Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם בכל מקום של שטיפה ידנית לרכב משתמשים בלחץ גבוה?

שימו לב! השרשור הזה בן 1318 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יוגב, מחפש כזה מקום כבר שנים, לצערי המקום בכפר סבא זה 30 קמ' כיוון ממני (תל אביב),

אם מישהו מכיר מכון שטיפה שמאפשר דבר כזה ויוכל להסכים לחברי הפורום פה לבוא לשטוף לבד אני חושב שזה יהיה רעיון מצוין (כמובן שנשלם מחיר מלא).

אפילו מקום שיתן לי רק 15 - 20 דק' (כי בסופו של דבר הם עובדים במכוני שטיפה על זמן והם לא ירצו שאני אעכב להם לקוחות במידה ויש)

עריכה אחרונה על ידי DC10
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לחפש מכון שטיפה שמוכן תמורת תשלום זהה לשטיפה חיצונית שהם גובים אפילו מעט יותר, לאפשר לך לשטוף לבד בזמנים שהם לא עמוסים. מצאתי בעבר כמה מקומות אפילו אחד מול הבית שלי, לצערי נסגרו. עד שיקומו כמה יזמים ויבינו שזה משהו מתבקש.

אני אגב מחפש שואב גדול לעשות נקיון ממש יסודי ( ניקוי על רטוב אצלי) לשאיבת כל הלכלוך מהכסאות/שטיחים, לצערי לא מצאתי אחד קרוב למקום מגורי שיאפשר לי להגיע לשם שהפנים עדיין רטוב. ( ארטב מעט וזה שווה כל רגע לתחושת הניקיון בפנים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, DC10 כתב:

אם מישהו מכיר מכון שטיפה שמאפשר דבר כזה ויוכל להסכים לחברי הפורום פה לבוא לשטוף לבד אני חושב שזה יהיה רעיון מצוין (כמובן שנשלם מחיר מלא).

הלוואי יהיה כזה במרכז, אבל קרוב יותר מכפר סבא.

עריכה אחרונה על ידי dorsht

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב בעלי המכוני שטיפה הם לא כאלה אנשים חביבים, ולעבור מכון מכון פה באזור המרכז יקח לי הרבה זמן והרבה פרצופים עקומים.. 😂

ב7 שנים האחרונות אני לצערי מוריד באזור ה60 ליטר מים מקומה 3 כדי לשטוף את הרכב... ובגלל שזה דורש כזה מאמץ אז יוצא לי פעם בחודש - חודשיים.

וזה קצת צובט בלב שאתה רואה שבאירופה\ארה"ב זה דבר מאוד נפוץ...

עריכה אחרונה על ידי DC10
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שרוב המכונים משום מה מעקמים פרצוף, למרות שהם מקבלים תשלום מלא. 

יש פתרון גם לזה, דבר שהייתי עושה בעבר.

מבקש שטיפה חיצונית ללא ניגוב (אני פנימית לעולם לא עושה במכונים מהרבה סיבות, לפעמים שואב) לוקח את הרכב לפינה

זה יכול להיות גם מחוץ למכון במקום מוצל, ומנגב לבד כולל QD בכיף. שאני רואה את מנגב הרכב עושה פרצוף 

אני מבין שזו הפרנסה שלו, אז זורק גם לו משהו. ככה אני ניהנה משני העולמות.  ניקוי יסודי שאני לא יכול להגיע לרמות האלה

בגלל חוסר בגרניק/צינור מים - ומסיים את הרכב (מגן עליו) עם מטליות איכותיות שלי. 

הקטע מצחיק שגם בעבר הממש רחוק, שהייתי עושה שטיפה שבועית במכון מסוים ברמלה שהיה איכותי אך עמוס בשישי

הייתי מגיע לבית ועובר שוב על הרכב לפיניש - כאילו הרכב לא עבר שטיפה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שגם תהליך השטיפה שגוי מיסודו הרבה פעמים (מטאטא, לא בשיטת שני הדליים, קרצוף של הלכלוך לפני ששטפו את הרכב בכלל, ניקוי הג'אנטים והפח עם אותו מטאטא או אותה כפפה, כפפה מטונפת ראיתי לא מעט פעמים וכו') ועם חומרים אגרסיביים.

כך שהייבוש זו הצרה האחרונה שלי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.8.2020 בשעה 12:41, yogev20 כתב:

אני אגב מחפש שואב גדול לעשות נקיון ממש יסודי ( ניקוי על רטוב אצלי) לשאיבת כל הלכלוך מהכסאות/שטיחים, לצערי לא מצאתי אחד קרוב למקום מגורי שיאפשר לי להגיע לשם שהפנים עדיין רטוב. ( ארטב מעט וזה שווה כל רגע לתחושת הניקיון בפנים)

יש שואבים קבועים בתשלום בתחנות דלק של דור אלון נראה לי -החסרון שהפיה שלהם מטונפת בד"כ. אופציה שניה היא לקנות שואב רטוב יבש זול וחזק (גולד ליין ATL230 מאתיים שקל בערך ויש לך שואב לנצח.

שתי העצות נכתבו מנסיון :) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה טוב תחת נקודת הנחה שיש לו שקע חשמל נגיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

yd b-4

אם הייתה לי נקודת חשמל זמינה נראה לך שהייתי בכלל בדילמות. 

יש בבית כמה שואבי אבק טובים כולל קירבי להקצפת שטיחים וניקוי יסודי של הריפודים.

אצלי ניקיון פנים הרכב ובכלל כללית, לא שונה מניקוי הבית. (יודע שזה פדנטיות מוגזמת, זה אני)

אין לי אפשרות להוריד לא צינור כפי שהורדתי לפני שנתיים (צינור באורך 25 מטר מהבית קומה שנייה)

וגם כבל מעריך מדי פעם לניקוי עם שואב אבק. האזור שאני גר בו עובר שיפוץ באזור כולל בניית קניון מול הבית

הכביש חסום גם בגלל הבנייה וגם עושים שם מדרחוב. (לא הבנתי עדיין עם כביש חד סטרי,או סגור לגמרי)

לפני כמה שנים עבדתי מחוץ לבית, הייתה לי יחידת דיור כוללת חנייה פרטית, נקודת חשמל, צינור מים

זה היה עבורי רגעים של אושר מבחינת ניקיון יסודי. מידי שבועיים שאוב אבק יסודי, פעם בכמה חודשים

ניקוי יסודי של השטיחים/ריפודים עם שואב רטוב פשוט (סילבר ליין) שהיה לו יכולת שאיבה מטורפת. לא היה נשאר גרגר חול.

מידי פעם את השטיחים עם שמפו ולחץ מים, ייבוש בחוץ, אחרי כמה שעות חזרה לרכב. היום המצב שונה.

חיפשתי באזור שלי שאובי אבק גדולים לניקוי חד פעמי של כל פנים הרכב שהוא עדיין רטוב (כמובן יודע לפני)

לא מצאתי כולל לא בתחנות דור. אבדוק שוב.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1318 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...