריכה אחרונה על ידי מיץ פטל
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

ולפחות ב-Velar זה גם עובד על הפנים. תגובה איטית ואתה מוצא את עצמך מחפש את הסמן על המסך

יותר זמן מאשר היית כבר מאתר את האייקון ללחיצה.

עריכה אחרונה על ידי itaysamurai

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, falou כתב:

בכל מקרה, העתיד הוא זיהוי קולי.

רק אם היצרנים יגיעו לרמה של גוגל... ייקח עוד זמן. :-)

הזיהוי הקולי אצלי (2012, מהשנים שזה עוד היה גימיק איום ונורא) הוא מהסוג שמספק שעשוע לילדים ותו לא:

- לוחץ על כפתור

- צורח בכל הכוח עם המבטא הבריטי הכי משובח שאני יכול להעלות על הדעת: CLIMATE!!!!

- הרכב עונה climate

- צורח !!!TEMPEWATURRR

- הרכב עונה temperature

- צורח NINETEEEEN!!!!

- הרכב עונה איזה ג׳יבריש בסגנון ״לא הבנתי״ ומפעיל את הפשרת האדים (שיא החום באוגוסט) 🤪🤦‍♂️

עריכה אחרונה על ידי hans
  • מצחיק 4
  • מעניין 2

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, eladts כתב:

את אדי הבנזין אתה נושם כל פעם שאתה נכנס לתחנת דלק. ממש לא משנה באיזה תקן זיהום הרכב שלך עומד. גם אם תבוא לתחנה בכלל בלי רכב ותמלא ג'ריקן תנשום את האדים האלו.

למה ההתייחסות לבנזין בלבד?

בל נשכח את הסולר וזיהומו.

אני רגיש לריחות ובכל פעם שנוסעת לפניי איזו טרנזיט או ברלינגו אני מתפלא איך בכלל הם עברו טסט.

עריכה אחרונה על ידי Mr.Hybrid
  • אהבתי 1

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, hans כתב:

רק אם היצרנים יגיעו לרמה של גוגל... ייקח עוד זמן. :-)🤦‍♂️

פולסטאר החליטו שאין טעם להגיע לרמה של גוגל, אלא פשוט לפנות אליהם ישירות לצורך פיתוח של מערכת הפעלה למולטימדיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם דיסקליימר: לא קראתי את השרשור ואני יודע שאני מגיב אופטופיק ואני יודע שזה לא לעניין ממישהו שמחזיק תפקיד ציבורי בגוף כמו האתר הנכבד הזה, אני אקרא את השרשור מאוחר יותר ואגיב לגופו. פשוט לא יכולתי לתת לדברים האלה לעבור ללא תגובה.

בתאריך 4.9.2020 בשעה 15:18, wildlands2019 כתב:

אותי מפריע שהרכבים הפכו להיות קורקינט חשמלי מרובע גלגלים.

בתאריך 4.9.2020 בשעה 15:58, eladts כתב:

נהגת פעם בקורקינט חשמלי מרובע גלגלים?

אני נהגתי (רכבתי?) על קורקינט חשמלי מרובע גלגלים, וזה מגניב פאקינג רצח. מפחיד רצח, אבל גם מגניב רצח. במיוחד עם גלגלי השטח המגודלים. שלו. אני חושב שזה היה זה אבל אני באמת לא זוכר.

זהו. אפשר לחזור ללוח השידורים הרגיל.

• מצחיק 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.9.2020 בשעה 16:44, eladts כתב:

ממסכי LCD אין שום קרינה מזיקה. אתה מתבלבל עם מסכי CRT שהיו פעם.

על קרינה אפשר להתווכח.

על זה ששורפות לי העיניים מזה ,אי-אפשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ודאי שאפשר, אני מוכן להתווכח איתך על זה שעות, ימים, חודשים ושנים.

חוץ מזה, הטכנולוגיה של המסכים עדיין משתנה ומסכי הOLED יגיעו (אם לא הגיעו כבר) גם לרכבים. זה כבר עולם אחר לגמרי.

במקומך הייתי הולך להיבדק כי אף אחד לא אמור לסבול כל כך ממסכים מודרניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1296 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...